MA در سیاست و اقتصاد معاصر شرقی و جنوب شرقی اروپا

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد دو

علوم سیاسی (دانشگاه بامبرگ)

و

کارشناسی ارشد سیاست و اقتصاد معاصر شرق و جنوب شرقی اروپا ( University of Macedonia ) http://mabsos.uom.gr/

118813_StudentsattheEconomistConference.jpg

دو رشته فوق دیپلم به شما اجازه می دهد تا:

 • در دو سال دو مدرک کارشناسی ارشد را بدست آورید.
 • مهارت های نظری را در مؤسسات و فرآیندهای سیاسی در چارچوبی بین المللی بدست آورید.
 • با بهره مندی از مؤلفه دوگانه برنامه Double Degree ، دانش تجربی قابل توجهی از اروپای شرقی و جنوب شرقی ایجاد کنید.
 • بورس تحصیلی در دسترس است
 • زبان آموزش در هر دو زبان انگلیسی است. ماژول هایی که در آلمان در آلمان آموزش داده می شود برای همه دانش آموزان با فرمان کافی از آلمان باز است.

یک رشته بین رشته ای و منطقه ای در تسالونیکی

University of Macedonia با هدف ارائه یک تحلیل جامع از توسعه سیاسی و اقتصادی در منطقه بسیار پویا شرق اروپا و جنوب شرقی اروپا، در حالی که تاکید بر رابطه بین این دو و قرار دادن بسترهای نهادی و اجتماعی بر پایۀ تحلیلی محکم است.

این تمرکز منطقه ای توسط سخنرانی های منظم مهمان توسط دانشگاهیان ، دیپلمات ها ، سیاستمداران ، تجار و روزنامه نگاران با تجربه در پویایی ادغام منطقه ای و اروپایی در اروپای شرقی و جنوب شرقی تکمیل می شود.

فارغ التحصیلان به کارشناسان در درک قدرت سیاسی و اقتصادی این منطقه خاص تبدیل می شوند و این تخصص این است که آنها را جذاب برای کارفرمایان فعال در شرق و جنوب شرقی اروپا می کند.118815_16362042460_0c00f7d209_o.jpg

تحقیقات برش لبه در بامبرگ

در دانشگاه بامبرگ ، علوم سیاسی به عنوان علوم اجتماعی با تمرکز تجربی قوی تدریس می شود. این دانشگاه در شرایطی است که می تواند دوره هایی را در کلیه زیر شاخه های اصلی علوم سیاسی ، از جمله طیف وسیعی از ماژول ها به زبان انگلیسی ارائه دهد. هر دو آموزش و تحقیقات ما به شدت توسط تئوری هدایت می شوند ، و روش های تحقیقاتی برجسته نیز تمرکز اصلی دارند.

دانش آموزان نیز با این فرصت برای شرکت در National Model United Nations (NMUN) در نیویورک، ایالات متحده آمریکا ارائه می شوند.

این بدان معناست که فارغ التحصیلان برنامه مجهز به مهارتهای خارق العاده ای هستند که نه تنها آنها را برای کارفرمایان ممکن جذاب می کند بلکه آنها را برای مشاغل آینده در بخش دانشگاهی نیز واجد شرایط می کند.

شرایط پذیرش

 • کاندیدانی که زبان اول انگلیسی نیست، باید گواهینامه مهارت انگلیسی خود را تأیید کنند.
 • متقاضیان باید دو منبع کتبی ارائه دهند، معمولا از استادانی که متقاضی را شخصا می شناسند.
 • برای تکمیل برنامه فوق لیسانس ، هیچ دانشی از زبان یونانی یا آلمانی لازم نیست ، زیرا ماژول ها در هر دو دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

118811_40922880093_016d4e1fed_o.jpg

چشم انداز شغلی

این مقطع کارشناسی ارشد دو نفره دانش آموزان را با دانش و مهارت های تحلیلی و انتقال پذیر مورد نیاز برای پیگیری تحقیقات بعدی کارشناسی ارشد یا حرفه ای گرا در سطح بین المللی در بخش های دولتی یا خصوصی مجهز می کند. مشاغل معمولی شامل موارد زیر است:

 • مشاغل تجاری ، دولتی ، سازمان های مردم نهاد و سازمان های بین المللی که در اروپای شرقی و جنوب شرقی فعالیت می کنند.
 • اشتغال در سازمان های بین المللی (اتحادیه اروپا ، سازمان تجارت جهانی ، سازمان ملل و غیره).
 • تحقیق در اندیشه های داخلی و بین المللی با محوریت سیاست.
 • مشاغل موجود در مدیریت دولت.
 • تحقیقات بعدی در مقطع کارشناسی ارشد در مقطع دکتری سطح.
 • روزنامه نگاری.

دانش آموختگان فارغ التحصیلان و دانش آموزان

118820_annakyriazi.jpg

آنا کیریازیس ، مجارستان / یونان

وی گفت: "من دو سال این برنامه کارشناسی ارشد را بهترین موارد زندگی ام می دانم. در سطح حرفه ای ، این برنامه انتخاب عالی از دوره های مربوط به زمینه های مختلف علمی اجتماعی - از مردم شناسی گرفته تا اقتصاد و IR - را ایجاد می کرد که مرا از همان ابتدا تا انتها انگیزه خود را حفظ می کرد. تحصیل در زبان انگلیسی یک امر مهم بوده است ، نه تنها به این دلیل که خواننده ترین ادبیات بین المللی هستم ، بلکه به این دلیل که می توانم پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به راحتی به یک پروژه پروژه دکترا تبدیل کنم. این امر در نهایت به من فرصت داد تا تحصیلات دکتری خود را در یک دانشگاه بین المللی با بورس تحصیلی دنبال کنم و مستقیماً به سمت بعد از دکتری که در حال حاضر در آن هستم منجر شد. اما عزیزترین خاطرات من ناشی از ارتباطات شخصی است که من با دانش آموزانم برقرار کردم و برخی از آنها برای زندگی به عنوان دوستان من تبدیل شده اند. این برنامه آگاهانه همکاری و یادگیری مشترک را به جای رقابت بی معنی برای بهترین درجه تشویق می کند. آکادمی در بهترین حالت است. "

118821_annamanukyan2.jpg

آنا مانوکیان ، ارمنستان

"کارشناسی ارشد سیاست و اقتصاد معاصر اروپای شرقی و جنوب شرقی اروپا به دانشجویان ارائه می دهد بهترین ترکیبی از دانش و مهارت را از طریق دوره های به خوبی طراحی شده و برنامه متعادل فراهم می کند. کارکنان دانشگاهی و اداری بسیار دوستانه و کمک کننده هستند و دانشجویان را در کل تجربه راهنمایی می کنند. در حالی که این برنامه از دو جهت همبسته و در عین حال کاملاً متفاوت مانند سیاست و اقتصاد استفاده می کند ، این امکان را فراهم می کند تا هر دو یا یکی از این جهت ها را برای یک مطالعه عمیق بررسی کنید. با این وجود ، فقط به این دو زمینه پیچیده و جالب توجه محدود نمی شود: این برنامه درهای جدیدی را به سمت حرفه های گسترده تری باز می کند ، زیرا دانشی که می دهد یک پایه مناسب برای انجام گام های مطمئن در دنیای حرفه ای است.

تجربه من با برنامه شگفت انگیز بوده است ، و واقعاً به من ترکیبی ارزشمند از تجربیات حرفه ای و شخصی داده است. از طریق کلاسها و سفرهای آموزشی اندیشمندانه ، من به طور قطع چیزهای زیادی در مورد سیاست و اقتصاد معاصر اروپا و جنوب شرقی را آموخته ام ، در حالی که محیط چند ملیتی به من و همکلاسی هایم از کشورهای مختلف اجازه می دهد تجربیات ، پیشینه ها و دیدگاههای خود را با هم به اشتراک بگذاریم و به زندگی تبدیل شویم. دوستان."

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessalon ... اطلاعات بیشتر

The University of Macedonia. Destination: excellence! In its sixth decade of operation, the University of Macedonia, the continuity of the historical Graduate School of Industrial Studies of Thessaloniki, is a modern state Higher Education institution, renowned for the ambiance of quality, freedom, democracy, meritocracy and individual development it provides to all its members: students, Academic and Research Staff, and university employees. اطلاعات محدود
تسالونیکی , بامبرگ + 1 بیشتر کمتر