برنامه دو ساله بین المللی رشته ای کارشناسی ارشد در مطالعات خاورمیانه در مرکز مطالعات خاورمیانه (CMES) در لند، دانش آموزان با مهارت های عالی را قادر می سازد تا در مورد خاور میانه و شمال آفریقا (MENA) یاد بگیرند. علاوه بر این، برنامه آموزشی ما فرصت هایی را برای توسعه فردی فراهم می کند، به دانش آموزان ما آموزش و پشتیبانی لازم برای موفقیت در حرفه های خود را پس از فارغ التحصیلی از Lund University .

در سال 2009، CMES توسط دولت سوئد برای آغاز برنامه تحقیقاتی "خاورمیانه در جهان معاصر" به عنوان بخشی از مطالعات استراتژیک شورای پژوهشی تحقیقات سوئد انتخاب شد. از آن زمان، CMES به سرعت در مرکز بین المللی تحقیق، آموزش و پرورش و گسترش عموم قرار دارد که تمرکز خود را بر خاور میانه و شمال آفریقا گسترش می دهد.

دانشجویان کارشناسی ارشد در پروژه های پژوهشی خود با کارشناسان ما کار می کنند و بنابراین فرصت هایی برای کارآموزی مرتبط با تحقیقات ارائه می شود. کارشناسان بین المللی اغلب از CMES برای شرکت های مشترک و سخنرانی مهمان می آیند که در برنامه کارشناسی ارایه شده اند. CMES با تعدادی از موسسات دانشگاهی خاورمیانه و اروپایی همکاری می کند و دانش آموزان ما می توانند از ساختارهای موجود برای صرف یک ترم در یک موسسه خاورمیانه مانند دانشگاه آمریکایی بیروت، دانشگاه آمریکایی در قاهره، دانشگاه اردن استفاده کنند. در دانشگاه اممان و تهران CMES همچنین با سازمان های توسعه فعال در خاورمیانه و شمال آفریقا روابط خوبی با سازمان های غیر دولتی بین المللی و محلی دارد.

فرهنگ آکادمیک باز بودن و توسعه برای ما بسیار مهم است. CMES سخنرانی های عمومی، جشنواره های فیلم، نمایشگاه ها و کنسرت ها را سازماندهی می کند. CMES به طور جدی در هر دو کنفرانس فعلی در مورد مسائل خاورمیانه و بحث های ملی در مورد چند فرهنگی شرکت می کند.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره ها و تعداد اعتبارات
ترم اول: شکل گیری مدرنیته خاورمیانه (7.5)، مقدمه ای بر بحث های خاورمیانه (7.5)، نظریه های کلیدی در مطالعات خاورمیانه (7.5)، روش های کلیدی در مطالعات خاورمیانه (7.5).

ترم دوم: اجباری و چهار دوره انتخابی (30). آماده سازی برای تحقیقات در حال حاضر در CMES تمرکز دارد. موضوعات اصلی پژوهش عبارتند از: (1) دموکراتیزه شدن و توسعه اجتماعی در خاورمیانه؛ (2) محیط زیست و توسعه پایدار در خاورمیانه؛ (3) مهاجرت در خاورمیانه: دایاپورها و اقلیت ها در جوامع جهانی و (4) دین، فرایندهای تفسیر و هویت در خاورمیانه.

ترم سوم: دوره تمرین فردی (7.5)، دوره روش شناسی فردی (7.5) و کارآموزی / کار میدانی (15).

دوره چهارم: پایان نامه کارشناسی ارشد (30).

چشم انداز شغلی

این برنامه دوره های آموزشی در زمینه های مختلف تمرکز و همچنین فرصت های جذابی برای کار و آموزش زبان در خاورمیانه ارائه می دهد. این پایگاه پایه ای برای حرفه ای در تجزیه و تحلیل، دیپلماسی، دولت، توسعه، فرهنگ، یا سرمایه گذاری در خاورمیانه، و نیز تحقیقات علمی و مطالعات دکترا است.

درباره این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/middle-eastern-studies بیشتر بخوانید

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school