واجد شرایط بر اساس نیاز، سختی و تمرین

استاد مشاور مالیاتی کسب و کار (MAFE) دانش فنی و مهارت های لازم را برای انجام حرفه ای از وکیل تجاری یا مشاور مالیاتی فراهم می کند.

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز به طور کامل آموزش می دهد تا کار حرفه ای خود را در مشاوره شرکت های بزرگ و متوسط، در شرکت های تخصصی در زمینه امور مالی و تجاری و یا در شرکت های مشاوره یا حسابرسی آموزش دهد.

MAFE یک مدرک مدرن و به روزرسانی است که در همه موارد مربوط به چالش های مالی جدیدی که به عنوان مثال در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.

روش شناسی

روش تدریس دانشکدۀ حقوق پاسخگوی نیاز به ارائه آموزش عملی است و برای دانشجویان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در قوانین سختگیرانه، مورد نیاز و سازگاری با واقعیت شرکت یا دادگاه است.

به همین دلیل، Fundesem Business School روش متداول را به نام Case Method اعمال می کند، که از طریق آن دانش آموزان باید راه حل هایی را برای موارد عملی که در طول کلاس ها بوجود می آیند، تهیه و پیشنهاد دهد. برنامه های مدرسه قانون دارای پیش فرض های عملی مانند شبیه سازی قضاوت ها، الهام گرفته از موارد واقعی است. همچنین روش شناسی Fundesem Business School از یکپارچگی و کار گروهی برای حل موارد واقعی Fundesem Business School . از مدرسه ما به طور جدی معتقدیم که کار مشارکتی تبادل دیدگاه ها، نظرات و تجربیات است که غنی از آموزش دانشجویان است.

ساخت برنامه

برنامه های مدرسه حقوق سه مرحله دارد.

pic-ia02.png

دوره پیش دبستانی چند هفته قبل از شروع مدرک کارشناسی ارشد مدرسه قانون شروع می شود. در این دوره کمک داوطلبانه، دانش آموزان کلاس هایی را در زمینه های حقوقی و استفاده از ابزارهای اداری و دیگر موضوعاتی که می توانند در تحقق برنامه کمک کنند، دریافت می کنند.

دوره کارشناسی ارشد به بخش یا مرحله زیر تقسیم می شود:

محدوده های دانش: این دوره دوره کارشناسی ارشد است که در آن موضوعات مورد استفاده در هر یک از دوره های کارشناسی ارشد گرفته شده است. این موضوعات در اعلامیه اکتبر 2018 با دستورالعمل جدیدی که شامل موضوعات مربوط به تبدیل دیجیتال، مانند استخدام اینترنتی، حفاظت از داده ها یا جنبه های مالیاتی تجارت آنلاین است، اقتباس شده است.

تخصصی: در MDE تخصص در قانون دیجیتال و تجارت بین المللی وجود دارد.

کار پایان نامه کارشناسی ارشد: تهیه یک TFM که در آن اعمال آنچه که با پشتیبانی و پیگیری فردی یک معلم آموخته شده است. طرح کارآموزی شخصی: همراه با برنامه ریزی برنامه استراتژیک توسعه حرفه ای دانشجو. قابلیت شغلی یکی از مهمترین ویژگی های دانشکده حقوق است.

هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند، می توانند به دوره Post-Mater بروند. در این دوره دانشجو در سه حوزه آموزش می یابد:

  1. کلید های استراتژیک برای ارتقاء یک دفتر حرفه ای. این برنامه اجازه می دهد تا برخی از کلیدی کلید استراتژیک برای مدیریت، توسعه و رقابت یک شرکت حرفه ای را بیاموزد، و مراجع و عناصر ضروری برای مدیریت موثر، کارآمد و نوآورانه را در کوتاه مدت و دراز مدت فراهم می کند.
  2. کسب و کار دیجیتال هدف اصلی این برنامه این است که شرکت کنندگان بتوانند کلیدها را مدیریت کنند و دیدگاه جامع اکوسیستم دیجیتال و پیامدهای آن را برای رقابت پذیری شرکت به دست بیاورند و به فرایندهای مدیریت کسب و کار و فرصت های کسب و کار که در محیط دیجیتال جدید بوجود می آیند، رسیدگی شود.
  3. بهبود زبان انگلیسی با توجه به اهمیت زبان انگلیسی برای توسعه حرفه ای، Fundesem دانش آموزانی را که مایل به بهبود زبان در یک ترم در سال تحصیلی تا پایان کارشناسی ارشد هستند فراهم می کند.

تجارب

دانشکده حقوق Fundesem در میان اهداف خود نه تنها دستیابی به دانش و ابزار تصمیم گیری، بلکه توسعه مهارت های شخصی یا مهارت های نرم است.

دانشکده پرستاری. در مدرسه دانش آموزان مدارس تکنیک هایی را برای افشای، استدلال و دفاع از آنها یاد خواهند گرفت. ابزار بسیار مهم برای هر حرفه ای، اما بیشتر اگر قانون عمل یا مشاوره باشد.

آموزش خارج از کشور برای چند روز موارد و یادداشت ها بوسیله سایر پویایی ها در یک محیط یادگیری کاملا متفاوت است، که بر اهمیت رهبری و کار گروهی تاکید می کند و به تقویت نقاط قوت خود کمک می کند و همچنین می تواند نکات را بیابد از بهبود محاکم محرمانه قضات مخالف و مخالف. کمک به قضاوت های واقعی قضاوت های مجازی در قانون کارشناسی ارشد کارآموزی، دانشجویان ما را آماده می کنند تا در برابر دادرسی ها و دادگاه ها، امنیت قانونی و حرفه ای داشته باشند. کارشناسان حرفه حقوقی و از قوه قضائیه شبیه سازی موارد جدیدترین اخبار را انجام می دهند. دیدارها در دادگاه ها و دادگاه های استان برای دیدار های واقعی در تالار برگزار می شود.

روزهای به نفع کمپین های حرفه ای. Fundesem روزها و رویدادهای متفاوتی را سازماندهی می کند که بر پیشرفت حرفه ای کمک می کند تا دانشجویان را در زمینه هایی مانند دانستن آخرین روند در جستجوی شغلی در حوزه حقوقی، چگونگی ارزیابی و ارزیابی مشخصات یا چگونگی برجسته سازی مهارت ها و مهارت های شخصی که بیشترین تقاضا را دارند، سازماندهی کند. در فرآیندهای انتخاب

کلوچه

دانشکده دانشکده حقوق متشکل از حرفه ای ها از دنیای کسب و کار (وکلا، اقتصاددانان، مشاوران، قضات، قضات) در عمل است که تجربه حرفه ای فراوانی در حوزه های تدریس دارند.

دانشکده حقوق دانشکده آموزش و پرورش و آموزش و پرورش، و همچنین دانش گسترده ای از موضوعاتی که آنها تدریس می کنند. تمرین حرفه ای به معلمان اجازه می دهد که دیدگاه جهانی دنیای قانونی، و همچنین مشاوره و مشاوره را ارائه دهند. دانشجویان کارشناسی ارشد حقوق قانونی وکلا (MJA)، استاد حقوق تجارت (MDE)، استاد مشاور مالیاتی کسب و کار (MAFE)، دوره پیشرفته مشاوره مالیاتی تجاری (ASLE) و همچنین آموزش مشابه ، آنها ممکن است در پایان دوره، دید کامل بر اساس واقعیت شرکت.

توسعه حرفه ای

در FBS ما به دانش آموز کمک می کنیم تا او بتواند حرفه حرفه ای خود را با تصویب مناسب ترین تصمیم ها، و همچنین به طوری که بتواند اهداف اصلی خود را طراحی و اجرا کند.

از طریق خدمات مختلف (Advisor Career، Coaching

برخی از داده های توسعه شغلی عبارتند از:

  • 4 نفر از 5 دانشجو که کارآموزی می کنند و در نهایت توسط همان شرکت ها استخدام می شوند
  • 95٪ از دانشجویان FUNDESEM ظرف دو سال پس از اتمام کارشناسی ارشد، کار خود را بهبود می بخشند یا تغییر می دهند
  • بیش از 600 شرکت برای موقعیت به دانش آموزان Fundesem اعمال می شود
  • 130 دانش آموز در آخرین سال تحصیلی 2017/18 توسط شرکت ها استخدام شدند

تامین مالی

FBS یک نهاد غیر انتفاعی است که هدف آن توسعه حرفه ای ها و شرکت ها است. به همین دلیل، این بنیاد، مجموعه ای از بورس های تحصیلی را برای دانش آموزان مدارس LAW فراهم می کند، به طوری که هر دانش آموز واقعا متعهد به آموزش آنها می تواند مدرسان مدرسه حقوقی بدون مشکلات اقتصادی را تکمیل کند. علاوه بر این، FBS تامین مالی بسیار سودمند با چندین نهاد مالی.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fundesem Business School »

آخرین به روز رسانی May 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 24, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 24, 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 24, 2019

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'