MFin مالی بین المللی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

اگر می خواهید مدرک تحصیلی قبلی خود را در رابطه با حرفه ای در امور مالی، بانکی و بیمه در نظر بگیرید، این مدرک فوق لیسانس در دانشگاه داندی شما را در مسیر درست قرار خواهد داد.

این دوره مانند یک مؤسسه مالی متعارف، این دوره را باز می کند که کار سازمان های تجاری مدرن و نقش موسسات مالی و بازارهای سرمایه در اقتصاد جهانی است. با این حال، درجه MFin به ویژه برای کسانی که دارای مدرک تجاری یا بدون کسب و کار هستند و ممکن است بخواهند مسیر شغلی خود را در این مسیر دوباره هدایت کنند یا گسترش دهند.

این دوره به طور مستقیم به نیازهای کارفرمایان پاسخ می دهد و کار گروهی را اولویت بندی می کند؛ تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها؛ گزارش نوشتن؛ ارائه و تعامل چند فرهنگی.

این تمرکز بر مهارت های دنیای واقعی است و شامل یک ماژول پایه، هشت ماژول مالی و یک گزارش کسب و کار مبتنی بر کوتاه مدت مالی است.

شما از طریق برگزاری کلاس سخنرانی مهمانان دانشگاه و شرکت سازنده در جلسات آموزشی پیشروان تمرین می کنید و برای اولین بار از آنها در مورد جنبه های بحرانی بازارهای مالی و مالی مطلع خواهید شد.

این دوره درجه تبدیل شامل رویدادهای یادگیری خارج از دانشگاه است که در تعدادی از ماژول های آن تعبیه شده است و عنصر "تجربه شهری" نشان دهنده اهمیت بنیادین تدوین تیم در یک زمینه تجاری است.

داندی یکی از سریعترین رقیبان در رتبه بندی دانشگاه های گاردین در سال 2017 است و همچنین برخی از تاثیر گذارترین نظرسنجی های آموزش عالی در اسکاتلند است. کارکنان آموزش و پرورش همه کارشناسان و فعالان پژوهشی در زمینه خود هستند.

57381_pexels-photo-164560.jpeg

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این یک دوره 12 ماهه تمام وقت است. دو تاریخ شروع - سپتامبر و ژانویه وجود دارد. ماژول پایه در دو هفته اول هر بار مصرف می شود.

چگونه به شما آموخته می شود

روش های آموزش عبارتند از سخنرانی ها، کارگاه ها، سخنرانی های گروهی و دانشجویی. تمام ماژول ها فرصت هایی برای به دست آوردن و به کارگیری مهارت های کاربردی (به عنوان مثال حل مسئله، تجزیه و تحلیل مورد مطالعه، کار گروهی) را فراهم می کند.

چگونه شما ارزیابی می شود

همه ماژول ها با استفاده از ترکیبی از دوره های آموزشی و ارزیابی نهایی که در پایان هر نیمسال انجام می شود، به زودی به زودی برگزار می شود. کارآموزی ممکن است تا 40-50٪ از درجه کلی را داشته باشد.

محتوای دوره

ماژول هسته

 • BU52020 - پروژه تجارت بین الملل

ماژول های اختیاری

هشت را از زیر انتخاب کنید:

 • BU51013 - بازارهای جهانی مالی
 • BU51019 - امور مالی بین المللی
 • BU51021 - مشتقات و مدیریت ریسک
 • BU52006 - تحلیل ریسک جهانی
 • BU51012 - مسائل فعلی در بانکداری و امور مالی
 • BU52012 - بازارهای مالی و سرمایه گذاری در حال ظهور
 • BU52018 - آمار کاربردی تجاری
 • BU51002 - امور مالی شرکت
 • BU51011 - بانکداری بین المللی
 • BU52009 - پول، سرمایه گذاری و سیستم های بانکی
 • روش های کمی

یکی از آنها را انتخاب کنید:

 • BU52023 - پیش بینی برای کسب و کار و امور مالی
 • BU52011 - اقتصاد سنجی برای امور مالی

شغل

در داندی، دوره های کارشناسی ارشد ما شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند، در هر کجا در جهان و در هر بخش که قصد دارید کار کنید. کارفرمایان انتظار دارند که کارکنان تحصیلات تکمیلی خود را به مهارت های فنی و ارتباطی پیشرفته، اعتماد به نفس کارکنان تیم، محققان مستقل، مدیران پروژه خوب و رهبری در زمینه تخصصی خود داشته باشند. ما دوره های آموزشی خود را برای پاسخگویی به این خواسته ها طراحی می کنیم.

برنامه مالی بین المللی MFin شما را به مهارت و درک برای کار در انواع مختلف کسب و کار مانند بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های خدمات مالی و کارگزاران تجاری می دهد. شما همچنین می توانید برای نقش در امور مالی صنایع و بنگاه های تجاری خارج از بخش مالی اعمال کنید.

شرایط ورود

به طور کلی، یک درجه خوب (حداقل کلاس درجه دوم یا معادل آن) درجه اول در هر موضوع است که متقاضی را قادر به توسعه مهارت های تحلیلی و کمی. اگر نگران هستید که مدارک تحصیلی شما انتظارات عادی خود را برآورده نکنید، ممکن است درخواست کنید، اما باید یک بیانیه شخصی شخصی در مورد علاقه عمومی خود به تحصیل، تجربه کاری و یادگیری مربوطه خود داشته باشید. اماکن ها محدود هستند و حتی برای کاندیداهای واجد شرایط نیز توصیه های اولیه نیز توصیه می شود.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS 6.0 به طور کلی

 • گوش دادن 5.5
 • خواندن 5.5
 • نوشتن 5.5
 • صحبت کردن 5.5

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ خارق العاده ، مناظر زیبا و افراد مشهور دوستانه ، اسکاتلند شور و شوق و نوآوری در قلب خود دارد و اینها فقط برخی از دلایلی است که باعث می شود مکانی شگفت انگیز برای زندگی و مطالعه باشد.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.


مردم اسکاتلند خوب و دوستانه هستند. یادم می آید روز اول که رسیدم ، همکار دیگری که قرار بود با من ملاقات کند هنوز در آنجا نبوده است. راننده تاکسی مرا رها کرد ، من به در زدم و او در آنجا نبود ، بنابراین من منتظر بیرون بودم. شخصی آمد و از من پرسید که حالم خوب است و در حالی که منتظر ماندم از من دعوت کرد. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد ، بنابراین من از روز اول آمدنم عاشق مردم داندی و اسکاتلند شدم. "
ویلی ویلیام مارما اهل تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک MSc است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود