بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد: طراحی برنامه فشرده، معاصر و فردی است که یک رویکرد فردی به مد و یک جهت طراحی قوی دارد. با داشتن فرصت های صنعتی منحصر به فرد از جمله کارآموزی با همکاران ما Hearst Magazines UK، شما مهارت های حرفه ای، اعتماد به نفس و تمرکز خلاقانه برای پرورش حرفه خود را به عنوان طراح جدید توسعه خواهید داد.

شما در مدرسه مد به رهبری طراح برنده جایزه و "ملکه چاپگر" هالی فولتون، که برچسب خود را به طور منظم در هر دو هفته هنگ کنگ و مد روز لندن نشان می دهد. مدرسه مد ما تحت هدایت خلاقانه خود، افراد متنوع و خلاق را با حس قوی هویت فردی و زیبایی شناسی معاصر، آماده به کار در زمینه های تجاری و مفهومی مد می سازد.


فرصت های منحصر به فرد

این برنامه ارائه می دهد آموزش و پرورش متخصص برجسته همراه با دسترسی گسترده تحصیلی و استودیو. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما از:

 • تحصیل در یک مد مدرسه به رهبری یک طراح معاصر برنده جایزه و مدیر خلاق.
 • دسترسی منحصر به فرد به رسانه و تخصص صنعت، کارگاه ها و کارآموزی از طریق شرکای ما از جمله مد نوآور رسانه مد Hearst Magazines UK، ناشر عناوین از جمله بازار هارپر، ELLE و Esquire.
 • آموزش حرفه ای از متخصصان صنعت فعال با اشتیاق برای آموزش.
 • تجربه یادگیری سریع با توجه به نیازها و جاه طلبی های شما، با سطح بالایی از پشتیبانی شخصی و زمان آموزش 1: 1.
 • فرصت های برای قرار دادن کار و یا مشاوره صنعت به عنوان بخشی از دوره.
 • یک مدرک کارشناسی ارشد که نیاز به ایستادگی کردن و پیشرفت دارد.
 • همکاری با یک جامعه مجازی خلاق، بین رشته ای و جهانی.
 • iMac خود، مانکن و فضای کاری استودیو، هر روز هفته باز می شود.
 • دسترسی به منظم زندگی طراحی در استودیوی طراحی اختصاصی ما.
 • کالج هنرهای خلاق کوچک، حامی و متخصص در یک شهر زیبا، تاریخی و فرهنگی - یک نقطۀ خلاقانه و یکی از جالب ترین و پرجمعیت ترین دانشجویان انگلستان است.


چه انتظار می رود

در طی برنامه 12 ماهه ای قوی که در استودیوهای مرکزی کمبریج ما قرار دارد، شما با نزدیک شدن به تیم ما از سخنرانان حرفه ای الهام بخش و حرفه ای برای تدوین تخصص و فرایند طراحی خود کار خواهیم کرد. شما مهارت های تحقیقاتی و مفهوم توسعه را تقویت خواهید کرد، دانش خود را از زمینه های معاصر و بحث های انتقادی، کسب و کار مد، پارچه ها و فن آوری ها، و روش منحصر به فرد برای ایجاد و نمایش یک مجموعه نهایی با امضای شخصی روشن و جهت طراحی قوی .

اخلاق همه دوره های مد ما در CSVPA مراکز ایجاد یک محیط حرفه ای و محرک است که در آن دانش آموزان توسعه و کشف خلاقیت خود را. حفظ رویکرد 'atelier' در سطح تحصیلات تکمیلی، با توجه به اندازه کلاس های دقیق، ساعت های تماس با زمان، زمان استودیوی گسترده و فضاهای کاری اختصاصی، دانش آموزان همه ابزارهایی را برای پیشبرد رویکرد فرد خود برای طراحی در یک محیط مدرن مدرن دارند.

در کنار همکاری با طراحان و طراحان بصری در سراسر برنامه های MA، شما همچنین مهارت های تحقیقاتی را که نوآوری را در بر می گیرند، توسعه خواهید داد. ماژولهای بین انضباطی مشترک، راه هایی را مطرح می کنند که جهانی شدن، فناوری های جدید و استراتژی های متضاد، عمل معاصر را به کار می گیرند. شما در مورد مسائل مربوط به شکل دادن صنعت مد و تاثیر جهانی آن (زنجیره های عرضه و کار، فن آوری های پارچه و مواد، طراحی زباله و زباله و بازاریابی اخلاقی) یاد خواهید گرفت. به عنوان عضو جامعه یادگیری بین المللی پر جنب و جوش شما، شما را در مورد آنچه که به معنای یک شهروند مسئول خلاق و جهانی 21st Century است، بازتاب می کند.


کارآموزی

این دوره فرصت هایی را برای تجربه کاری یا راهنمایی فراهم می کند که به شما کمک می کند تا مخاطبین صنعت را بسازید، CV خود را بسازید و برای کار در صنعت مد آماده شوید. همکاری ما با شرکای صنعتی از جمله Hearst Magazines UK برنامه های ما را از هم جدا می کند. شما می توانید برای یک کارآموزی با یکی از مارک های مد به رهبری خود بپردازید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه مدرن معاصر در چاپ و آنلاین مشاهده کنید. دانشجویان مدرسه گذشته در ELLE ، Esquire و ELLE اوکراین و همچنین خانه های مد از جمله حسین چالایان تحصیل کرده اند. به عنوان مثال، به عنوان طراحان مد جدید، شما ممکن است یک مدرس را در صنعت مد، شناسایی کنید یا به یک مدرس حرفه ای یا یک صنعت حرفه ای در اطراف نام تجاری یا برچسب در حال ظهور خود بکشید.


بینش صنعت

این بینش از طریق مسابقات زنده و طرح های صنعتی تنظیم شده است که شامل یک طرح آیندۀ احتمالی که توسط آژانس خلاق برنده جایزه انتخاب شده است ، مجموعه خلاصه ای از مد توسط ELLE و یک طرح تجاری و ارتباطی مد با مدرن کارآفرینی نام تجاری Sosandar . علاوه بر این، برنامه ما از استادان بازدید کننده شامل متخصصان نوآور در زمینه طراحی مد، طراحی مد خیره کننده، تولید و نام تجاری، و ارتباطات مد، تصویر و رسانه است.


شغل

برنامه MA Fashion: Design ما با طراحان مد لباس آینده، اما همچنین می تواند شما را برای نقش در صنعت مد از جمله الگوی برش، تکنولوژی پوشاک، کسب و کار مد، مد و مدیریت برند، خرده فروشی خرید و مدیریت، توسعه محصول، تجار بصری ، یک ظاهر طراحی شده، مد طراحی نقاشی، ارتباطات مد و رسانه.


منابع

تمام دانش آموزان در برنامه های MA ما دسترسی به طیف وسیعی از منابع برای حمایت از مطالعات خود و طبیعت ترکیبی از تجارب معاصر در هنر و طراحی از جمله:

 • چرخ خیاطی صنعتی و پشتیبانی فنی از تکنسین لباس.
 • فن آوری گربر
 • نرم افزار صنعت استاندارد از جمله Adobe Creative Cloud، Maxon Cinema 4D.
 • استودیو عکاسی و دسترسی به اتاق تاریک تاریک.
 • Digital Media Suite و پشتیبانی فنی.
 • چوب، فلز و سرامیک کارگاه 3D و پشتیبانی فنی.
 • آزمایشگاه نمونه اولیه (شامل چاپگر 3D و لیزر برش).
 • استودیوی اجرای زنده
 • استودیو طراحی
 • مشاوره مهارت های علمی (در دسترس برای گروه و 1: 1 آموزش).

علاوه بر امکانات و تخصص های ارائه شده در CSVPA ، دانش آموزان همکاری با متخصصان فن آوری در کمبریج از جمله مهندسان در دانشگاه کمبریج، کمبریج مکعب، و همچنین صنایع چاپ دیجیتال محلی پشتیبانی شده اند.


الزامات

سن
20 سال

سطح آموزشی
موفق به اخذ مدرک کارشناسی یا معادل آن در مد، طراحی مد، پارچه مد و یا یک موضوع مرتبط با آن شده است.

CSVPA طیف گسترده ای از مدارک و / یا تجربه مربوطه را تشخیص می دهد و برنامه های کاربردی را از همه مردم تشویق می کند و علاقه و تجربه قابل اثبات را در موضوع خود دارد. برنامه های کاربردی بدون مدارک تحصیلی و یا رشته های انضباطی که در بالا ذکر شده است، اما نشان دهنده تجربه مربوطه، مهارت های لازم و موفقیت های فکری مورد نیاز برای موفقیت در دوره است. تجربی معادل باید از طریق ارسال اضافی CV حرفه ای نشان داده شود.

در برخی موارد ممکن است دانش آموزان مجبور شوند دیپلم فارغ التحصیل را تکمیل کنند.

سطح انگلیسی
آیلتس 6.5 (عنصر زیر 5.5)

نمونه کارها

شروع کنید
سپتامبر تا سپتامبر

طول دوره
3 ترم

اعتباربخشی
دانشگاه فالموث

زمان تماس
تا 15 ساعت در هفته

زبان انگلیسی
در صورت لزوم تا 5 ساعت در هفته


بیانیه شخصی

لطفا بیانیه ای کوتاه (300-400 کلمه) را ارسال کنید، درباره ی خودتان، تجربه قبلی و رویکرد شما به عمل خلاقانه به ما بگویید. لطفا شامل موارد زیر باشد:

 • دلایل درخواست برای دوره MA ما.
 • تجربه و مهارت. قبلا چه کار کردید؟
 • رویکرد شما به کار هنر / طراحی. چه چیز الهام بخش، اطلاع رسانی و تأثیر بر آنچه انجام می دهید- و چرا؟
 • اهداف شما. امیدوارم از MA بیرون بیایید؟

جاه طلبی های بلند مدت شما. شما فکر می کنید که تحصیلات تکمیلی به شما در ایجاد یک حرفه در صنایع خلاق کمک می کند؟

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cambridge School of Visual & Performing Arts »

این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
22,920 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: £ 13،500 / دانشجویان بین المللی: £ 22،920
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ