MDes در تفکر طراحی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

شرکتهای نوآور امروز (بزرگ یا کوچک) در تلاش هستند تا از این طریق پیشرفت و پیشرفت را به وجود آورند - چه این پیشرفت فناوری است ، رقابتی ماندن در بازار و یا ایجاد مثبت برای جامعه. برای دستیابی به این هدف ، شرکت ها باید با بهره گیری از متخصصان با استعدادی با ایده و بینش ، همراه با مهارت های نوآوری با اعتماد به نفس ، رقابت را حفظ کنند. ما اعتقاد داریم که طراحی تفکر یک فرآیند قدرتمند است که با تسلط به هنرجویان حرفه ای ما این امکان را می دهد تا توانایی خلاقانه خود را برای تولید ایده های جدید باز کنند و این ایده ها را به خروجی های ملموس و تاثیر گذار برای نوآوری ترجمه کنند.

این دوره با دقت طراحی شده است تا دانش خود را در زمینه طراحی تفکر پیش ببرید ، با اطمینان کار کنید تا ایده های متقاعد کننده ای ایجاد کنید ، این امکان را به شما می دهیم که با استفاده از یک شرکت ، طراحی طرز تفکر را به صورت عملی با یک شرکت به کار بگیرید ، فرصت موفقیت شغلی خود را بهبود بخشید ، از طریق ساخت حرفه ای خود مهارت ها و نمونه کارها طراحی نوآوری ، و "می دانم که چگونه" برای توسعه حرفه ای بلند مدت خود به عنوان یک حرفه ای خلاق به شما ارائه می دهد.

ساختار دوره

MDes Thinking Design سه جزء تشکیل شده است: یک جزء آموزش رسمی شامل پنج مدول 40٪، پروژه گروه 20٪، پروژه فردی 40٪.

ماژول های نمونه

MD شامل پنج ماژول ارزیابی شده است که دانش آموزان از دیدگاه و مهارت در بسیاری از جنبه های طراحی ، با تمرکز بر روی طراحی ، شرکت ، فناوری و مدیریت برخوردار هستند.

اجباری

  • روند مصرف کننده
  • طراحی ، فناوری و نمونه سازی اولیه
  • طراحی کامل سیستم
  • تصدی خلاق و کارآفرینی
  • مقدمه مدیریت پروژه

پروژه فردی

پروژه پایان نامه فردی به شما این فرصت را می دهد تا توانایی تحقیق ، عمق درک و توانایی ارائه راه حل های کلاس جهانی برای مشکلات واقعی در استراتژی طراحی و رهبری را توسعه دهید.

پروژه گروهی

تجربه پروژه گروهی توسط دانشجویان و کارفرمایان آینده دار بسیار ارزشمند است. شما برای حل یک مشکل صنعتی در تیم ها کار خواهید کرد. این پروژه دانش فنی را به کار می برد و آموزش کار تیمی و فرصتی برای توسعه جنبه های غیر تکنیکی برنامه آموزش داده شده را ارائه می دهد. اگر به صورت پاره وقت مطالعه می کنید می توانید یک مقاله درباره موضوع مورد توافق در محل پروژه گروه تهیه کنید.

حرفه ای آینده

دانشجویان موفق رویاهای خود را به واقعیتی مبدل کرده اند که مشاغل متنوع و پاداش بخشنده در محصولات محصول ، تولیدی و خدماتی در بخش خصوصی ، سازمانهای بخش دولتی مانند آژانس های حفاظت از محیط زیست ، سازمانهای غیردولتی (سازمان های غیردولتی) و مشاوره های طراحی ، محیط زیست و تجارت را تشکیل می دهد. .

شرایط ورود

حداقل الزامات: انگلستان درجه اول یا دوم درجه افتخاری در موضوع مربوطه؛ یک معیار بین المللی معادل؛ تجربه کار مربوطه با مدرک زیر افتخارات درجه دوم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر الزامات ورود رسمی ما را برآورده نکنید.

گواهی ATAS

دانش آموزانی که نیاز به ویزا برای تحصیل در انگلستان دارند ممکن است برای اخذ گواهی ATAS برای مطالعه این دوره، درخواست کنند.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. اطلاعات محدود
کرنفیلد , سوندون + 1 بیشتر کمتر