MA در کلیسای کاربردی کاتولیک (ایمان و فرهنگ)

عمومی

شرح برنامه

MA در کلیسای کاربردی کاتولیک (ایمان و فرهنگ)

این Pathway برای کارکنان حرفه ای در وزارتخانه های روستایی مناسب است، برای مثال، مدارس، کالج ها، کارهای اجتماعی و بهداشت. با توجه به تاکید بر دیدگاه مسیحی انسان و پیامدهای این دیدگاه برای خانواده، زندگی مدنی و اجتماعی و تعامل با فرهنگ، این Pathway به ویژه برای مربیان دارای مسئولیت های خاص برای شهروندی در برنامه درسی مرتبط است.

اهداف برنامه

این Pathway با هدف ارتقاء دانش و درک شناختی از انسان شناسی مسیحی، ایمان، اخلاق، ارزش ها و فرهنگ و ایجاد دانش آموزان برای نشان دادن سیستماتیک و انتقادی و خلاقانه در مورد ارزش های معنوی، اخلاقی و اجتماعی در ارتباط با ویژگی های مختلف فرهنگ معاصر .

ساختار برنامه

این کارشناسی ارشد یک دوره 30 ماهه ای است که با مدارس مسکونی کوچک آغاز می شود که هر ماه ژانویه آغاز می شود. برای 24 ماه اول، دانشجویان پس از طراحی کتاب های مدرن طراحی شده، و خواندن مرتبط، و ارائه تکالیف بر اساس این خواندن، از منزل کار می کنند. 6 ماه نهایی دوره تمرکز بر نوشتن پایان نامه 20،000 کلمه است.

ممکن است در ساختار برنامه کارشناسی ارشد با پایان دادن به مدرک کارشناسی ارشد (بعد از سال 1) یا دیپلم کارشناسی ارشد (بعد از سال 2) پایان یابد.

محتوای برنامه

ماژول ها تمرکز بر روی:

 • انسانشناسی مسیحی،
 • خدا و رستگاری در عیسی مسیح
 • کرامت انسانی: بنیاد تمدن و فرهنگ غربی،
 • ایمان به عنوان فرهنگ: پارادایم ماندگار
 • مسائل اجتماعی و سیاسی معاصر خانواده،
 • اندیشه اجتماعی کاتولیک
 • فرهنگ امدادرسانی
 • روش های پژوهش.

دسترسی

اگر شما دارای معلولیت یا شرایط دراز مدت هستید که بر زندگی روزمره تاثیر می گذارد، لطفا Form Accessibility را دانلود کنید، آن را باز کنید و آن را در Acrobat Reader ویرایش کنید و سند تکمیل شده را به Coordinator Accessibility ارسال کنید (آدرس شامل در فرم)، تا اطمینان حاصل شود که ما بتوانیم در طی دوره تحصیل شما بهترین حمایت ممکن را به شما بدهیم. افشای معلولیت عامل تصمیم گیری موسسه در مورد اینکه آیا شما در این دوره به شما پیشنهاد می دهید یا نه. با این حال، مهم است که موسسه می داند که آیا شما نیازهای خاصی دارید تا بتوانید با پشتیبانی و امکانات مناسب به آنها ارائه دهید. این اطلاعات به شدت محرمانه باقی خواهد ماند.

پذیرش در برنامه

 1. دانش آموزان با شرایط پذیرش رسمی موسسه مطابقت دارند که توسط دانشگاه آزاد تایید شده است.
 2. به طور معمول انتظار می رود که نامزدان درجه مدرک (2: 2 یا بالاتر) یا مدارک تحصیلی معادل آن را داشته باشند. متقاضیانی که می توانند نشان دهند که مواد مؤلفه های خاصی را پوشش داده اند و اعتبار علمی این کار را در جای دیگری در سطح تحصیلات تکمیلی تحصیل کرده اند، ممکن است به حداکثر چهار مجوز در اختیار موسسه مجوز داده شود.
 3. به غیر از این مدارک تحصیلی، نامزدان خواسته می شود که در یک نوبت یک بیانیه 500 کلمه ای را ارائه دهند تا مشخص کنند که محتوای و فرآیندهای متناسب با دوره انتخاب شده خود، مربوط به آرمان های فکری و رسالت آنهاست. قصد اینجا این است که اطمینان حاصل شود که نامزدها درک از مشارکتی که مطالعات بالاتری در زندگی شخصی و حرفه ای / حرفه ای خود ایجاد می کنند و رفتار قابل قبول در مورد خواسته های ذهنی و شخصی، که انتظار می رود از این دوره بر روی آنها ایجاد شود .
 4. این موسسه با تصویب دانشگاه باز، در ترتیبات انتقال اعتبار دانشگاهی شرکت می کند. کسانی که علاقه مند به اطلاعات بیشتر در مورد این ترتیبات هستند باید به مدیر برنامه بنویسند.

سیاست پذیرش و حمایت دانشجویان با زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

 1. همه برنامه های آموزش عالی ارائه شده توسط Maryvale Institute نوشته شده، تحویل داده شده و ارزیابی به طور انحصاری به زبان انگلیسی. در مورد کاربرد، موسسه نیازمند شواهدی از مهارت در زبان انگلیسی است؛ شواهدی از مهارت لازم برای ورود به دوره ها به شرح زیر است:
  • سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS): میانگین حداقل 6.5 در کل، بدون زیر آزمون زیر 6.0.
  • تست مهارت زبان انگلیسی (MTELP) میشیگان: حداقل معادل نمره 90.
  • آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL): حداقل 550 مقاله مبتنی بر رایانه، مجموع 213 رایانه، یا 79 رایانه مبتنی بر اینترنت.
  • گواهینامه Cambridge در پیشرفته انگلیسی (CAE): حداقل درجه B
  • گواهی مهارت کمبریج در زبان انگلیسی (CPE): حداقل درجه سی.
 2. دانش آموزانی که نمیتوانند مهارتهای زبان انگلیسی را به رضایتمندی موسسه نشان دهند، باید یک معاینه کتبی کوتاه داشته باشند که آزمون سطح خواندن و درک و تسهیلات را در انگلیسی نوشته شود. این طراحی، ارائه شده و توسط موسسه ارزیابی شده است. واژه نامه ها برای اهداف امتحان مجاز می باشند.
 3. به عنوان یک روش استاندارد، تمام دانشجویانی که زبان انگلیسی آنها زبان اول نیستند، در هیئت بررسی و تسلط مربوطه شناسایی می شوند.
 4. دانش آموزانی که قبول نمی شوند، ممکن است امتحان را دوباره برگردانند، نشان داده اند که به انگلیسی تربیت شده اند. دانش آموزانی که سطح مهارت کمتری را نشان می دهند ممکن است به صورت اختیاری از موسسه پذیرفته شوند، در صورتی که مدارک روشن خود را برای برنامه های خود برای بهبود زبان انگلیسی خود فراهم می کنند.

درخواست و ثبت نام

یک فرم درخواست با این بروشور محصور شده است (یک نسخه الکترونیکی در صورت درخواست در دسترس است یا ممکن است از وب سایت موسسه دانلود شود). در صورت درخواست برای دوره، یک هزینه درخواست بازپرداخت 50 پوند ضروری است. هزینه های کامل برای سال 1 مورد نیاز است هنگامی که شما برای دوره ثبت نام کرده اید و باید قبل از آخر هفته آخر دوره پرداخت شود.

فرآیند پذیرش

هنگامی که فرم درخواست خود را ارسال می کنید، هزینه درخواست برای پوشش هزینه های اداری مرتبط با فرایند پذیرش، بیانیه ای از این که چرا شما می خواهید این دوره را بپذیرید، و یک بار که ارجاعاتی که در اختیار شما قرار می دهید، برای ما ارسال کرده اید ورودی، درخواست شما توسط فردی در Maryvale Institute پذیرفته شده در این دوره در نظر گرفته خواهد شد. (توجه: این منابع به عنوان محرمانه بین داور و موسسه محسوب می شوند).

سپس به شما خواهیم گفت که آیا شما به این درس پذیرفته شده اید. (از شما ممکن است خواسته شود که برای مصاحبه به مؤسسه بروید یا ممکن است از شما برای روشن شدن هر جزئیات در درخواست شما تلفنی بپرسیم. در کل، ما ترجیح می دهیم از مصاحبه های چهره به چهره به دلیل فاصله هایی که ممکن است درگیر باشد.)

با فرض اینکه درخواست شما موفق باشد، شما "بسته پذیرش" ارسال خواهید کرد، از جمله اطلاعات بیشتر در مورد Maryvale Institute و Course. این شامل جزئیات نحوه درخواست کارت دانشجویی می شود. صورتحساب برای هزینه های شما در ماه نوامبر قبل از شروع دوره شما به شما ارسال می شود. هنگامی که هزینه های خود را برای سال اول دریافت کردید، به طور رسمی به عنوان یک دانش آموز از موسسه ثبت نام می کنید.

اگر به هر دلیلی درخواست شما برای یک مکان در این دوره موفق نباشد، موسسه به دلیل عناصری از محرمانه بودن درگیر در فرآیند پذیرش و جمع آوری منابع، حق را به شما نمی دهد که دلیل این تصمیم را بدست آورید. اگر در هر مرحله از فرایند پذیرش ناراضی هستید، به شما توصیه می کنیم که از روش شکایت موسسه پیروی کنید: یک نسخه از این را می توانید در وب سایت موسسه تحت عنوان "درباره" پیدا کنید، یا می توانید یک نسخه از کتابخانه موسسه را سفارش دهید . ما تلاش خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که سوالات شما به صورت سریع و حرفه ای حل می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, it ... اطلاعات بیشتر

Maryvale lies at the centre of the ancient settlement of Oscott, about five miles from Birmingham City Centre. With its charming buildings, in which Christian values and prayer are almost tangible, its long and interesting history and peaceful grounds, Maryvale is spiritual ‘home’ to many. اطلاعات محدود