بررسی اجمالی

MA مد: نام تجاری

شما در مدرسه ای مدرن به رهبری Holly Fulton، طراح مد لباس برنده جایزه، و مدیر خلاق خواهید آموخت. تحت هدایت خلاقانه خود، CSVPA تولید افراد متنوع و خلاق آماده برای کار در حوزه های تجارتی و مفهومی مد.

در طول برنامه 12 ماهه در استودیوهای مرکزی کمبریج شما منابع جدیدی از الهام و یافتن راه های جدید هیجان انگیز برای کار تصویر سازی خود، تجربه در سراسر تصویر و رسانه های گرافیکی، جهت هنر، سرمقاله (چاپ و دیجیتال)، نام تجاری شرکت ، یک ظاهر طراحی شده، عکاسی و تصویر متحرک برای توسعه امضا و رویکرد منحصر به فرد خود و رویکرد به نام تجاری معاصر مد. شما یک دانش تخصصی نظری و عملی از نام تجاری و استراتژی های تبلیغاتی خواهید ساخت و آن را به مبارزاتی که با مخاطبان مختلف مد روز در بسیاری از فضاهای معاصر، تجربه های واقعی و دیجیتال و سیستم عامل های زنده زندگی می کنند، بکار ببرید.


فرصت های منحصر به فرد

این برنامه ارائه می دهد آموزش و پرورش متخصص برجسته همراه با دسترسی گسترده تحصیلی و استودیو. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما از:

 • تحصیل در یک مد مد با هدایت یک طراح و مدیر خلاق برنده جایزه.
 • دسترسی منحصر به فرد به رسانه و تخصص صنعت، زندگی نامه و کارآموزی از طریق شرکای ما از جمله Hearst Magazines UK، ناشر عناوین از جمله بازار هارپر، ELLE و Esquire.
 • آموزش حرفه ای از متخصصان صنعت فعال با اشتیاق برای آموزش.
 • تجربه یادگیری سریع با توجه به نیازها و جاه طلبی های شما، با سطح بالایی از پشتیبانی شخصی و زمان آموزش 1: 1.
 • فرصت های برای قرار دادن کار و یا مشاوره صنعت به عنوان بخشی از دوره.
 • یک مدرک کارشناسی ارشد که نیاز به ایستادگی کردن و پیشرفت دارد.
 • همکاری با یک جامعه مجازی خلاق، بین رشته ای و جهانی.
 • فضای کاری iMac و استودیو خود، هر روز هفته را باز کنید.
 • دسترسی به منظم زندگی طراحی در استودیوی طراحی اختصاصی ما.
 • کالج هنرهای خلاق کوچک، حامی و متخصص در یک شهر زیبا، تاریخی و فرهنگی - یک نقطۀ خلاقانه و یکی از جالب ترین و پرجمعیت ترین دانشجویان انگلستان است.

جایزه

این دوره توسط دانشگاه فالموت اهدا می شود.


چه انتظار می رود

در ابتدا، مجموعه ای از پروژه های مجموعه، مهارت های طراحی و تولید تصویر را بهبود می بخشد. این پروژه های عملی، اعتماد به نفس در هر دو مهارت سنتی و دیجیتال را در همان زمان ایجاد آگاهی آگاهانه از فن آوری های جدید، سیستم های تجربی و فضاهای در حال رشد که در آن تصاویر برای ایجاد و ارتباط مد و هویت نام تجاری خود استفاده می شود، ایجاد می کنند.

این پروژه های عملی با سخنرانی ها و سمینارهایی که دانش اصلی را در مورد اصول کلیدی و استراتژی های معاصر مارک تجاری بصری، بازاریابی و ارتقاء، پیش بینی و تحلیل روند، رسانه های اجتماعی و نفوذگران دیجیتال ایجاد می کند، پشتیبانی می شود.

از طریق سخنرانی با دانشجویان مدرسه ما، شما مطالعات موردی تاریخی و معاصر را در لبه برش رسانه های مد، فیلم و ارتباطات، کشف تصورات خود و درک اهمیت تصویر متحرک مد در دیجیتال خواهید آموخت. و فرهنگ پست دیجیتال. دیدارهای قبلی نمایشگاه شامل Balenciaga: Shaping Fashion در ویکتوریا است


کارآموزی

این دوره فرصت هایی را برای تجربه کار فراهم می کند، و همکاری ما با شرکای صنعتی از جمله Hearst Magazines UK برنامه های ما را از هم جدا می کند. شما می توانید یک کارآموزی با یکی از مارک های خود را برای تجربه نحوه مد در چاپ، آنلاین و رویدادهای زنده مطلع کنید. دانش آموزان پیشین به عنوان مدرس و کارشناسان ارتباطات در Esquire ، ELLE و ELLE اوکراین کار کرده اند. این مهاجرت ها به دانش آموزان قبلی کمک کرده است تا تماس های حرفه ای پایدار را برقرار کنند و حتی اولین شغل طراحی مجله.


بینش صنعت

این بینش از سوی کمپانی های فعال در زمینه ارتباطات و نام تجاری مد، از جمله یک مداد مدرن چاپی توسط مدیر مدلی ELLE ، و یک پروژه تبلیغاتی زنده که توسط زنان کارآفرین در راه اندازی مد جدید Sosandar تنظیم شده است، پشتیبانی می شود. علاوه بر این، برنامه ما از استادان بازدید کننده شامل متخصصان با تجربه و نوآورانه در زمینه مد، مدیریت برند مد و خیابان در خیابان و جهت خلاقانه و مجلات مد با مذاکره با نفوذ های برجسته مانند تام مردیت، مدیر خلاق و آن ماری کورتیس، سردبیر اصلی ELLE.


شغل

در مورد آینده در رسانه های مد، این درجه دانشجویان را برای شغلی به عنوان استعدادهای آزاد، متخصصان روابط عمومی، بازاریابان تجاری، بازرگانان و بازاریابان، تحلیلگران روند و رنگ، مديران برند مد و استراتژیست ها، سردبیران محصول و رویداد مد، آماده می کند. برنامه ریزان فرصت های دیگر عبارتند از: مدیریت مد؛ توسعه محصول؛ مدیریت برند لوکس؛ بازار یابی؛ خریداری کردن؛ خرده فروشی؛ مشاوره؛ تدارکات؛ اخلاق و پایداری؛ و روزنامه نگاری مد


منابع

تمام دانش آموزان در برنامه های MA ما دسترسی به طیف وسیعی از منابع برای حمایت از مطالعات خود و طبیعت ترکیبی از تجارب معاصر در هنر و طراحی از جمله:

 • چرخ خیاطی صنعتی و پشتیبانی فنی از تکنسین لباس.
 • فن آوری گربر
 • نرم افزار صنعت استاندارد از جمله Adobe Creative Cloud، Maxon Cinema 4D.
 • استودیو عکاسی و دسترسی به اتاق تاریک تاریک.
 • استودیو طراحی
 • Digital Media Suite و پشتیبانی فنی.
 • چوب، فلز و سرامیک کارگاه 3D و پشتیبانی فنی.
 • آزمایشگاه نمونه اولیه (شامل چاپگر 3D و لیزر برش).
 • مشاوره مهارت های علمی (در دسترس برای گروه و 1: 1 آموزش).

علاوه بر امکانات و تخصص های ارائه شده در CSVPA ، دانش آموزان همکاری با متخصصان فن آوری در کمبریج از جمله مهندسان در دانشگاه کمبریج، کمبریج مکعب، و همچنین صنایع چاپ دیجیتال محلی پشتیبانی شده اند.

الزامات

سن
20 سال

سطح آموزشی

مدرک کارشناسی، مدرن، طراحی، رسانه یا ارتباطات یا یک موضوع مرتبط به طور موفقیت آمیز را به پایان رسانده است.

CSVPA طیف گسترده ای از مدارک و / یا تجربه مربوطه را تشخیص می دهد و برنامه های کاربردی را از همه مردم تشویق می کند و علاقه و تجربه قابل اثبات را در موضوع خود دارد. برنامه های کاربردی بدون مدارک تحصیلی و یا رشته های انضباطی که در بالا ذکر شده است، اما نشان دهنده تجربه مربوطه، مهارت های لازم و موفقیت های فکری مورد نیاز برای موفقیت در دوره است. تجربی معادل باید از طریق ارسال اضافی CV حرفه ای نشان داده شود.

در برخی موارد ممکن است دانش آموزان مجبور شوند دیپلم فارغ التحصیل را تکمیل کنند.

سطح انگلیسی
آیلتس 6.5 (عنصر زیر 5.5)

نمونه کارها

شروع کنید
سپتامبر تا سپتامبر

طول دوره
3 ترم

اعتباربخشی
دانشگاه فالموث

زمان تماس
تا 15 ساعت در هفته

زبان انگلیسی
در صورت لزوم تا 5 ساعت در هفته


بیانیه شخصی

لطفا بیانیه ای کوتاه (300-400 کلمه) را ارسال کنید، درباره ی خودتان، تجربه قبلی و رویکرد شما به عمل خلاقانه به ما بگویید. لطفا شامل موارد زیر باشد:

 • دلایل درخواست برای دوره MA ما.
 • تجربه و مهارت. قبلا چه کار کردید؟
 • رویکرد شما به کار هنر / طراحی. چه چیز الهام بخش، اطلاع رسانی و تأثیر بر آنچه انجام می دهید- و چرا؟
 • اهداف شما. امیدوارم از MA بیرون بیایید؟
 • جاه طلبی های بلند مدت شما. شما فکر می کنید که تحصیلات تکمیلی به شما در ایجاد یک حرفه در صنایع خلاق کمک می کند؟
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cambridge School of Visual & Performing Arts »

این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
22,920 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: £ 13،500 / دانشجویان بین المللی: £ 22،920
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ