بررسی اجمالی

اگر می خواهید مدرک تحصیلی قبلی خود را در رابطه با حرفه ای در امور مالی، بانکی و بیمه در نظر بگیرید، این مدرک فوق لیسانس در دانشگاه داندی شما را در مسیر درست قرار خواهد داد.

این دوره مانند یک مؤسسه مالی متعارف، این دوره را باز می کند که کار سازمان های تجاری مدرن و نقش موسسات مالی و بازارهای سرمایه در اقتصاد جهانی است. با این حال، درجه MFin به ویژه برای کسانی که دارای مدرک تجاری یا بدون کسب و کار هستند و ممکن است بخواهند مسیر شغلی خود را در این مسیر دوباره هدایت کنند یا گسترش دهند.

این دوره به طور مستقیم به نیازهای کارفرمایان پاسخ می دهد و کار گروهی را اولویت بندی می کند؛ تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها؛ گزارش نوشتن؛ ارائه و تعامل چند فرهنگی.

این تمرکز بر مهارت های دنیای واقعی است و شامل یک ماژول پایه، هشت ماژول مالی و یک گزارش کسب و کار مبتنی بر کوتاه مدت مالی است.

شما از طریق برگزاری کلاس سخنرانی مهمانان دانشگاه و شرکت سازنده در جلسات آموزشی پیشروان تمرین می کنید و برای اولین بار از آنها در مورد جنبه های بحرانی بازارهای مالی و مالی مطلع خواهید شد.

این دوره درجه تبدیل شامل رویدادهای یادگیری خارج از دانشگاه است که در تعدادی از ماژول های آن تعبیه شده است و عنصر "تجربه شهری" نشان دهنده اهمیت بنیادین تدوین تیم در یک زمینه تجاری است.

داندی یکی از سریعترین رقیبان در رتبه بندی دانشگاه های گاردین در سال 2017 است و همچنین برخی از تاثیر گذارترین نظرسنجی های آموزش عالی در اسکاتلند است. کارکنان آموزش و پرورش همه کارشناسان و فعالان پژوهشی در زمینه خود هستند.

57381_pexels-photo-164560.jpeg

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این یک دوره 12 ماهه تمام وقت است. دو تاریخ شروع - سپتامبر و ژانویه وجود دارد. ماژول پایه در دو هفته اول هر بار مصرف می شود.

چگونه به شما آموخته می شود

روش های آموزش عبارتند از سخنرانی ها، کارگاه ها، سخنرانی های گروهی و دانشجویی. تمام ماژول ها فرصت هایی برای به دست آوردن و به کارگیری مهارت های کاربردی (به عنوان مثال حل مسئله، تجزیه و تحلیل مورد مطالعه، کار گروهی) را فراهم می کند.

چگونه شما ارزیابی می شود

همه ماژول ها با استفاده از ترکیبی از دوره های آموزشی و ارزیابی نهایی که در پایان هر نیمسال انجام می شود، به زودی به زودی برگزار می شود. کارآموزی ممکن است تا 40-50٪ از درجه کلی را داشته باشد.

محتوای دوره

ماژول هسته

 • BU52020 - پروژه تجارت بین الملل

ماژول های اختیاری - هشت مورد از زیر را انتخاب کنید:

 • BU51013 - بازارهای جهانی مالی
 • BU51019 - امور مالی بین المللی
 • BU51021 - مشتقات و مدیریت ریسک
 • BU52006 - تحلیل ریسک جهانی
 • BU51012 - مسائل فعلی در بانکداری و امور مالی
 • BU52012 - بازارهای مالی و سرمایه گذاری در حال ظهور
 • BU52018 - آمار کاربردی تجاری
 • BU51002 - امور مالی شرکت
 • BU51011 - بانکداری بین المللی
 • BU52009 - پول، سرمایه گذاری و سیستم های بانکی
 • روش های کمی

- یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • BU52023 - پیش بینی برای کسب و کار و امور مالی
 • BU52011 - اقتصاد سنجی برای امور مالی

شغل

در داندی، دوره های کارشناسی ارشد ما شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند، در هر کجا در جهان و در هر بخش که قصد دارید کار کنید. کارفرمایان انتظار دارند که کارکنان تحصیلات تکمیلی خود را به مهارت های فنی و ارتباطی پیشرفته، اعتماد به نفس کارکنان تیم، محققان مستقل، مدیران پروژه خوب و رهبری در زمینه تخصصی خود داشته باشند. ما دوره های آموزشی خود را برای پاسخگویی به این خواسته ها طراحی می کنیم.

برنامه مالی بین المللی MFin شما را به مهارت و درک برای کار در انواع مختلف کسب و کار مانند بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های خدمات مالی و کارگزاران تجاری می دهد. شما همچنین می توانید برای نقش در امور مالی صنایع و بنگاه های تجاری خارج از بخش مالی اعمال کنید.

شرایط ورود

به طور کلی، یک درجه خوب (حداقل کلاس درجه دوم یا معادل آن) درجه اول در هر موضوع است که متقاضی را قادر به توسعه مهارت های تحلیلی و کمی. اگر نگران هستید که مدارک تحصیلی شما انتظارات عادی خود را برآورده نکنید، ممکن است درخواست کنید، اما باید یک بیانیه شخصی شخصی در مورد علاقه عمومی خود به تحصیل، تجربه کاری و یادگیری مربوطه خود داشته باشید. اماکن ها محدود هستند و حتی برای کاندیداهای واجد شرایط نیز توصیه های اولیه نیز توصیه می شود.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS 6.0 به طور کلی

 • گوش دادن 5.5
 • خواندن 5.5
 • نوشتن 5.5
 • صحبت کردن 5.5

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ فوق العاده، مناظر زیبا و افراد معروف دوستانه ... Scotland شور و شوق و نوآوری را در قلب خود دارد و این تنها برخی از دلایل اینکه این مکان شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل است.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.

"مردم اسکاتلندی خوب و دوستانه هستند. من به یاد می آورم اولین روزی که من وارد شدم، شخص دیگری که قرار بود من را ملاقات کند هنوز در آنجا نبود. راننده تاکسی من را ترک کرد، من به درب ضربه زدم و او آنجا نبود، بنابراین منتظر خارج بودم. کسی آمد و پرسید که آیا من خوب بودم و در حالی که منتظر بودم، دعوت شدم. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد، بنابراین از همان روز اولی که من آمده بودم مردم داندی و اسکاتلند را دوست داشتم. » ویلی ویلیام مرما از تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک است.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
University of Dundee - School of Social Sciences

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Dundee - School of Social Sciences »

آخرین به روز رسانی نوامبر 21, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
ژانویه 2020
سپتامبر 2020
Duration
12 
تمام وقت
Price
7,650 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
End Date
دسامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
End Date
اوت 2021
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
دسامبر 2020

سپتامبر 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 2021

This is Dundee

Start your journey