بررسی اجمالی

در دنیای رقابتی امروز، موفقیت کسب و کار به طور فزاینده ای در توانایی نوآوری بستگی دارد. رهبران کسب و کار در حال حاضر اهمیت چگونگی عمل و فرایند خلاقانه را می توانند توسعه محصول و خدمات و طراحی تفکر در شکل دادن استراتژی کسب و کار را شناسایی کنند. این دوره یکپارچه کلاس های مدرن، نوآوری مبتنی بر طراحی، مدیریت و فعالیت های پژوهشی را از طریق روش آموزش منحصر به فرد. هدف ما ارائه دانشآموزان به مهارتهای روزمره برای ادامه تحصیل در دولت، سازمانهای غیردولتی، مشاوره های محیط زیستی و کسب و کار و سازمان های دولتی است. این دوره طراحی شده است که با توجه به افراد خلاق با توجه به کسب و کار که اهمیت چگونگی عمل خلاق و فرآیند می تواند محصول و خدمات توسعه را تشخیص دهد. این هدف به منظور توسعه طراحان خلاق طراحی هوشمند، دانشمندان و مدرسان ارشد مدیریت ارائه ابزار و تکنیک برای تجسم جریان داده های پیچیده و فرایندهای ارتباطات استراتژیک است. این مناسب برای فارغ التحصیلان از رشته های مختلف است.

ساختار دوره

MDes Thinking Design سه جزء تشکیل شده است: یک جزء آموزش رسمی شامل پنج مدول 40٪، پروژه گروه 20٪، پروژه فردی 40٪.

ماژول های نمونه

MDs شامل پنج ماژول ارزیابی است که دانش آموزان را از بینش و مهارت در بسیاری از جنبه های طراحی، با تمرکز بر طراحی، سازمانی، تکنولوژی و مدیریت، در اختیار دارد.

اجباری:

  • روند مصرف
  • طراحی، تکنولوژی و نمونه سازی،
  • طراحی کل سیستم،
  • خلاقیت سازمانی و کارآفرینی،
  • مقدمه مدیریت پروژه

پروژه فردی

پروژه تحقیقاتی چهار ماهه می تواند در داخل صنعت یا دانشگاه انجام شود. کاندیدان بخشی از وقت ممکن است این عنصر از دوره را در محل کار خود قرار دهند. بخش مهمی از این دوره فرصتی را برای توسعه توانایی تحقیق، عمق درک و توانایی ارائه راه حل های جهانی برای مشکلات واقعی ارائه می دهد.

پروژه گروهی

تجربه گروهی پروژه توسط هر دو دانش آموز و کارفرمای احتمالی بسیار ارزشمند است. گروه های دانشجویی برای حل یک مشکل صنعتی تلاش می کنند. این پروژه دانش فنی و آموزش در کار گروهی و فرصتی برای توسعه جنبه های غیر فنی از برنامه تدریس را فراهم می کند. دانش آموزان نیمه وقت می توانند یک پایان نامه را در یک موضوع توافق شده به جای پروژه گروه آماده کنند.

حرفه ای آینده

دانش آموزان موفق، حرفه های متنوع و پرطرفدار را در وزارتخانه های دولتی، سازمان های غیر دولتی، مشاوره های زیست محیطی و کسب و کار، سازمان های بخش دولتی مانند سازمان های حفاظت از محیط زیست و صنایع تولیدی و خدماتی در بخش خصوصی، توسعه می دهند.

شرایط ورود

حداقل الزامات: انگلستان درجه اول یا دوم درجه افتخاری در موضوع مربوطه؛ یک معیار بین المللی معادل؛ تجربه کار مربوطه با مدرک زیر افتخارات درجه دوم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر الزامات ورود رسمی ما را برآورده نکنید.

گواهی ATAS

دانش آموزانی که نیاز به ویزا برای تحصیل در انگلستان دارند ممکن است برای اخذ گواهی ATAS برای مطالعه این دوره، درخواست کنند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 97 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cranfield University »

آخرین به روز رسانی فوریه 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
20,500 GBP
خارج از کشور - صفحه اصلی / اتحادیه اروپا: 10،250 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
End Date
اکتبر 1, 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اکتبر 1, 2020