MA در مطالعات اسطورهای

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

MA در مطالعات اسطورهای

کلاس ها در اوایل سپتامبر آغاز می شود

با شناختن شباهت ها و موضوعاتی که در اسطوره ها و سنت های جهان وجود دارد، ما انسانیت مشترکمان را بهتر درک می کنیم، در حالی که از شیوه های گوناگون زندگی انسان ها زندگی می کنیم و معنی تجربه آنها را درک می کنیم.

برنامه مطالعات اساطیری در Pacifica

MA / Ph.D. در مطالعات اسطورهای با تاکید در روانشناسی عمیق

بنیاد مطالعات اسطورهای در Pacifica، خواندن دقیق متون اولیه از سنت های مختلف فرهنگی و مذهبی است. این دوره ها دانش پژوهی بین رشته ای را تقویت می کنند، توجه ویژه ای به اسطوره ها، نمادین، نمادها، باورهای مذهبی و شیوه های آیینی می دهند. رویکردهای تاریخی و معاصر به مطالعه اسطوره نیز به دقت بررسی شده است.

مطالعه اسطوره می تواند به ما کمک کند با ذخیره انبوه روایت ها و تصاویر، تسهیل انتقال شخصی و جمعی به یک واقعیت پر جنب و جوش. افسانه داستان های ناخودآگاه گذشته و حال را نشان می دهد، و مطالعه ی اسطوره را برای زمان ما حیاتی می کند. مسائل مربوط به ایمان و خشونت، سکولاریسم، مقدس و سکولار، همه در تاریخ ادیان و ادبیات جهان به هم متصل شده اند تا بافتن پرده های زیبا که مطالعات اساطیری است.

اسطوره شناسی مشهور، استاد و نویسنده جوزف کمپبل به این نکته یاد داد که این اسطوره توانایی لمس عمیق ترین انرژی های خلاقانه و تولید تصاویر نمادین را دارد که به پیچیدگی های زندگی مدرن و تاریخی اهمیت می دهند. این به پارادوکس، ابهام و شیوه های تغییر شکل است که استعاره زندگی ما را آگاه و تغییر می دهد. پرورش تخیل اسطوره منجر به خودآزمایی و درک عمیق و پویا از فرهنگ خود و دیگران می شود.

اسطوره شناسی و سنت های دینی

بنیاد مطالعات اسطورهای در Pacifica، خواندن دقیق متون اولیه از سنت های مختلف فرهنگی و مذهبی است. توجه به اسطوره ها، نمادین، نمادها، باورهای مذهبی و شیوه های آیینی داده می شود. رویکردهای تاریخی و معاصر به اسطوره روشنایی قدرت پایدار خود در عصر پست مدرن است.

اسطوره و ادبیات

دوره های این حوزه بر تفسیر ادبیات کلاسیک، شعر و آثار ادبی از دوران باستان تا دوره های پسا مدرن تمرکز دارد.

در سراسر برنامه، دانش آموزان در خواندن نزدیک به آثار کلاسیک ادبیات جهان، از جمله اودیسه هومر، رامایانا و مهابخارات، افسانه های قرون وسطایی قصه ها و افسانه ها شرکت می کنند. آیین ها و شیوه های معرفتی سنت های مذهبی همراه با جنبه های افسانه ای و افسانه ای ادبیات مدرن، حوادث معاصر و فرهنگ عامه بررسی می شود. چندین روش تفسیر علمی با تاکید ویژه بر رویکردهای هرمنوتیک روانشناسی عمق آموزش داده می شود.

روانشناسی عمیق و فرهنگ

روانشناسی عمق منابع مهمی برای مطالعه اسطوره، ادبیات، سنت های مذهبی و فرهنگ است. این دوره ها به طور قابل ملاحظه ای بر روی کار فروید، یونگ و هیلمن رواج می یابد و رویکردهای هرمنوتیک را فراهم می کند که مکمل روش هایی است که در رشته های دیگر مانند مطالعات مذهبی و ادبیات استفاده می شود.

مربیگری در طول تحصیل در این برنامه از سوی اعضای اصلی دانشکده در دسترس است، و مجله ادبی دانش آموزان و مجله دانشگاهی آنلاین به دانشجویان فرصت های لازم برای انتشار می دهد. برنامه درسی بیشتر توسط یک برگه سالانه توسط محققان مهمان برجسته - مانند ماریا تاتار (دانشگاه هاروارد)، جفری کریپال (دانشگاه برنج) و رابرت سگال (دانشگاه آبرده)، نویسنده افسانه: مقدمه بسیار کوتاه - که مسائل مهم در مطالعه معاصر اسطوره و فرهنگ معاصر را مورد توجه قرار دهید.

دانش آموزان برنامه مطالعات اسطوره شناسی:

 • اسطوره ها و سنت های فرهنگی را از طریق لنزهای مطالعات مذهبی، ادبیات و روانشناسی عمیق بررسی کنید.
 • کشف حوادث اسطورهای متداول در ادبیات کلاسیک و معاصر، مراسم، تئاتر، هنر، موسیقی، فیلم و فلسفه، و کشف زمینه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تاریخی خود را.
 • الگوهای متداول زندگی انسانی در طول بسیاری از تاریخ ها و شیوه های گوناگون زندگی انسان ها را کشف کنید و از طریق مطالعه اسطوره های فرهنگی متنوع، معنی تجربه آنها را بدانید.
 • مشارکت در تجربیات تحول آمیز خواندن عمیق، نوشتن علمی و خلاقانه، و بحث های مولد که اسطوره های شخصی ما را در ارتباط با جوامع و فرهنگ گسترش می دهد.

آنچه شما می توانید با مقیاس مطالعات اسطوره ای انجام دهید

فارغ التحصیلان این برنامه، از طریق قدرت تحول اسطوره، زندگی خود را در زندگی شخصی و حرفه ای خود را تقویت می کنند، مجموعه مهارت های بسیار پیشرفته و جهانی را که در طیف وسیعی از حرفه ها مانند آموزش، روانشناسی، مراقبت های بهداشتی، هنر، فیلم سازی، مذهب، کسب و کار، سیاست، قانون، و امور اجتماعی و زیست محیطی.

برنامه های بورس تحصیلی اسطوره شناسی

صندوق بورس تحصیلی جوزف کمپبل برای MA / Ph.D است. برنامه مطالعات اساطیری تعدادی از بورس تحصیلی به دانشجویان تازه پذیرفته شده در برنامه مطالعات اسطوره شناسی بر اساس مشکلات شدید مالی، شایستگی های علمی و محتوای مقاله ارائه شده است.

اصول برنامه درسی

مدرک کارشناسی ارشد هنر پس از دو سال تحصیلی و یک معاینه جامع اعطا می شود. این برنامه با سومین دوره از کلاسها شامل دوره های پژوهشی و توسعه یک مفهوم قابل قبول برای این پایان نامه ادامه می یابد. سال های چهارم و پنجم تحصیلی بر روی نوشتن و تحقیق پایان نامه تمرکز دارد. نظارت مستمر برای تکمیل پایاننامه ارائه شده است.

کلاس های مطالعات اسطوره ای روز جمعه، شنبه و یکشنبه، حدود یک بار در ماه در پاییز، زمستان و بهار برگزار می شود. همچنین یک جلسه تابستانی پنج روزه در هر سال وجود دارد.

شرایط فارغ التحصیلی

الزامات تحصیلی برای فارغ التحصیلی

 1. دانش آموزان باید 82 واحد واحدی را برای تکمیل نیاز واحد برای فارغ التحصیلی تکمیل کنند.
 2. حداقل درجه "C" در هر دوره کامل مورد نیاز است. میانگین امتیاز امتیاز تجمعی 3.0 باید حفظ شود.
 3. دانش آموزان باید حداقل دو سوم از هر درس شرکت کنند.
 4. دانش آموزان باید در طول سال دوم دوره کارشناسی موفق به دریافت امتحان جامع شوند. هر مقاله امتحان باید حداقل 70 امتیاز دریافت کند. مدرک کارشناسی ارشد زمانی که این به همراه تکمیل 45 واحد سه ماهه به دست می آید اعطا می شود. برای واجد شرایط برای ادامه تحصیل در رشته Ph.D. درجه، دانش آموزان باید حداقل 80 امتیاز برای هر سوال امتحان دریافت کنند.
 5. دانشجویان باید یک مصاحبه شفاهی در رابطه با یک مقاله مفهومی برای پایان نامه صادر کنند.
 6. دانش آموزان باید از رساله اصلی که توسط هیئت علمی پذیرفته شده است دفاع کنند.

معاینه جامع

آزمون جامع امتحان کتبی در طول سال دوم برنامه است که درک دانش آموزان از دیدگاه های نظری مربوط به اسطوره و همچنین توانایی آنها در اعمال آنها به سنت های فرهنگی خاص را بررسی می کند. همچنین بررسی توانایی دانش آموزان در تفکر اسطوره در رابطه با روانشناسی عمیق، ادبیات و مسائل فرهنگی را ارزیابی می کند. علاوه بر این، در طول سال سوم برنامه در دوره آمادگی رسمی، مشاوره دهی انجام می شود. هدف این ارزیابی این است که سوالات انتقادی مربوط به طرح پایان نامه پیشنهاد شده را مطرح نماید. دانش آموزان باید با موفقیت نقد این مشاوره را به مقالات مفهوم پایاننامه خود اضافه کنند تا بتوانند به نامزدی پیشرفت کنند.

پایان نامه دکترا

الزامات پایان نامه شامل تکمیل موفقیت آمیز دوره های تحقیق پیشرفته است: رویکردهای مطالعات مذهبی به اسطوره شناسی، استراتژی های تحقیق برای نوشتن پایان نامه، و فرمول رسمی. دانشجویان باید قبل از ثبت نام در رشته کارشناسی، یک مفهوم مقاله محکمی را تهیه کنند. کمیته پایان نامه شامل یک صندلی، یک خواننده و خواننده خارجی است. هر عضو باید یک مدرک دکترای حرفه ای بر اساس پایان نامه داشته باشد، مگر اینکه این مورد توسط هماهنگ کننده تحقیق برنامه مطالعات اسطوره شناسی حذف شود.

شرایط پذیرش

 • این برنامه به دنبال دانش آموزانی است که توانایی موفقیت در استفاده خلاق از تم های اسطوره ای و بینش روانشناسی را دارند. در روند بازبینی متقاضیان توجه بیشتر به تلاش های آموزشی، خلاق و حرفه ای گذشته است.
 • اتمام موفقیت آمیز یک معاینه جامع در پایان سال دوم برنامه و نشان دادن مهارت در تحقیقات علمی برای ادامه تحصیل در سال سوم دوره کار در برنامه ضروری است.
 • درخواست مورد نیاز:
  • بیانیه شخصی (3-5 صفحه)
  • خلاصه سوابق کاری
  • 8-10 صفحه نمونه آماری تحصیلی
  • 3 نامه با فرم توصیه
  • رونوشت رسمی - باید دارای مدرک لیسانس / مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز معتبر یا دولتی باشد
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... اطلاعات بیشتر

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. اطلاعات محدود
کارپینتریا , سانتا باربارا , ایالات متحده آنلاین + 2 بیشتر کمتر