نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


امروزه ، در جهان حدود 6-7000 زبان صحبت می شود و به طور گسترده ای توافق می شود كه حداقل نیمی از آنها در طی 50 تا 100 سال در معرض خطر انقراض باشند. مستندات زبان یک زیر رشته جدید در حوزه زبانشناسی است که به عنوان پاسخی به بحران رو به رشد در معرض خطر زبان پدید آمده است. این روش به دو روش تأکید دارد: اول ، در ترغیب پژوهشگران به جمع آوری و ضبط طیف گسترده ای از پدیده های زبانی در موقعیت های واقعی ارتباطی. و در مرحله دوم ، در استفاده از ضبط صدا و فیلم با کیفیت بالا تا اطمینان حاصل شود که نتایج بهترین ضبط ممکن زبان است.

برنامه کارشناسی ارشد در مستندات و توضیحات زبان برای دانش آموزانی که مایل به تخصص در مستندات و توضیحات زبان ها هستند ، با محوریت اقلیت ها و زبان های در معرض خطر قرار دارند. این کارشناسی ارشد متخصص با یک هسته یکپارچه از ارائه موضوعی مشخص می شود که به موضوعات مربوط به مستندات و توضیحات زبان محور هستند ، به علاوه یک سری گزینه ها در زبانشناسی ، زبانشناسی کاربردی و مطالعات زبان.

این برنامه با دو Pathways اصلی تدوین شده است:

 • مستندات و توضیحات زبان MA [پشتیبانی و احیای زبان] یک مرور اجمالی از مطالعه زبان و همچنین ماژول هایی را فراهم می کند که از طریق روش های مختلف قادر به دانش آموزان برای حمایت از جوامع زبانی در معرض خطر و اقلیت هستند. این Pathway برای دانش آموزان با سابقه یا بدون سوابق در زبانشناسی باز است.
 • مستندات و توضیحات زبان MA [زبانشناسی زمینه] دانش دقیق از روش ها و فن آوری های پیشرفته برای اسناد و زبان زبان را با تأکید بر زبان های در معرض خطر و اقلیت ارائه می دهد. این Pathway برای دانشجویانی که قبلاً دارای مدرک فوق لیسانس زبانشناسی / زبانشناسی کاربردی یا کارشناسی ارشد زبانشناسی هستند ، باز است.

ساختار

مستندات و توضیحات زبان MA (LDD) از سه مؤلفه تشکیل شده است: ماژول های اصلی ، ماژول های اختیاری و تحقیقات پایان نامه. این برنامه درجه با دو Pathways مختلف تدوین شده است. یکی از متخصصان پشتیبانی زبان و احیا و دیگری در زمینه زبانشناسی تخصص دارد.

صرف نظر از Pathway که آنها انتخاب کردند ، همه دانشجویان باید 180 اعتبار کسب کنند. آنها 60 اعتبار را به عنوان واحد اصلی ، 60 اعتبار در ماژول های اختیاری می گیرند و پایان نامه کارشناسی ارشد را به ارزش 60 اعتبار در پایان سال ارسال می کنند. کارشناسی ارشد ممکن است به صورت پاره وقت ، بیش از دو یا سه سال انجام شود و امکان انتقال بین دو Pathways برای دانشجویان نیمه وقت وجود دارد.

پایان نامه

اجباری برای همه دانش آموزان.

 • پایان نامه زبانشناسی

برای دانشجویان بدون دانش قبلی و مطالعه زبانشناسی

ماژول هسته

دانش آموزان ماژول های اصلی زیر را می گیرند:

 • آشنایی با مطالعه زبان
 • مستندات و توضیحات زبان کاربردی
 • روشهای تحقیق در زبانشناسی 1

گزینه های هدایت شده

دانشجویان از لیست زیر ماژول ها را به ارزش 30 اعتبار می برند

و یا

دانشجویان از لیست زیر ماژول ها را به ارزش 30 اعتبار می برند

یا

دانش آموزان ماژول ها را به ارزش 30 اعتبار از لیست گزینه های آزاد تحصیلات تکمیلی می گیرند.

برای دانش آموزانی که می توانند دانش قبلی و مطالعه زبانشناسی را نشان دهند

ماژول هسته

دانش آموزان ماژول های اصلی زیر را می گیرند:

 • مستندات و توضیحات زبان کاربردی
 • روشهای تحقیق در زبانشناسی 1

گزینه های هدایت شده

دانشجویان از لیست زیر ماژول ها را به ارزش 60 اعتبار می گیرند.

گزینه ها را باز کنید

دانش آموزان ماژول ها را به ارزش 30 اعتبار از لیست گزینه های آزاد تحصیلات تکمیلی می گیرند.

لیست ماژول های زبانشناسی (منوط به در دسترس بودن)

 • دانش شناسی پیشرفته
 • نحو پیشرفته (کارشناسی ارشد)
 • زبانشناسی توصیفی
 • خوانش های کارگردانی در زبانشناسی / ساختار زبان الف
 • کارگردانی خوانش در زبانشناسی / ساختار زبان ب
 • زبانشناسی تاریخی (کارشناسی ارشد)
 • ارتباطات و تعامل بین فرهنگی
 • موضوعات مربوط به معناشناسی (کارشناسی ارشد)
 • برنامه ریزی و سیاست گذاری زبان
 • پشتیبانی و احیای زبان
 • زبان ، جامعه و ارتباطات (کارشناسی ارشد)
 • نوع شناسی زبانی (کارشناسی ارشد)
 • فناوری ترجمه
 • گفتمان و عمل گرایی: زبان در حال استفاده (PG)
 • ترجمه فرهنگها 1
 • روشهای تحقیق در زبانشناسی 2
 • کار با مشاوران زبان

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش و برنامه های کاربردی

شما می توانید از طریق فرم درخواست آنلاین برای این دوره اقدام کنید.

هدف ما ارزیابی یک برنامه کامل و تصمیم گیری در یک بازه زمانی 5 هفته است. دانشجویان خارج از کشور که به ویزای ردیف 4 احتیاج دارند و می خواهند به SOAS بپیوندند باید در نظر داشته باشند که درخواست ویزا می توانند چندین هفته طول بکشد ، بنابراین باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

در نظر گرفتن برنامه

کل برنامه ، از جمله متن و منابع ، قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته می شود. بنابراین به شما توصیه می شود که یک برنامه کامل شامل منابع و متن (در صورت لزوم) ارسال کنید. یک برنامه ناقص باعث تاخیرهای قابل توجهی به فرآیند تصمیم گیری می شود.

دانش آموزان تصدیق درخواست خود را دریافت می کنند. هر برنامه با دقت در نظر گرفته شده است و اگرچه ما سعی می کنیم در اسرع وقت پاسخ دهیم و پاسخ می دهیم ، اما از دانشجویان می خواهیم انتظار داشته باشند که ظرف 5 هفته از زمان دریافت پاسخ ، پاسخی دریافت کنند.

از داوطلبانی که در انگلستان در دسترس هستند ممکن است برای مصاحبه فراخوانده شوند. عدم حضور اعضای دانشگاهی کارمندان (یا نمونه در مرخصی تحصیلی) ممکن است بر زمان تصمیم گیری تأثیر بگذارد.

شرایط ورود

درجه کلاس دوم (یا معادل آن).

خط مشی مصاحبه:

داوطلبانی که دارای مدارک غیر استاندارد هستند معمولاً دعوت می شوند.

شرایط ورود به زبان انگلیسی

شما باید بتوانید نشان دهید که انگلیسی شما از استاندارد بالایی برخوردار است تا بتواند با موفقیت و دروس خود را در SOAS با موفقیت پشت سر SOAS . لطفا توجه داشته باشید که ما الزامات مربوط به زبان انگلیسی را جدی می گیریم و عدم رعایت آنها دقیقاً ممکن است منجر به رد درخواست شما برای SOAS شود. اگر نمرات شما زیر حد موردنیاز ما باشد ، مذاکره وجود ندارد با این انتظار که چون آنها به اندازه کافی "نزدیک" هستند ، پذیرفته می شوند. مهم است که از قبل ، به طور صحیح و مناسب برنامه ریزی کنید ، به طوری که آزمون زبان انگلیسی شما به موقع فرا برسد و به این ترتیب زمان لازم برای پس گرفتن آزمون در صورت لزوم را داشته باشید. ما دلایل ناراحتی یا مشکلات مالی را برای عدم ارائه یا قبولی در آزمون انگلیسی قبول نمی کنیم.

دانش آموزان بین المللی

برای دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که نیاز به ویزا دارند ، در صورت دستیابی به نمرات ورود بدون قید و شرط ، ما صلاحیت های چندین کشور را می پذیریم ، همچنین طیف وسیعی از مدارک و آزمون های بین المللی را می پذیریم.

اگر ویزای ورود به ردیف 4 لازم باشد ، SELT مانند UKVI IELTS ممکن است لازم باشد. به همین دلیل ، ما به همه دانشجویان ویزای درجه 4 توصیه می کنیم آزمون دانشگاهی UKVI IELTS را به عنوان آزمون اول متوسل انتخاب کنند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 157 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی اکتبر 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 28, 2020
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,685 GBP
هزینه تمام وقت در هر سال تحصیلی: انگلیس / اتحادیه اروپا 9،685 پوند؛ در خارج از کشور 19.930 پوند. هزینه های 2 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 4843 پوند انگلیس / اتحادیه اروپا؛ در خارج از کشور 9،965 پوند. هزینه های 3 ساله پاره وقت در هر سال تحصیلی: 3،228 پو
Deadline
ژوئن 30, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 28, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020

سپتامبر 28, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2020
End Date
ژوئن 18, 2021