MAFE استاد در مشاور مالیاتی کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

واجد شرایط بر اساس نیاز، سختی و تمرین

استاد مشاور مالیاتی کسب و کار (MAFE) دانش و مهارت های فنی لازم برای تمرین حرفه ای وکیل تجاری یا مشاور مالیاتی را فراهم می کند.

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز به طور کامل آموزش می دهد تا کار حرفه ای خود را در مشاوره شرکت های بزرگ و متوسط، در شرکت های تخصصی در زمینه امور مالی و تجاری و یا در شرکت های مشاوره یا حسابرسی آموزش دهد.

MAFE یک مدرک مدرن و به روزرسانی است که در همه موارد مربوط به چالش های مالی جدیدی که به عنوان مثال در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.

tax, forms, incomestevepb / Pixabay

روش شناسی

روش تدریس دانشکدۀ حقوق پاسخگوی نیاز به ارائه آموزش عملی است و برای دانشجویان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در قوانین سختگیرانه، مورد نیاز و سازگاری با واقعیت شرکت یا دادگاه است.

به همین دلیل، Fundesem Business School روش متداول را به نام Case Method اعمال می کند، که از طریق آن دانش آموزان باید راه حل هایی را برای موارد عملی که در طول کلاس ها بوجود می آیند، تهیه و پیشنهاد دهد. برنامه های مدرسه قانون دارای پیش فرض های عملی مانند شبیه سازی قضاوت ها، الهام گرفته از موارد واقعی است. همچنین روش شناسی Fundesem Business School از یکپارچگی و کار گروهی برای حل موارد واقعی Fundesem Business School . از مدرسه ما به طور جدی معتقدیم که کار مشارکتی تبادل دیدگاه ها، نظرات و تجربیات است که غنی از آموزش دانشجویان است.

ساخت برنامه

برنامه های مدرسه حقوق سه مرحله دارد.

pic-ia02.png

دوره پیش دبستانی چند هفته قبل از شروع مدرک کارشناسی ارشد مدرسه قانون شروع می شود. در این دوره کمک داوطلبانه، دانش آموزان کلاس هایی را در زمینه های حقوقی و استفاده از ابزارهای اداری و دیگر موضوعاتی که می توانند در تحقق برنامه کمک کنند، دریافت می کنند.

دوره کارشناسی ارشد به بخش یا مرحله زیر تقسیم می شود:

حوزه های دانش: این دوره از استاد است که در آن موضوعات مربوط به هر یک از استادان گرفته می شود. این موضوعات در تماس اکتبر سال 2018 با دستور کار جدید اقتباسی شده است که شامل موضوعات تحول دیجیتال مانند قراردادهای اینترنتی ، محافظت از داده یا جنبه های مالی تجارت آنلاین است.

تخصص: در MDE تخصص در حقوق دیجیتال و تجارت بین المللی وجود دارد.

پروژه نهایی کارشناسی ارشد: تهیه یک TFM که در آن می تواند آنچه را که با پشتیبانی و نظارت فردی آموزگار آموخته شده است ، به کار ببرد.

برنامه شغلی شخصی: همراهی با برنامه ریزی برنامه توسعه استراتژیک شغلی دانش آموز. اشتغالزایی یکی از مهمترین خصوصیات دانشکده حقوق است.

هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند ، می توانند به دوره ارشد پس از کارشناسی ارشد بروند. در این دوره دانش آموز در سه زمینه آموزش می گیرد:

  1. کلید های استراتژیک برای ارتقاء یک دفتر حرفه ای. این برنامه اجازه می دهد تا برخی از کلیدی کلید استراتژیک برای مدیریت، توسعه و رقابت یک شرکت حرفه ای را بیاموزد، و مراجع و عناصر ضروری برای مدیریت موثر، کارآمد و نوآورانه را در کوتاه مدت و دراز مدت فراهم می کند.
  2. کسب و کار دیجیتال هدف اصلی این برنامه این است که شرکت کنندگان بتوانند کلیدها را مدیریت کنند و دیدگاه جامع اکوسیستم دیجیتال و پیامدهای آن را برای رقابت پذیری شرکت به دست بیاورند و به فرایندهای مدیریت کسب و کار و فرصت های کسب و کار که در محیط دیجیتال جدید بوجود می آیند، رسیدگی شود.
  3. بهبود زبان انگلیسی با توجه به اهمیت زبان انگلیسی برای توسعه حرفه ای، Fundesem دانش آموزانی را که مایل به بهبود زبان در یک ترم در سال تحصیلی تا پایان کارشناسی ارشد هستند فراهم می کند.

تجارب

دانشکده حقوق Fundesem در میان اهداف خود نه تنها دستیابی به دانش و ابزار تصمیم گیری، بلکه توسعه مهارت های شخصی یا مهارت های نرم است.

مدرسه عمومی صحبت کردن. در مدارس سخنرانی عمومی دانش آموزان تکنیک های ارائه ، استدلال و دفاع را یاد می گیرند. ابزارهای بسیار مهمی برای هر حرفه ای ، اما حتی بیشتر از آن هنگام که می توان به تمرین قانون یا مشاوره اشاره کرد.

آموزش در فضای باز. برای چند روز پرونده ها و یادداشت ها در یک محیط یادگیری کاملاً متفاوت از معمول برای سایر پویایی ها رد و بدل می شود که این امر بر اهمیت رهبری و کار تیمی تأکید دارد و به تقویت نقاط قوت خود کمک می کند و همچنین به کشف نقاط برای بهبود

دادخواهی مجازی مدنی و اداری. حضور در محاکمات واقعی. محاکمات مجازی در کارشناسی ارشد حقوق تجارت دانشجویان ما را آماده می کند تا با خیال راحت و حرفه ای دفاع حقوقی را قبل از دادگاه و دادگاه بدست آورند. شبیه سازی در مورد موارد اخیر توسط کارشناسان حرفه حقوقی و قوه قضاییه انجام می شود. بازدید از دادگاه ها و دادگاه های استان برای حضور در جلسات دادگاه واقعی برگزار می شود.

همایش ها برای افزایش مهارت های حرفه ای. Fundesem کنفرانسها و رویدادهای مختلفی را با هدف ارتقاء پیشرفت حرفه ای ، کمک به دانش آموز در جنبه هایی از قبیل دانستن آخرین روندهای جستجوی شغل در حوزه حقوقی ، نحوه داشتن یک پروفایل با ارزش تر و به دنبال تر و یا نحوه برجسته ترین مطالب شخصی و مهارت های شخصی برگزار می کند. در فرآیندهای انتخاب

کارگاههای تکمیلی

روش تدریس استفاده شده در Fundesem در مهارتهایی مانند ارتباطات ، کار تیمی ، حل اختلاف یا تصمیم گیری کمک می کند. تحصیل MDE یا MAFE در مدرسه ما کانال مهمی است که باعث می شود حرفه ای و استعدادی دانش آموزان ما دیده شود.

شبکه سازی روابط با معلمان و همسالان برای شروع توسعه حرفه ای در هر بخش ضروری است. در Fundesem ما آن را یکی از مهمترین و غنی ترین تجربیات برای دانشجویان می دانیم. این روابط حرفه ای به ما امکان می دهد تا شبکه ای از مخاطبین با کیفیت مرتبط با دنیای تجارت را بپوشیم.

توسعه استعداد مدیریت. بحث و گفتگو در طول جلسات به دانش آموز اجازه می دهد تا در فرآیند تصمیم گیری پیشرفت کند و دانشکده را در معرض دید دانشکده قرار دهد. توسعه این مهارت ها به آماده سازی بهتر دانش آموز برای شغل و محیط حرفه ای آنها کمک می کند.

بازدید سازمان یافته از موسسات حقوقی. هر سال تحصیلی Fundesem سفری را در خارج از آلیکانته به دفاتر برجسته ملی یا بین المللی مانند Uría & Menéndez ، Grant Thornton یا Gómez Acebo ترتیب می دهد. در این جلسات ، دانش مربوط به فرآیندهای انتخاب برای دانش آموزان توضیح داده می شود و آنها این فرصت را دارند که در این فرآیند ها ادغام شوند.

شناخت بهترین پایان نامه کارشناسی ارشد. آثار نهایی کارشناسی ارشد ارائه شده توسط دانشجویان دانشکده حقوق نیز توسط موسسات حرفه ای مختلفی ارزش دارد و ممکن است از بنگاههای اصلی حقوقی شناخت ویژه ای داشته باشد که این کمک کمکی برای تقویت خود برنامه درسی است.

کلوچه

دانشکده دانشکده حقوق متشکل از حرفه ای ها از دنیای کسب و کار (وکلا، اقتصاددانان، مشاوران، قضات، قضات) در عمل است که تجربه حرفه ای فراوانی در حوزه های تدریس دارند.

اساتید دانشکده حقوق دارای مهارت های آموزشی و حرفه ای هستند و همچنین دانش گسترده ای از موضوعاتی که آنها تدریس می کنند دارند و تمرین حرفه ای به معنای آن است که معلمان می توانند یک چشم انداز جهانی از دنیای حقوقی و همچنین مشاوره و مشاوره ارائه دهند. دانشجویان کارشناسی ارشد در تمرین حقوقی وکلا جوان (MJA) ، کارشناسی ارشد حقوق تجارت (MDE) ، کارشناسی ارشد مشاوره مالیاتی در تجارت (MAFE) ، دوره بالاتر در مشاوره مالیاتی در تجارت (ASLE) ، و همچنین آموزش های مشابه در پایان دوره ، آنها بر اساس واقعیت شرکت ، دید کاملی خواهند داشت.

توسعه حرفه ای

در FBS ما به دانش آموز کمک می کنیم تا او بتواند حرفه حرفه ای خود را با تصویب مناسب ترین تصمیم ها، و همچنین به طوری که بتواند اهداف اصلی خود را طراحی و اجرا کند.

از طریق خدمات مختلف (مشاور شغلی ، مربیگری و مربیگری ، سمینارها و کارگاههای آموزشی و جهت گیری نیروی کار) دانش آموز همراه با طراحی و اجرای یک برنامه استراتژیک برای توسعه شغلی همراه است. به همین ترتیب ، امکان دسترسی به مبادله اشتغال وجود دارد. در تماس با دانشجویان در فرآیند اشتغال یا افرادی که می خواهند کار فعلی خود را بهبود بخشند ، با استخدام کنندگان ، پیشاهنگی های استعدادیابی یا شرکت های مناسب تماس بگیرید

برخی از داده های توسعه شغلی عبارتند از:

  • 4 نفر از 5 دانشجو که کارآموزی می کنند و در نهایت توسط همان شرکت ها استخدام می شوند
  • 95٪ از دانشجویان FUNDESEM ظرف دو سال پس از اتمام کارشناسی ارشد، کار خود را بهبود می بخشند یا تغییر می دهند
  • بیش از 600 شرکت برای موقعیت به دانش آموزان Fundesem اعمال می شود
  • 130 دانش آموز در آخرین سال تحصیلی 2017/18 توسط شرکت ها استخدام شدند

تامین مالی

FBS یک نهاد غیر انتفاعی است که هدف آن توسعه حرفه ای ها و شرکت ها است. به همین دلیل، این بنیاد، مجموعه ای از بورس های تحصیلی را برای دانش آموزان مدارس LAW فراهم می کند، به طوری که هر دانش آموز واقعا متعهد به آموزش آنها می تواند مدرسان مدرسه حقوقی بدون مشکلات اقتصادی را تکمیل کند. علاوه بر این، FBS تامین مالی بسیار سودمند با چندین نهاد مالی.

آنچه دانش آموزان می گویند

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the de ... اطلاعات بیشتر

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the demand for excellence as key points to the achievement of tangible results. اطلاعات محدود