MA (Hons) هنرهای لیبرال

عمومی

شرح برنامه

دوره ما نشان دهنده بهترین سنت هنر لیبرال اسکاتلند از تحقیق گسترده در مورد طیف گسترده ای از موضوعات و رشته ها، به شما چالش برای پیدا کردن راه حل های خلاقانه برای مشکلات از طریق یادگیری فعال است.

ما در تمام دوره خود به شما آزادی می دهیم تا به مطالعه چندین موضوع مختلف بدون نیاز به تخصص در تنها یک یا دو نفر. با این حال، اگر شما مایل به تمرکز بر یک موضوع (عمده) باشید، همچنین شما همچنین می توانید با تمرکز بر روی یکی از موضوعات (عمده)، در عین حال از میان طیف وسیعی از موضوعات دیگر از طریق دوره خود، بینش بیشتری کسب کنید.

حداکثر انعطاف پذیری

بر خلاف بسیاری از دوره های مشابه در انگلستان، نیازی نیست که ماژول هسته یا اجباری را برای این دوره بگذرانید، و مطمئن شوید که شما حداکثر انعطاف پذیری را برای تطبیق درجه خود با نیازهای خود دارید.

  • یک برنامه مطالعه ایجاد کنید که به منافع خود منحصر به فرد است
  • ایجاد تفکر انتقادی
  • یادگیری فعال شما را به چالش می کشد تا راه حل های خلاقانه برای مشکلات پیدا کنید
  • برنامه درسی گسترده بر اساس تخصص است

از میان افراد در رشته رشته های MA در هر دو علوم انسانی و علوم اجتماعی را انتخاب کنید، و همچنین گزینه مطالعه برخی از موضوعات خارج از ساختار MA نیز.

طیف وسیعی از کارشناسی ارشد در دسترس است گسترده و شامل انگلیسی، نوشتن خلاق، مطالعات فیلم، زبان های اروپایی، تاریخ، مطالعات اروپایی، فلسفه، اقتصاد، علوم محیط زیست، پایداری زیست محیطی، جغرافیا، تجارت بین المللی، سیاست

شرایط ورود

موارد زیر حداقل الزامات ورود به سیستم است.

دوره های شروع 2018

الزامات زبان انگلیسی

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

آیلتس به طور کلی

شغل

یک مدرک لیبرال هنر شما را برای طیف وسیعی از گزینه های حرفه ای آماده می کند، زیرا شما مهارت های مختلف و دانش از چندین رشته تحصیلی مختلف را شامل تفکر انتقادی و عادات ذهنی مستقل خواهید کرد.

این به شما این امکان را می دهد تا ارتباط بین رشته ها و ایجاد ایده ها و رویکردهای متنوع، مهارت هایی را که توسط بسیاری از کارفرمایان ارزشمند باشد، مشاهده کنید. ما همچنین فرصت های تحصیل در خارج از کشور و گزینه های کارآموزی را ارائه می دهیم و تجربه ای ارزشمندی را به شما ارائه می دهیم.

آخرین به روز رسانی May 2019

درباره این دانشگاه

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. اطلاعات محدود