برنامه کارشناسی ارشد میان رشته ای در مطالعات خاورمیانه با هدف توسعه دانش عمیق تر در مورد خاورمیانه امروز است. این برنامه دانش آموزان را در تفکر انتقادی آموزش می دهد و به آنها این امکان را می دهد که از این رویدادها در رویدادها و مباحث جاری در منطقه و در مورد منطقه استفاده کنند. این برنامه همچنین با هدف آموزش دانش آموزان در نظریه های علوم اجتماعی و روش های مختلف تحقیق و همچنین فراهم آوردن فرصت هایی برای استفاده از مهارت های روش شناختی.

خاورمیانه به جای یک منطقه جغرافیایی نامحدود به عنوان یک مفهوم تاریخی قابل تغییر مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. تأکید ویژه به فرآیندها ، هنجارها و جریانهایی که به طور مداوم خاورمیانه را شکل می دهند ، از جمله مهاجرت ، پناهندگی ، شرایط قانونی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی و همچنین ساختارهای فرهنگی و جنسیتی است.

از نظر تدریس ، این برنامه بر اساس ارتباط تنگاتنگی با پژوهش های انجام شده در مطالعات خاورمیانه است که دانشجویان در تحقیقات مداوم در این زمینه ادغام می شوند. علاوه بر سخنرانی ها و تدریس مبتنی بر سمینار ، این برنامه با تاکید بر نظارت و راهنمایی ، و ارائه مطالعات میدانی طراحی شده و تمرین های کاربردی است. در طول برنامه ، دانش آموزان کارهای مستقل میدانی را تحت نظارت انجام می دهند و به آنها آموزش داده می شود که به صورت علمی کار دانشجویان دیگر را بررسی کنند.

علاوه بر این ، این برنامه چندین دوره انتخابی در رابطه با روندهای فعلی خاورمیانه و گروههای دیاسپورایی با منشاء در منطقه ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه را در https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SAMES بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین ، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه QS World 2020 قرار دارد و برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند - یکی از ابتکاری ترین ، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورها ، در بین دانشگاه های بین المللی انتخاب شماره یک است.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 93 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی اکتبر 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school