نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


MA Sinology طراحی شده است تا آموزش در ادبیات پیشرفته چینی و منابع مستند را برای کسانی که در حال حاضر دانش چینی (هم کلاسیک و هم مدرن) دارند ، به یک سطح معادل سطح دستیابی به پایان دوره لیسانس چینی 3 در SOAS .

این برنامه از الگوی اصلی / جزئی پیروی نمی کند. دانشجویان باید همراه با دو دوره اختیاری دیگر دوره اجباری را طی کنند.

برای این برنامه چه کسی است؟

انتظار می رود دانش آموزان دارای حداقل سطح کلاس دوم متوسطه یا معادل آن باشند و به رضایت ما ثابت کنند که آنها دارای معادل چینی معادل حداقل حداقل به سطح رسیده شده در پایان دوره سوم دوره BA چینی هستند. این مدرک یا به عنوان یک مدرک نهایی به خودی خود طراحی شده است یا دانشجو را برای کارهای پیشرفته تر فارغ التحصیل (MPhil / PhD) آماده می کند.

استخدام

مدرک تحصیلات تکمیلی سینولوژی از SOAS دانش آموزان را به مهارتهای اساسی مانند مهارت در مهارت های زبانی و آگاهی و درک بین فرهنگی اختصاص می دهد. آشنایی با منطقه از طریق آموزش ادبیات پیشرفته چینی و منابع مستند توسعه خواهد یافت.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی مهارت های زبانی و فرهنگی را به دست می آورند و این امکان را می دهد که در زمینه تحقیق ادامه دهند یا به دنبال مشاغل حرفه ای و مدیریتی در بخش های تجاری ، عمومی و خیریه باشند. آنها SOAS با مجموعه ای از مهارت های قابل انتقال به کارفرمایان ، از جمله مهارت های ارتباط کتبی و شفاهی ، ترک می کنند. توجه به جزئیات؛ مهارت های تحلیلی و حل مسئله و امکان تحقیق ، جمع آوری و سفارش اطلاعات از منابع مختلف.

مدرک تحصیلات تکمیلی یک تجربه ارزشمند است که بدنه کار و طیف متنوعی از مهارت ها را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که می توانند در هنگام فارغ التحصیلی از خود برای بازاریابی استفاده کنند.

ساختار

در این برنامه دانش آموزان 180 اعتبار کسب می کنند. 60 اعتبار به یک پایان نامه ، 30 اعتبار به یک ماژول اجباری اختصاص یافته است ، و 90 اعتبار باقی مانده از ماژول های تدریس شده است.

پایان نامه

 • پایان نامه در زبانها و فرهنگهای چین و آسیای داخلی

مؤلفه آموزش

ماژول هسته

همه دانش آموزان باید ماژول اصلی زیر را انجام دهند

 • روش شناسی

ماژول اجباری

همه دانش آموزان باید یکی از ماژول های اجباری زیر را انجام دهند:

 • متون کلاسیک مستند
 • متون مدرن مستند

گزینه های هدایت شده

همه دانش آموزان از لیست ماژول های زیر ماژول ها را به ارزش 60 اعتبار می گیرند.

لیست ماژول ها (منوط به در دسترس بودن)

لطفاً توجه داشته باشید: می توانید متن مستند کلاسیک 15PEAC006 یا متون مدرن مستند 15PEAC007 را دریافت کنید (اگر به عنوان یک ماژول اجباری در نظر گرفته نشود)

 • متون کلاسیک مستند
 • متون مدرن مستند
 • ترجمه عملی: چینی به انگلیسی
 • ترجمه عملی: انگلیسی به چینی
 • ادبیات سنتی چینی در ترجمه
 • فیلم و تئاتر مدرن چینی (PG)
 • فیلم مدرن از تایوان و دیاسپورای چین (PG)
 • دانش و قدرت در اوایل چین مدرن
 • متون دینی چینی: سمینار خواندن
 • اتصالات و تقاطع ها: جنبه های اصلی مطالعات آسیای شرقی

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش و برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق فرم درخواست آنلاین برای این دوره اقدام کنید.

هدف ما ارزیابی یک برنامه کامل و تصمیم گیری در یک بازه زمانی 5 هفته است. دانشجویان خارج از کشور که به ویزای ردیف 4 احتیاج دارند و می خواهند به SOAS بپیوندند باید در نظر داشته باشند که درخواست ویزا می توانند چندین هفته طول بکشد ، بنابراین باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

در نظر گرفتن برنامه

کل برنامه ، از جمله متن و منابع ، قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. بنابراین به شما توصیه می شود که یک برنامه کامل شامل منابع و متن (در صورت لزوم) ارسال کنید. یک برنامه ناقص باعث تاخیرهای قابل توجهی به فرآیند تصمیم گیری می شود.

دانش آموزان تصدیق درخواست خود را دریافت می کنند. هر برنامه با دقت در نظر گرفته شده است و اگرچه ما سعی می کنیم در اسرع وقت پاسخ دهیم و پاسخ می دهیم ، اما از دانشجویان می خواهیم انتظار داشته باشند که ظرف 5 هفته از زمان دریافت پاسخ ، پاسخی دریافت کنند.

از داوطلبانی که در انگلستان در دسترس هستند ممکن است برای مصاحبه فراخوانده شوند. عدم حضور اعضای دانشگاهی کارمندان (یا نمونه در مرخصی تحصیلی) ممکن است بر زمان تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

شرایط ورود

حداقل افتخارات درجه دو (یا معادل آن) به زبان چینی.

موضوعات برگزیده: چینی

شرایط ورود به زبان انگلیسی

حداقل مدرک افتخارات درجه دو بالا (یا معادل آن).

دانش آموزان بین المللی

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیاز به ویزا دارند ، در صورت دستیابی به نمرات ورود بدون قید و شرط ، ما صلاحیت های چندین کشور را می پذیریم ، همچنین طیف وسیعی از مدارک و آزمون های بین المللی را می پذیریم.

اگر ویزای ورود به ردیف 4 لازم باشد ، SELT مانند UKVI IELTS ممکن است لازم باشد. به همین دلیل ، ما به همه دانشجویان ویزای درجه 4 توصیه می کنیم آزمون دانشگاهی UKVI IELTS را به عنوان آزمون اول متوسل انتخاب کنند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی اکتبر 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,685 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 9،685 پوند؛ در خارج از کشور 19.930 پوند. هزینه های 2 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 4843 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 9،965 پوند. هزینه های 3 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 3،228 پو
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021