MFA در طراحی: طراحی گرافیکی و جهت هنر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

این دوره مربوط به اکتشاف و کاربرد اصول طراحی گرافیک در زمینه تحقیق و توسعه حرفه ای است. تعامل با فن آوری های دیجیتالی و ساختن، مرکز کشف و استفاده از تفکر جدید در طراحی است.

این درس مخصوص کسانی است که علاقمند به ارتباط بصری موثر و توسعه مفاهیم و رویکردهای نوآورانه در طراحی، تصویر، گرافیک حرکت، هویت سازمانی، عکاسی، طراحی رسانه های دیجیتال و طراحی گرافیک برای تبلیغات هستند.

طول

 • 2 سال: تمام وقت
 • 4 سال: پاره وقت

ویژگی ها و مزایا

شبکه طراحی

مستقر در قلب دانشکده هنر ، طراحی MFA: طراحی گرافیک و جهت هنر بخشی از یک شبکه طراحی نوآورانه است - جامعه ای از کارکنان و دانش آموزان که ایده های طراحی را در یک محیط استودیویی گفتمان ، متقابل بررسی می کنند. طراحان عملی آگاه با انتقاد ، این گروه به صورت تجربی و با الهام از بینش ها و امکانات جدید کار می کند.

در حالی که در سطح MFA به تحصیل یک مدرک تحصیلی خاص می پردازند ، دانشجویان موضوع خود را در زمینه وسیع تر طراحی طراحی معاصر تجربه می کنند.

محیط زیست متخصص

فضاهای اختصاصی برای جامعه تحصیلات تکمیلی ایجاد شده است تا جامعه کارشناسی ارشد بتواند شکوفا شود. این فضاها ، برای تفکر و تمرین ، بصورت متمرکز در دانشکده هنر واقع شده و امکان دسترسی آسان به طیف گسترده ای از کارگاه ها را فراهم می کند که ترکیبی از تجهیزات سنتی و سنتی هنر ، دنیایی از امکانات مهیج را باز می کند.

چشم انداز شغلی

ما متفکران بسیار متعهد، مستقل و خلاق را پرورش می دهیم که می توانند مهارت های خود را به بازار خلاق تبدیل کنند، به عنوان نوآوران کارآفرین، تمرین کنندگان آزاد و بازیکنان تیم نوظهور. فارغ التحصیلان گذشته به طور عمده به عنوان کارفرمایان، هنرمندان استودیو طراحی، نمایشگاه هنرمندان، مدیران موزه، بایگانی، محققان، دانشگاهیان، متخصصان جامعه، تکنسین های تخصصی و فیلم سازان در سطوح ملی و بین المللی، به طور عمده دست اندرکار می شوند.

شرایط ورود

شما حداقل 2.2 مدرک دانشگاهی برای دریافت مدرک دانشگاهی در انگلستان یا معادل بین المللی یا مدرک تحصیلی معادل مدرک تحصیلات تکمیلی یا مدرک تحصیلی حرفه ای خود را دریافت خواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر بتوانید دانش و مهارت های مناسب را در سطح درجه افتخارات نشان دهید ، ممکن است پذیرفته شوید. علاوه بر این ، شما همچنین نیاز به ارسال نمونه کارها دیجیتال دارید.

متقاضیان خارج از کشور نیاز به آیلتس با نمره کلی 6.5 با حداقل 5.5 در هر رده و یا یک معیار پذیرفته شده انگلیسی را دارند.

لطفاً توجه داشته باشید: برای درخواست این دوره ، فقط باید یک مرجع ارائه دهید.

جزئیات دوره

طراحی کارشناسی ارشد: طراحی گرافیک و هنر جهت چهار واحد با مجموع 180 اعتبار است.

این برنامه به شما کمک می کند تا با چالش های تحقیق و عمل در سطح کارشناسی ارشد سازگار شوید ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا جهت مشخصی را برای مطالعه طراحی تحصیلات تکمیلی خود مشخص و توصیف کنید.

شما تشویق خواهید شد که گزاره های طراحی را که شامل مسائل طراحی اصلی و پیچیدگی و جاه طلبی هستند، تشویق کنید، با در نظر گرفتن رانندگان نسبی نسبی.

شما همچنین تشویق و پشتیبانی می شود تا تجربه خود را در حوزه حرفه ای گسترش دهید یا از طریق یک پروژه عملی، زمینه تحقیق، تبادل، تجربه کاری یا دیگر تعاملات حرفه ای از تعاملات با شریک خارجی، گروه های دانشجویی و صنعت خلاق.

در پایان برنامه ، شما یک پروژه بزرگ را برای ادغام تحقیقات و تمرین های گذشته خود در کلکسیون ها ، قطعه ها ، پیشنهادات ، برنامه های تجاری یا نمایشگاه های کاملاً تحقق پذیرفته انجام خواهید داد - هر وسیله ای که مناسب کار باشد. شما همچنین می توانید استراتژی خود را برای ادامه تمرین خود که در این حرفه یا رشته قرار دارد ، تدوین کنید.

اگر شما تصمیم به پیشرفت به MFA طراحی: گرافیک طراحی و جایزه هنر جایزه شما دو واحد بیشتر از 60 اعتبار هر یک را مطالعه کنید.

این مسیر بر ادامه تمرین شما مطابقت دارد با تحقیق و انتخاب مکانها و سکوهای عمومی و حرفه ای مناسب برای انتشار یک بخش قابل توجهی از کار. شما را ملزم به تولید کار برای مخاطبان عمومی در مناسب ترین و مناسب ترین شکل به همراه هرگونه تبلیغات ضمنی و انتشار مطالب می کنید.

سال 1

طراحی کارشناسی ارشد: طراحی گرافیک و هنر جهت چهار واحد با مجموع 180 اعتبار است.

واحدهای هسته ای

بستر های نرم افزاری حرفه ای

این واحد تجربه خود را از طریق یک پروژه عملی ، زمینه تحقیق ، تبادل ، تجربه کار یا سایر مجموعه های حرفه ای مذاکره شده با یک شریک خارجی ، گروه های دانشجویی و صنعت خلاق ، در حوزه حرفه ای گسترش می دهد. پروژه ها و مکان ها در یک شبکه مجموعه ای از سازمان های هنری ، طراحی و رسانه ای در منطقه اتفاق می افتد ، اما اگر بر اساس چارچوب های مشابه توسعه و تجربه حرفه ای انجام شود ، می توان توسط دانشجویان انفرادی نیز ترتیب داد. PDP نیز در این واحد صورت می گیرد.

تمرین طراحی 1: سنتز روش هدف

بخش اول این واحد در نظر گرفته شده است تا شما را با چالش های تحقیق و عمل در سطح کارشناسی ارشد تطبیق دهد ، این امکان را برای شما فراهم می کند که جهت مشخصی را برای مطالعه طراحی تحصیلات تکمیلی خود مشخص و توصیف کنید. مورد دوم شامل توسعه پیشنهادهای طراحی فردی شما ، ایجاد بستر برای تمرین طراحی 2 خود است.

تمرین طراحی 2 (طراحی گرافیک و هنر جهت)

این واحد مربوط به توسعه و تولید بدنه ای از کار است که جاه طلبی خلاقانه فردی شما را در طراحی گرافیک و مسیر هنری انجام می دهد. این کار به تحقیق و توسعه انجام شده در واحدهای قبلی می پردازد. از شما تشویق می شود که با همسالان ، شرکای خارجی و جوامع مجازی همکاری کنید و کار خود را در معرض ارزیابی مهم قرار دهید.

احتمالا واحدهای اختیاری

جنبه های تجاری طراحی

این واحد شامل موضوعاتی از قبیل تحقیقات بازار و طراحی خدمات می باشد. رفتار مصرف کننده - نیازها و نگرشها؛ انتشار نوآوری؛ جنبه های تجاری طراحی محصول از جمله آوردن محصول به بازار به عنوان مثال کانال های تولید و توزیع ، هزینه و قیمت گذاری و تبلیغات و تبلیغ.

مناطق تحت تسلط

این واحد به ماهیت بحث برانگیز سرزمین های مفهومی و مادی که هویت ها و فرهنگ های انسانی روی آنها شکل گرفته ، پرداخته خواهد شد.

آینده دیجیتال

این واحد یک فرصت متمرکز را برای دانشجویان فراهم می کند تا با شامل ، کاوش و توسعه محتوای دیجیتالی در یک جامعه تحقیقاتی گسترده ، فعالیت خود را گسترش و ارتقا دهند.

بهداشت و سلامت

این واحد با تأکید بر نابرابریها بر بهداشت عمومی و بهزیستی تمرکز دارد. جلوگیری؛ ارتقاء و حمایت. این واحد با تکیه بر میراث قوی هنر / طراحی در محیط های بالینی ، درک شما را از نظریه و عمل در برنامه های بهداشت عمومی در حال ظهور گسترش می دهد و از طریق فرصت های تحقیق در زندگی واقعی ، اکتشاف از تمرینات فردی را در زمینه های متنوع ارائه می دهد: به عنوان مثال ذهنی سلامت ، شرایط طولانی مدت ، پیری سالم و بهزیستی پیشگیرانه.

موزه و شهر - شهر به عنوان یک موزه

این واحد به بررسی رابطه بین موزه و شهر و شهر به عنوان موزه می پردازد. جابجایی توجه بین مدلهای نظری و تاریخی و همچنین استفاده از مکانها و مؤسسات خاص در سطح شهر.

مطالعه متقابل

این واحد یک فرصت متمرکز فردی را برای شما فراهم می کند تا با شامل یک مطالعه خود مذاکره ، فعالیت خود را گسترش داده و تقویت کنید. این امر دانش آموزان را قادر می سازد:

 • ایده ها و پیشنهادات توسعه یافته در تمرین 1 را گسترش دهید
 • سطح عمیق تر یادگیری را در یک کارگاه خاص یا رشته موضوعی یا الگوی مفهومی تسهیل کنید
 • دنبال یک پروژه خارجی یا رقابت مختصر با عملکرد خود باشید.

نوشتن تحقیق و پیشنهادات مالی

مقدمه ای برای نوشتن پیشنهادات به نهادهای بودجه مانند شورای تحقیقات علوم هنری و علوم انسانی (AHRC) و شورای هنر انگلیس (ACE). این واحد موضوعاتی از قبیل: تولید ایده های بنیادی را در بر می گیرد. ایجاد چهارچوبهای مهم و مفهومی. ایجاد روشها و رویکردهای معتبر؛ آگاهی از پارامترهای مشارکت آموزش دکتری کنسرسیوم شمال غربی ، AHRC و ACE. اهمیت همکاری؛ کار در گروه ها ، تعامل عمومی و تأثیرگذاری. ارائه ایده به گروه ، ارائه و انتقاد آگاهانه؛ ایجاد یک سبک نوشتن مؤثر؛ ساختار پیشنهادی و نوشتن به طول؛ نوشتن بودجه و اهمیت مقرون به صرفه بودن و تأمین اعتبار مالی. مدیریت زمان؛ آشنایی با Je-S.

تصاویر و بایگانی

این واحد به بررسی دیدگاه های نظری ، انتقادی و عملی در مورد هنر ، عکاسی و بایگانی می پردازد.

سال 2
واحدهای هسته ای

وزارت امور خارجه - تمرین 3: محتوا

این واحد در ادامه فعالیت شما منطبق با تحقیق و انتخاب مکانها یا سکوهای عمومی و حرفه ای مناسب است که با استفاده از آنها می توانید بدنه قابل توجهی از کار را منتشر کنید. از طریق این واحد از شما خواسته می شود تا برنامه ای را برای انتشار بدنه کار خود به شما نزدیک کنند ، پیشنهاد دهند ، مذاکره کنند و پیشرفت کنند.

وزارت امور خارجه - تمرین 4: تحقق و انتشار

این آخرین بخش به جایزه MFA است که در آن شما باید به هر شکل که در هر تبلیغی و تبلیغی ضمنی مناسب باشد ، مخاطبان عمومی را به هر شکلی که مناسب ترین باشد ، تحقق بخشید. کار در این سطح به طور قابل توجهی خود تعیین شده است و از این رو از شما خواسته می شود نتایج یادگیری خود را از طریق مذاکره تعریف و ارزیابی کنید.

ارزیابی وزن و ساعتهای تماس

10 اعتبار معادل 100 ساعت مطالعه است که ترکیبی از سخنرانی ها ، سمینارها و جلسات عملی و مطالعه مستقل است. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به طور معمول شامل 180 اعتبار ، PGDip 120 اعتبار ، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار است. ترکیب دقیق زمان مطالعه شما و ارزیابی های مربوط به دوره با توجه به گزینه های گزینه و سبک یادگیری شما متفاوت خواهد بود ، اما می تواند:

مطالعه

 • تمام وقت: 25٪ سخنرانی ، سمینار یا موارد مشابه؛ 0٪ جایگذاری؛ 75٪ مطالعه مستقل
 • نیمه وقت: 25٪ سخنرانی ، سمینار یا موارد مشابه؛ 0٪ جایگذاری؛ 75٪ مطالعه مستقل

ارزیابی

 • تمام وقت: 100٪ دروس؛ 0٪ عملی؛ 0٪ معاینه
 • نیمه وقت: 100٪ دروس؛ 0٪ عملی؛ 0٪ معاینه
اطلاعات تکمیلی در مورد این دوره

در این دوره تغییراتی در آیین نامه استاندارد ارزیابی دانشگاه وجود دارد. پیشرفت در وزارت امور خارجه مستلزم حداقل 50٪ اعتبار 180 اعتبار واحدهای MA است که 180 اعتبار اول اعطای MFA را تشکیل می دهد. محدودیت های حضور مجدد در واحدهای MFA نیز وجود دارد. واحدهای MFA به عنوان Pass یا Fail ارزیابی می شوند و به طبقه بندی نهایی جایزه MFA نمی پردازند.

دانشکده هنر منچستر

دانشکده هنر ما دومین مدرسه طراحی قدیمی در انگلیس است ، دوره هایی را ارائه می دهد که برای تأمین نیازهای صنعت خاص طراحی شده اند و ابزارهایی را برای حرفه خود انتخاب می کنند.

همانند شهر منچستر ، این مدرسه به خلاقیت ، غیر متعارف و حرفه ای بودن خود افتخار می کند ، طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری ، هنر ، طراحی ، رسانه و تئاتر را در یک محیط خلاقانه و منحصر به فرد ارائه می دهد که همکاری خلاقانه را در همه رشته ها ترغیب می کند.

هزینه ها

دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا
 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا: هزینه تمام وقت: 1542 پوند به ازای هر 30 اعتبار در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا: هزینه پاره وقت: 1542 پوند به ازای هر 30 اعتبار تحصیل در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و کانال جزیره
 • دانشجویان بین المللی اتحادیه اروپا و کانال جزیره غیر اتحادیه اروپا: هزینه تمام وقت: 2750 پوند برای 30 اعتبار در سال. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
 • دانشجویان بین المللی اتحادیه اروپا و کانال جزیره غیر عضو اتحادیه اروپا: هزینه پاره وقت: 2750 پوند برای 30 اعتبار در سال تحصیل. شهریه برای هر سال از دوره شما یکسان خواهد بود به شرط آنکه آن را در بازه زمانی عادی تکمیل کنید (سالهای تکراری یا معافیت تحصیلی).
اطلاعات اضافی

یک مدرک کارشناسی ارشد شامل 180 اعتبار، PGDip 120 اعتبار، PGCert 60 اعتبار و MFA 300 اعتبار. هزینه های تحصیلی برای هر سال تحصیلی باقی می ماند اگر دوره ای که در دوره زمانی عادی انجام می شود (بدون تکرار سال ها یا شکست در مطالعه) باقی بماند.

دانش آموزان نیمه وقت ممکن است حداکثر 90 اعتبار در هر سال تحصیلی بگیرند.

هزینه های اضافی

هزینه های متخصص

دانش آموزان در رابطه با علایق عملی خود از یک برنامه مطالعه فردی پیروی می کنند. هزینه مواد به توسعه این شیوه های شخصی بستگی دارد و به مواد لازم برای تحقق ایده ها نیز بستگی دارد. همچنین ممکن است هزینه های مسافرتی در پیگیری خطوط تحقیق شخصی باشد. دانشجویان ملزم به ساختن یک جعبه ابزار کار از ابتدا ، یا آوردن دوربین یا خرید لپ تاپ نیستند. هزینه مواد ممکن است از شیشه گران قیمت تا برنامه نویسی دیجیتال بی هزینه آن بستگی به عمل فردی دارد.

هزینه های قرارگیری

اگر دانش آموز تصمیم بگیرد از محل اقامت موردنیاز مسافرت استفاده کند ، واحد سکوهای حرفه ای ممکن است به برخی از هزینه های سفر / اقامت نیاز کند.

هزینه های حرفه ای

هیچ هزینه عضویت حرفه ای دیگری برای واجد شرایط بودن لازم نیست.

دیگر هزینه ها

برخی دانش آموزان ممکن است ترجیح دهند که مواد ارزیابی کتبی خود را چاپ و پیوند دهند و هزینه ای بالغ بر 100 پوند متحمل شوند. بسیاری از دانش آموزان تصمیم می گیرند که کارهای کتبی و برخی از کارها را بصورت الکترونیکی و بدون هزینه ارسال کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... اطلاعات بیشتر

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. اطلاعات محدود