MA در روانشناسی عمیق

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

MA در روانشناسی عمیق

انجمن، آزادی،

کلاس ها در اوایل ماه اکتبر آغاز می شود

برای مطالعه جامعه و اکوپسیولوژی در پرتو آزادی و روانشناسی بومی، ما عمیقا به بررسی و بررسی اثرات عمیق بی عدالتی، خشونت و استثمار در زمینه روانشناختی، اجتماعی و محیط زیست می پردازیم.

جامعه، آزادی

در باره

تخصص این برنامه درجه یک ابتکار جسورانه است تا رویکردهای فراشناختی و تحول پذیر را به چالش های شخصی، اجتماعی، فرهنگی و زیست محیطی بحرانی ما تبدیل کند. تحقق این امر، مشارکت رادیکال در درک دوباره روانشناسی به عنوان نیروی بالقوه آزادی و تداوم در جامعه است که در ابتکارات برای ترویج عدالت اجتماعی، اقتصادی و محیط زیست، ایجاد صلح و پایداری زیست محیطی فعالیت می کند. تخصص این است که متعهد به بازسازی اتصالات فرهنگی و زیست محیطی تقسیم شده و همکاری زندگی های دموکراتیک، گفت و گو، شادی، پایدار و بی خشونت باشد.

برنامه درسی، رویکردهای چند فرهنگی را به نظریه های روان شناختی عمیق در گفتمان پویا با اکوپسیولوژی، روانشناسی بومی، روانشناسی جامعه انتقادی و روانشناسی رهایی از محیط های فرهنگی مختلف می پردازد. دانش آموزان درک متقابل وابستگی فرد، جامعه، فرهنگی و محیطی را به دست می آورند.

دوره های آموزشی روش های خلاقانه برای همکاری در سازمان ها، غیر انتفاعی، گروه های اجتماعی و تنظیمات آموزشی را در بر می گیرد. از طریق تحقیق و پژوهش در محیط زیست و محیط زیست، دانش آموزان در پی یافتن زمینه های متمایز آنها و تقویت مهارت های تحقیق و عمل خود، به طوری که آنها قادر به ایجاد مشارکت قابل توجه خود هستند.

دانشجویان روانشناسی جامعه، روانشناسی آزادی، تخصص تخصصی در زمینه اکوپیششناس:

 • بینش درباره زندگی فردی، گروهی و فرهنگی را از طریق مطالعه روانشناسی عمیق تقویت کنید
 • مهارت های نوشتاری علمی و خلاق را توسعه دهید
 • یادگیری روش های ابتکاری و تاریخی برای بهبود تروما، عدالت ترمیم، پایداری محیط زیست، ایجاد جامعه، عدالت اقتصادی، مهاجرت اجباری، جایگزینی برای خشونت، ایجاد صلح و آشتی
 • تمرین تحقیق فعالیت مشارکتی و ارزیابی برنامه ها و سازمان ها، در حالی که درک عمیق اصول اخلاقی مسائل مربوط به قدرت و امتیاز
 • در گروه های متنوعی از گروه ها به کار فرهنگی و زیست محیطی آموزش دهید
 • افزایش حساسیت به تخیلی، استعاری و افسانه ای
 • ظرفیت تدریس در محیط های یادگیری دانشگاهی و اجتماعی را آموزش دهید
 • بینش ها را به موقعیت های رهبری در انواع مختلف حرفه ها اعمال کنید، از جمله: خدمات بهداشتی؛ جوانان، ثانویه، بزرگسالان و آموزش های جایگزین؛ توسعه و تحول سازمانی؛ اصلاحات در زندان و ابتکارات عدالت بازدارنده؛ غیر انتفاعی و سازمان های غیر دولتی؛ عدالت اجتماعی، حمایت و ائتلاف مردمی؛ ساختمان جامعه مبتنی بر هنر؛ درمان تروما و پایداری محیطی و عدالت.

"... من امیدوارم حداقل این که تحقق بخشید: اعتماد من به مردم و اعتقاد من به مردان و زنان و ایجاد یک جهان که در آن عشق راحت تر خواهد بود".
-Paulo Freire، از Pedagogy از سرکوبگر

جهت گیری شغلی

دانشجویان و فارغ التحصیلان در زمینه هایی نظیر آموزش (دبیرستان ها، کالج ها، دانشگاه ها، زندان ها، مراکز آموزش جایگزین، برنامه های جوانان) کار می کنند؛ اصلاحات در زندان و ابتکارات عدالت بازدارنده؛ ساختمان جامعه مبتنی بر هنر؛ درمان تروما حمایت و ائتلاف های مردمی؛ عدالت اجتماعی؛ توسعه و تحول سازمانی؛ ایجاد صلح و گفتگوی جامعه؛ خدمات بهداشتی (از جمله بیمارستان)؛ سازمان های غیردولتی (سازمان های غیر دولتی)؛ برنامه ریزی و ارزیابی؛ حفاظت از سرزمین، برنامه ریزی برای پالایش نفت و مسائل مربوط به پایداری، برنامه های غذایی محلی؛ بشردوستی؛ میکروآلات و گزینه های اقتصادی.

بورس تحصیلی

در سال 2015، سپاه صلح اعلام کرد که برنامه جدید دانشجویان Paul D. Coverdell را با همکاری برنامه Pacifica Graduate Institute در روانشناسی جامعه، روانشناسی آزادی و Ecopsychology اعلام کرد. این برنامه کمک هزینه تحصیلی به مدارس فارغ التحصیل خواهد کرد تا داوطلبان سپاه صلح را بازگردانند که دوره کارشناسی مربوط به دوره را در یک جامعه آمریكایی تحت تأثیر قرار داده اند در حالی كه آنها تحصیلات خود را دنبال می كنند.

شرایط لازم برای فارغ التحصیلی

الزامات تحصیلی برای فارغ التحصیلی

 1. دانش آموزان باید در مجموع 90 واحد چهارم برای Ph.D. برای برآورده شدن نیازهای تحصیلی برای فارغ التحصیلی. حداقل درجه C در هر دوره تکمیل شده مورد نیاز است. میانگین امتیاز امتیاز تجمعی 3.0 باید حفظ شود.
 2. دانش آموزان باید حداقل 2/3 از هر درس شرکت کنند.
 3. در طول سال دوم دوره کارشناسی، دانش آموزان باید یک معاینه جامع کتبی انجام دهند. مدرک کارشناسی ارشد هنگامی که امتحان گذر می شود و 50 واحد کار و کار در رشته اول و دوم، و 60 ساعت فعالیت های عمیق تدریس تکمیل می شود، اعطا می شود.
 4. دانش آموزان باید درخواست سال سوم را ادامه دهند. تایید دانش پژوهان براساس یک بررسی جامع از دوره های آموزشی، نتایج امتحانات، مهارت نوشتن و آمادگی برای انجام تحقیق است.
 5. دانش آموزان باید در پایان سال سوم دوره کارشناسی معاینه شفاهی انجام دهند.
 6. دانش آموزان باید از رساله اصلی که توسط هیئت علمی پذیرفته شده است دفاع کنند.

امتحانات جامع

امتحان جامع شامل یک قسمت نوشته شده در پایان سال دوم و یک بخش دهانی در پایان سوم است. معاینه کتبی برای ارزیابی دانش کسب شده در دو سال اول طراحی شده است و مورد نیاز برای اعطای مدرک کارشناسی ارشد است. آزمون سراسری سال سوم شامل ارائه دهی رسمی رسمی دانش آموز است که در مورد راه های سه ساله تحصیل کرده و کار خود را به پایان رسانده است.

پایان نامه دکترا

فرایند پایان نامه شامل تکمیل دوره های توسعه و پایان نامه نوشتن است. دانش آموزان باید تمام الزامات مربوط به مدرک کارشناسی ارشد را داشته باشند و قبل از ثبت نام در رشته کارشناسی، یک مقاله مفهومی تایید شده داشته باشند. کمیته ریاست شامل صندلی، خواننده داخلی و خواننده خارجی است. هر عضو کمیته باید دارای یک دکترای کارشناسی شده در بخش پایان نامه باشد، مگر این که طبق تخصص حرفه ای خود در زمینه تحقیقات پایان نامه، این مورد توسط سرپرست برنامه لغو شود.

سایر الزامات: کار و تحقیق در محیط و همایش Ecopsychology (DPC 783، 883) دانش آموزان مجبور هستند که در طول تابستان اول و دوم، محیط کار / محیط زیست در جوامع خانگی و یا سایر تنظیمات خود را ترتیب دهند. در تابستان اول، حداقل 70 ساعت مشارکت مستقیم در محیط و 140 ساعت خواندن، نوشتن و بازتاب مرتبط است. این نیز در تابستان دوم درست است، مگر اینکه دانش آموز تصمیم به شرکت در تحقیقات اجتماعی / زیست محیطی کند، در این صورت ساعت مشارکت مستقیم ممکن است کمتر برای تجزیه و تحلیل اطلاعات عمیق باشد.

نکته: برنامه روانشناسی عمیق و تخصص های آن طراحی شده است تا دانش آموزان را از دانش سنت های نظری روانشناسی عمق و کاربردهای معاصر خود به سلامت شخصی و فرهنگی، جامعه و سلامت زیست محیطی و بهزیستی مطلع سازد. این برنامه دانشجویان را برای کسب مجوز و یا تمرین روان درمانی آماده نمی کند. اگر چه برخی از دانش آموزان ممکن است پس از اخذ مدرک دکترای خود در این برنامه تمایل به دنبال کردن مجوز را داشته باشند، برنامه درسی شامل کارهای خاصی نیست که به هر نوع مجوز اختصاص داده شود، همچنین از طریق دوره های کارشناسی، کارآموزی قبل و بعد از دکتری یا سایر فعالیت ها الزامات مربوط به صدور مجوز

شرایط پذیرش: MA / Ph.D. برنامه در روانشناسی عمیق با تخصص در روانشناسی جامعه، روانشناسی آزادی،

 • متقاضیان همچنین باید توانایی در زمینه های زیر را نشان دهند: زمینه ای در روانشناسی از طریق دوره ی رسمی و یا مطالعه و تجربه شخصی؛ پس زمینه در مطالعات بین رشته ای، مانند علوم انسانی، علوم و علوم اجتماعی؛ یک علاقه و توانایی در تحقیقات علمی؛ و آشنایی با دیدگاه های روانشناسی عمیق، مانند روانکاوی، یونگی و روانشناسی آرکه ای.
 • درخواست مورد نیاز:
  • بیانیه شخصی (3-5 صفحه)
  • خلاصه سوابق کاری
  • 8-10 صفحه نمونه آماری تحصیلی
  • 3 نامه با فرم توصیه
  • رونوشت رسمی - باید دارای مدرک کارشناسی / مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز معتبر یا دولتی باشد

تخصصی تخصصی تحصیلات تکمیلی

کلاس ها در اوایل ماه اکتبر آغاز می شود

دانشآموزان در زمینه مطالعات سوسیالیستی بینش روانشناسی عمق را با یک دیدگاه اجتماعی در نظر میگیرند تا ذهن و روح را در گفتگوهای در حال رشد درباره آنچه که به معنای انسان است، به ارمغان بیاورد. دانش آموزان با توجه به مسائل دنیای واقعی در گستره ای از حوزه های علمی و حرفه ای، دانش آموزان درک های جدید و ایجاد شیوه های نوآورانه ای را برای ایجاد جوامع که در آن زندگی می کنند و کار می کنند، ایجاد می کنند.

تخصص منحصر به فرد علوم اجتماعی

درباره محدوده مطالعات سوسیالیستی

در دنیایی که در حال نابودی است و در معرض خطر روح خود قرار می گیرد، کار مهم دیگری نمی تواند به دست آوردن رمز و راز نفسانی از بدن ما باشد. در فرهنگ های بومی به رسمیت شناخته شده است، تجربه زندگی از بدن در حال تجدید حیات در دنیای غرب است. از علوم اعصاب و پزشکی به تروما و علوم انسانی، محققان و محققان نقش بازتولید کننده بدن را در بهبود، یادگیری و تحول اجتماعی باز کشف می کنند.

این برنامه شامل یک رشته میان رشته ای از شیوه ها و دیدگاه هایی است که در حوزه های حوزه موضوعی برگزار می شود. در میان این جریانها - از جمله Integrative Health and Wellness، Consommation Depth Counseling and Psychotherapy، Community Development، and Leadership Depth Depth - دانش آموزان پروژه های تحقیقاتی منحصر به فرد و تحقیقات پایان نامه را به آنها اجازه می دهند تا در سطوح پیشرفته در زمینه های انتخابی خود کار کنند. دانش آموزان همچنین می توانند از طریق یک توافق نامه با انجمن بین المللی آموزش و درمان جنبش بین المللی سوباسا (ISMETA) به عنوان یک مربی ثبت شده حرکات متحرک ® یا مدرک ثبت حریم شخصی ثبت نام کنند.

دانش آموزان در زمینه تخصص های مطالعات اجتماعی می توانند کتاب های خود را منتشر کنند، جامعه غیرانتفاعی را شروع کنند یا شیوه های مشاوره را توسعه دهند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند تحصیلات دانشگاهی، تحصیلات عالی یا مشارکت در تحقیقات پس از دکترا را دنبال کنند. هر کدام به شیوه خود، دانش آموزان یک درک بسیار توسعه یافته از تقاطع بدن / روان را به کارهایی که انتخاب می کنند دنبال می کنند.

"من شاعر هستم. و من شاعر روح است. "
-Walt ویتمن، برگ چمن

ISMETA

تخصص در مطالعات اجتماعی در برنامه روانشناسی عمیق در Pacifica Graduate Institute عضو انجمن وابسته به انجمن تعلیم و تربیه جنبش بین المللی سوما (ISMETA) است. دوره های انتخاب شده در برنامه درسی مطالعات اجتماعی به طور پیش فرض برای برنامه ریزی مستقل برای تبدیل شدن به یک معلم یا درمانگر ثبت شده جنبش اجتماعی با ISMETA است. لطفا برای تماس با Pacifica برای لیستی از دوره های قبلا تصویب شده تماس بگیرید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند مستقل درخواست آهنگ با ISMETA تماس بگیرید. این برنامه درسی لزوما برای رعایت الزامات مورد نیاز برای صدور حکم بالینی خاص نیست. مقررات دولتی قابل اجرا باید مشورت شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اطلاعات اشتغال بخش ما مراجعه کنید.

نتایج یادگیری

پارادایم در حال ظهور برای قرن بیست و یکم نیاز به افرادی دارد که می توانند در مرزهای حرفه ای و انضباطی فکر کنند، که می توانند به طور کامل یک چشم انداز جامع و یکپارچه در حوزه انتخابی خود را درک کنند و می دانند چگونه دیدگاه و انرژی خود را برای مقابله با مشکلات دنیای واقعی درک کنند. به طور خاص، ما معتقدیم که رهبران این پارادایم جدید توانایی کار کردن از طریق بدن را دارند تا روح جهان را تقویت کنند. تخصص ویژه مطالعات اجتماعی دانش آموزان ما را برای ایجاد و تحقق این نقش های رهبری قرار می دهد.

ما این کار را انجام می دهیم:

 • ارائه دانش آنها در زمینه روانشناسی عمیق و مطالعات مکانی میان رشته ای.
 • آنها را در فعالیت های تحول آمیز و پروژه های میدانی که به طور خاص به منافع و تخصص آنها متکی است، جذب می کنند.
 • مهارت های آموزشی را که اثربخشی حرفه ای آنها را تقویت می کند، و حمایت از آنها برای شناسایی و تحقیق مسائل با پتانسیل تغییر نحوه زندگی ما در جهان.

دانش آموزان:

 • خواندن، تفسیر و انتقاد از نظریه ها و سنت های روان شناسی عمیق، یادآوری بدن و یادآوری صدای آن، بازتاب می شود.
 • ظرفیت و مهارت را برای حفظ آگاهی و اتصال به ناخودآگاه توسعه دهید.
 • روش ها و شیوه های کار رویایی، جنبش بدن و تخیل فعال را به عنوان شیوه های تغییر شکل یاد بگیرید.
 • به عنوان روانشناسی عمق و ارتباط ذهنی / بدن، سوادآموزی را در حوزه در حال ظهور علوم اعصاب توسعه دهید.
 • مهارت های تحقیق و نوشتن را توسعه دهیم که از تلاش های آنها برای بیان و ترویج جهات نظری جدید و کاربرد عملی بهره مند شوند.
 • در یک زمینه در حال ظهور، با دانشمندان و تمرینکنندگان بین رشته ای شرکت کنید.
 • ایجاد نمونه کار حرفه ای برای ارتقاء مهارت های حرفه ای موجود.
 • مشارکت در شیوه های تحول آمیز و پروژه های تحقیقاتی زمینه ای که بتواند تغییراتی در زندگی ما در جهان ایجاد کند.

ماریون وودمن کمک هزینه تحصیلی

صندوق بورس تحصیلی ماریون وودمن برای دوره های تخصصی تحصیلات تکمیلی MA / Ph.D است. برنامه روانشناسی عمیق تعدادی از بورس های تحصیلی به دانشجویان تازه پذیرفته شده در تخصص مطالعات سوسیالیستی بر اساس مشکلات مالی و برتری تحصیلی ارائه شده است.

مطالعات اجتماعی

چه "مطالعات اجتماعی" است

اصطلاح "somatic" توسط توماس هانا، فیلسوف پدیدارشناختی وجودی، در اوایل دهه 1970 ساخته شد. اگر چه بسیاری از رویکردهایی که در حال حاضر در نظر گرفته شده اند 'somatic' چندین دهه پیش از این اصطلاح پیش از این قرار دارند، آنها تمرکز مشترک دارند: کار با تجربه زندگی و ذهنی بدن.

از یک دیدگاه اجتماعی، تجربه بدن همیشه همیشه به صورت یکپارچه درک می شود، به عنوان بخشی از یک محدوده بزرگتر که در آن این تجربه معنی دار می شود. به عنوان مثال، احساس خاص یا حرکت بدن می تواند در رابطه با روان، سلامت جسمانی، روابط بین فردی و بین گونه ای، محیط طبیعی و یا ساختاری فیزیکی، به شرایط اجتماعی و فرهنگی و زمینه های معنوی در نظر گرفته شود.

"مطالعات سوسیالیستی" یک اصطلاح کلفتی است که شامل روانشناسی اجتماعی (کار با تجربهی بدن برای حمایت از سلامت روان)، حرکات جراحی اجتماعی (کار با تجربهی بدن برای ارتقای عملکرد حرکت حرکتی)، و بسیاری از اشکال مکمل و طب جایگزین. چشم انداز اجتماعی نیز در زمینه های آموزش، فلسفه، جامعه شناسی، انسان شناسی، مطالعات عملکرد و رقص ها شکوفا می شود.

این برنامه منحصر به فرد است

برنامه در Pacifica در روانشناسی عمیق است، با تاکید در مطالعات جسمانی. این بدان معنی است که برنامه در ایده ها و شیوه های روانشناسی عمق، با تاکید بر ناخودآگاه، تصاویر، آرکه تایپ ها و رویاها، پایه ریزی شده است. از آن زمین، ما تقاطعات بین بدن و روان ناخودآگاه را کشف می کنیم، تصویر را با احساس از طریق تخیل فعال پیوند می دهیم و حرکت را در رویاها پیدا می کنیم. ما در نظر داریم که چگونه علائم فیزیکی ممکن است برای روح صحبت کنند و نقش بدن را در روند فردی مطالعه کنند.

در برخی موارد، برنامه در اینجا بیشتر محکم متمرکز است، که در آن در یک رویکرد واحد به تحقیق روانشناسی، که از روانشناسی عمیق است. به شیوه های دیگر، آن وسیع تر است. کار کردن از چارچوب میان رشته ای مطالعات جسمانی به ما امکان می دهد تا از طیف وسیعی از ایده ها و شیوه هایی که معمولا در برنامه های روانشناسی اجتماعی قرار نگرفته اند، بیرون نرویم.

چگونه برنامه مطالعات سمتی Pacifica را با مشاوره یا روانشناسی بالینی متفاوت می کند

اکثر برنامه های فارغ التحصیل سمتی گرا یا مشاوره فیزیکی یا روانشناسی اجتماعی هستند. در حال حاضر، Pacifica تنها برنامه دکترا را در رشته گسترده ای از مطالعات جسمی ارائه می دهد. به عنوان یک برنامه مبتنی بر تحقیق، مدارک تحصیلی ما در رشته روانشناسی عمیق با تاکید در مطالعات اجتماعی، منجر به صدور مجوز حرفه ای به عنوان یک مشاور یا درمانگر نمی شود. در عوض، دانش آموزان فرصتی برای توسعه به عنوان محققین / تمرینکنندگان فراهم میآورند تا مهارتهای لازم در تدریس، تحقیق و خدمات اجتماعی را که خواستار بورس تحصیلی هستند، به دست آورند و این مهارتها را به طور معناداری به جهان تبدیل کنند.

شرایط فارغ التحصیلی

الزامات تحصیلی برای فارغ التحصیلی

 1. دانش آموزان باید در مجموع 90 واحد چهارم برای Ph.D. برای برآورده شدن نیازهای تحصیلی برای فارغ التحصیلی. حداقل درجه C در هر دوره تکمیل شده مورد نیاز است. میانگین امتیاز امتیاز تجمعی 3.0 باید حفظ شود.
 2. دانش آموزان باید حداقل 2/3 از هر درس شرکت کنند.
 3. در طول سال دوم دوره کارشناسی، دانش آموزان باید یک معاینه جامع کتبی انجام دهند. مدرک کارشناسی ارشد پس از امتحان اعطا شده است و: 48 واحد کار اول و دوم سال، و 50 ساعت عمق تغییرات کامل تکمیل شده است.
 4. دانش آموزان باید درخواست سال سوم را ادامه دهند. تایید دانش پژوهان براساس یک بررسی جامع از دوره های آموزشی، نتایج امتحانات، مهارت نوشتن و آمادگی برای انجام تحقیق است.
 5. دانش آموزان باید در پایان سال سوم دوره کارشناسی معاینه شفاهی انجام دهند.
 6. دانش آموزان باید از رساله اصلی که توسط هیئت علمی پذیرفته شده است دفاع کنند.

روانشناسی عمیق - بررسی جامع

امتحان جامع شامل یک قسمت نوشته شده در پایان سال دوم و یک بخش دهانی در پایان سوم است. معاینه کتبی برای ارزیابی دانش کسب شده در دو سال اول طراحی شده است و مورد نیاز برای اعطای مدرک کارشناسی ارشد است. آزمون سراسری سال سوم شامل ارائه دهی رسمی رسمی دانش آموز است که در مورد راه های سه ساله تحصیل کرده و کار خود را به پایان رسانده است.

پایان نامه دکترا

فرایند پایان نامه شامل تکمیل دوره های توسعه و پایان نامه نوشتن است. دانش آموزان باید تمام الزامات مربوط به مدرک کارشناسی ارشد را داشته باشند و قبل از ثبت نام در رشته کارشناسی، یک مقاله مفهومی تایید شده داشته باشند. کمیته ریاست جمهوری شامل یک صندلی، یک خواننده و خواننده خارجی است. هر عضو کمیته باید دارای یک دکترای کارشناسی شده در بخش پایان نامه باشد، مگر اینکه این مورد توسط رئیس برنامه لغو شود.

سایر موارد مورد نیاز: مطالعات و تمرینات مطالعات اجتماعی

دانش آموزان ملزم هستند که در طول سال های اول و دوم، عمق ریاضی روان شناختی عمیق را در جوامع محلی و یا سایر تنظیمات خود تنظیم کنند. حداقل 70 ساعت مشارکت مستقیم در محیط و 130 ساعت خواندن، نوشتن، مشارکت خیالی و بازتاب در تابستان اول مورد نیاز است. این نیز در تابستان دوم درست است، مگر اینکه یک دانش آموز تصمیم به مشارکت در تحقیق روانشناختی عمق مبتنی بر جسمی کند، در این صورت ساعت مشارکت مستقیم ممکن است کمتر برای تجزیه و تحلیل اطلاعات عمیق باشد. این امر دانشآموزان را قادر میسازد تا تئوریها، ایدهها و تجربههایی را که در کارهای آموزشی خود کسب کردهاند، در حالی که اهداف حرفه ای خود را دنبال می کنند، ادغام کنند.

نکته: برنامه روانشناسی عمیق و تخصص های آن طراحی شده است تا دانش آموزان را از دانش سنت های نظری روانشناسی عمق و کاربردهای معاصر خود به سلامت شخصی و فرهنگی، جامعه و سلامت زیست محیطی و بهزیستی مطلع سازد. این برنامه دانشجویان را برای کسب مجوز و یا تمرین روان درمانی آماده نمی کند. اگر چه برخی از دانش آموزان ممکن است پس از اخذ مدرک دکترای خود در این برنامه تمایل به دنبال کردن مجوز را داشته باشند، برنامه درسی شامل کارهای خاصی نیست که به هر نوع مجوز اختصاص داده شود، همچنین از طریق دوره های کارشناسی، کارآموزی قبل و بعد از دکتری یا سایر فعالیت ها الزامات مربوط به صدور مجوز

شرایط پذیرش: MA / Ph.D. برنامه روانشناسی عمیق با تخصص در مطالعات اجتماعی

 • متقاضیان همچنین باید توانایی در زمینه های زیر را نشان دهند: زمینه ای در روانشناسی از طریق دوره ی رسمی و یا مطالعه و تجربه شخصی؛ پس زمینه در مطالعات بین رشته ای، مانند علوم انسانی، علوم و علوم اجتماعی؛ یک علاقه و توانایی در تحقیقات علمی؛ و آشنایی با دیدگاه های روانشناسی عمیق، مانند روانکاوی، یونگی و روانشناسی آرکه ای.
 • درخواست مورد نیاز:
  • بیانیه شخصی (3-5 صفحه)
  • خلاصه سوابق کاری
  • 8-10 صفحه نمونه آماری تحصیلی
  • 3 نامه با فرم توصیه
  • رونوشت رسمی - باید دارای مدرک کارشناسی / مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز معتبر یا دولتی باشد

روانشناسی یونانی و مطالعات هوشیاری

کلاسهای آنلاین در اوایل ماه نوامبر آغاز می شود

این تحقیق دقیق و خلاقانه ی یونانی و روانشناسی آرکه ایپیتی دانش آموزان را با طیف وسیعی از نظریه ها، مهارت ها و شیوه هایی که می توانند مستقیما به زندگی حرفه ای، شخصی و خلاقانه خود بپردازند، در حالی که به چالش ها و فرصت های جمعی ما در تاریخ می پردازند، فراهم می کند.

روانشناسی یونانی و مطالعات هوشیاری در Pacifica

درباره این برنامه

برای کسانی که برای کشف ابعاد عمیق روان انسان، این برنامه مطالعه فرصتی منحصر به فرد برای تعامل، اعمال، و پیشرفت تئوری ها و شیوه های روان شناختی عمیق درون سنت های یونانی و عرفانی فراهم می کند. دانشجویان بر اساس کارهای CG Jung و James Hillman، رویکردهای روانی را که موجب بهبود، تحول، بیان، خلاقیت و توسعه آگاهی می شوند، در نظر می گیرند.

تخصص روانشناسی یونانی و مطالعات آرکه ایپال، روانشناسی عمق را از اتاق مشاوره بالینی به جهان گسترده تر انتقال می دهد. با تحریک و حمایت از بورس تحصیلی و تحقیقات خلاقانه دانشجویان آن، وظیفه حیاتی ارتقاء ایده ها و شیوه های روان شناختی عمیق را به عنوان کاتالیزورهای تحول فردی و فرهنگی ترویج می دهد.

دانشکده متشکل از محققان محترم بین المللی با طیف گسترده ای از زمینه های تخصص است. آنها دانش آموزان را به ساختارهای نظری پایه در این زمینه معرفی می کنند، در حالی که به آنها کمک می کند تا با مواد انتقادی و خلاقانه درگیر شوند. خود یك كارشناس ارشد با تأكید یونگ بر «ضرورت روانشناختی ناخوشایند» فردیت، فرایندی كه می توان آن را به رسمیت شناختن عمیق خود، پیشرفت بیشتر آگاهی و به فهم عوامل ناخودآگاه یك تجربه ی انسانی تبدیل كرد، هم تراز شده است.

دانش آموزان در رشته ی روانشناسی یوگ یانگ و تخصص های مطالعات معماری

 1. به طور بحرانی موضوعات متنوعی را که در درک ما از نقش روان ناخودآگاه در تجربه ی انسانی مانند بهبود، اسطوره، رویا، فیلم، روح، روح، محیط زیست، دین، خلاقیت، تحول شخصی، فردی، رشد آگاهی ، و بیشتر.
 2. ظرفیت تفکر خیالی، نمادین، اسطوره ای، انتقادی، نظری و آرکه ای تیپ و در جهان بودن را تقویت کنید.
 3. با خلاقیت، ناخودآگاه پویا در ابعاد شخصی و جمعی خود، با هم ارتباط برقرار کنید.
 4. از طریق دوره های تحقیق، نوشتن، انتشار و ارائه، بیان صدا و دیدگاه منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارید.
 5. در کنار هم با محققان و متخصصان Jungian علاقه مند به پیش بینی فرصت های جدید برای گسترش اندیشه و شیوه های معاصر در جهان، مطالعه کنید.
 6. به طور گسترده و عمیق از آثار مجموعه CG یونگ، کتاب قرمز یونگ و دیگر متون اصلی در سنت روان شناختی عمیق خواند.
 7. محدودیت ها و پتانسیل های روان شناسی یوگایی و آرکه ای را در زمینه های معاصر ارزیابی کنید.

"با تحریک و حمایت از دانش پژوهی دقیق و پژوهش های خلاقانه دانشجویان ما، ما امیدواریم که وظیفه حیاتی پیشرفت ایده ها و شیوه های روان شناختی عمیق را به عنوان کاتالیزورهای تحول فردی و فرهنگی گسترش دهیم".
-Keiron Le Grice، Ph.D.، رئیس گروه تخصصی مطالعات Jungian و Archetypal Studies

شرایط فارغ التحصیلی

الزامات تحصیلی برای فارغ التحصیلی

 1. دانش آموزان باید در مجموع 90 واحد چهارم برای Ph.D. برای برآورده شدن نیازهای تحصیلی برای فارغ التحصیلی. حداقل درجه C در هر دوره تکمیل شده مورد نیاز است. میانگین امتیاز امتیاز تجمعی 3.0 باید حفظ شود.
 2. دانش آموزان باید حداقل 2/3 از هر درس شرکت کنند.
 3. در طول سال دوم دوره کارشناسی، دانش آموزان باید یک معاینه جامع کتبی انجام دهند. مدرک کارشناسی ارشد پس از امتحان اعطا می شود و 48 واحد کار در دوره اول و دوم سال تکمیل می شود.
 4. دانش آموزان باید مقاله علمی مناسب برای انتشار آماده و ارائه کنند.
 5. دانش آموزان باید در پایان سال سوم دوره کارشناسی معاینه شفاهی انجام دهند.
 6. دانش آموزان باید از رساله اصلی که توسط هیئت علمی پذیرفته شده است دفاع کنند.

روانشناسی عمیق - بررسی جامع نوشتاری

در برنامه تخصصي مطالعات Jungian and Archetypal Studies برنامه روانشناسی عمیق، امتحان کتبی پس از اتمام موفقیت آمیز حداقل شش چهارم از دو سال اول دوره کارشناسی ارزیابی می شود. این امتحان ارزیابی درک دانش آموزان از اصول روانشناسی عمق Jungian و روانشناسی آرکه تایپیک در طی دو سال اول برنامه است که مطابق با نتایج یادگیری برنامه خاص است. این آزمون به دو هدف اصلی خدمت می کند:

 1. برای اطمینان از آمادگی و توانایی دانش آموزان برای ادامه تحصیل در سال سوم دوره کارشناسی، و فراتر از آن برای انجام پایان نامه کار برای تکمیل موفقیت آمیز Ph.D.
 2. برای ارائه فرصتی برای دانش آموزان برای ادغام و تثبیت دو سال اول دوره کارشناسی.

روانشناسی عمیق - Ph.D. امتحان شفاهی

دانش آموزان دكتري Jungian and Archetypal Students كه كرزاي كتبي كارشناسي را گذرانده اند واجد شرايط آزمون سراسري در ربع آخر سال سوم (در تابستان يا زمستان بسته به رشته) هستند. معاینه شفاهی ارزیابی نهایی توانایی دانش آموزان در ادغام دوره های آموزشی است و به عنوان بخشی از الزامات درجه بندی می شود. هدف این ارزیابی این است که سوالات انتقادی مربوط به طرح پایان نامه پیشنهاد شده را مطرح نماید. دانش آموزان باید با موفقیت نقد این مشاوره را به مقالات مفهوم پایاننامه خود اضافه کنند تا بتوانند به نامزدی پیشرفت کنند.

پیشرفت داوطلبان دکترا

یک دانشجو پس از موفقیت در تمام دوره های کارشناسی، امتحانات جامع کتبی و شفاهی، و یک مفهوم مقاله پایان نامه توسط موسسه پذیرفته شده است.

پایان نامه

برنامه روانشناسی عمیق دارای یک راهنما است که شامل مجموعه ای از دستورالعمل ها و فرم ها برای روند پایان نامه است.

دانش آموزان باید امتحان جامع کتبی خود و یک مقاله مفهوم تایید را برای ثبت نام برای نوشتن پایاننامه گذراند. با تایید برنامه، دانش آموزان ممکن است برای نوشتن پایان نامه به طور همزمان با دوره های دیگر ثبت نام کنند.

برای کار با کمیته پایان نامه، دانشجو باید به طور رسمی در دو دوره تحصیلی سال تحصیلی پایان نامه کارشناسی ثبت نام کند. این اغلب به عنوان پایان نامه دو ساله به نام "ساعت" خوانده می شود. برای شروع ساعت پایان نامه، دانش آموز باید: a) دوره کارهای سوم سال خود را به پایان رسانده، ب) دارای مفهوم تایید شده، c) د) نمرات شکست ناپذیر؛ d) ارسال فرم ثبت نام دبیرستان به دفتر دبیرستان توسط مهلت ثبت نام، و e) با دفتر تجاری کسب درآمد خوب باشد.

برای شرح کامل تمام الزامات، نسخه فعلی کتاب راهنمای دانشجویی Pacifica را بخوانید.

نکته: برنامه روانشناسی عمیق و تخصص های آن طراحی شده است تا دانش آموزان را از دانش سنت های نظری روانشناسی عمق و کاربردهای معاصر خود به سلامت شخصی و فرهنگی، جامعه و سلامت زیست محیطی و بهزیستی مطلع سازد. این برنامه دانشجویان را برای کسب مجوز و یا تمرین روان درمانی آماده نمی کند. اگر چه برخی از دانش آموزان ممکن است پس از اخذ مدرک دکترای خود در این برنامه تمایل به دنبال کردن مجوز را داشته باشند، برنامه درسی شامل کارهای خاصی نیست که به هر نوع مجوز اختصاص داده شود، همچنین از طریق دوره های کارشناسی، کارآموزی قبل و بعد از دکتری یا سایر فعالیت ها الزامات مربوط به صدور مجوز

شرایط پذیرش: MA / Ph.D. برنامه در روانشناسی عمیق با تخصص در روانشناسی یوگنج و مطالعات آرکه تایپی (ترکیبی)

 • متقاضیان همچنین باید توانایی در زمینه های زیر را نشان دهند: زمینه ای در روانشناسی از طریق دوره ی رسمی و یا مطالعه و تجربه شخصی؛ پس زمینه در مطالعات بین رشته ای، مانند علوم انسانی، علوم و علوم اجتماعی؛ یک علاقه و توانایی در تحقیقات علمی؛ و آشنایی با دیدگاه های روانشناسی عمیق، مانند روانکاوی، یونگی و روانشناسی آرکه ای.
 • درخواست مورد نیاز:
  • بیانیه شخصی (3-5 صفحه)
  • خلاصه سوابق کاری
  • 8-10 صفحه نمونه آماری تحصیلی
  • 3 نامه با فرم توصیه
  • رونوشت رسمی - باید دارای مدرک کارشناسی / مدرک کارشناسی ارشد از یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز معتبر یا دولتی باشد
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... اطلاعات بیشتر

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. اطلاعات محدود
کارپینتریا , سانتا باربارا , ایالات متحده آنلاین + 2 بیشتر کمتر