گروه مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک یک رشته رشته چند رشته ای است که تاثیر قابل توجهی در صنعت و جامعه در سراسر جهان دارد. گروه مهندسی مکانیک در Ben-Gurion University of the Negev ، 50 سال پیش تاسیس شده است، از آن زمان به عنوان بسیاری از پیشرفت های علمی و دستاوردهای تکنولوژیکی شناخته شده است. این بخش هر دو برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل را در طیف وسیعی از موضوعات ارائه می دهد که شامل جنبه های عملی و نظری مهندسی مکانیک می شود.

این گروه دارای بیش از 800 دانشجو در رشته های تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و Ph.D. درجه.

در حال حاضر، گروه 25 عضو هیئت علمی ارشد تمام وقت را آموزش می دهد که در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک شامل رباتیک، سیستم های کنترل و مستقل، مکانیک جامد، مواد و سیستم های الهام گرفته از بیوفیزیک، مکانیک سیالات، سیستم های میکرو و نانو الکترومکانیکی، انتقال حرارت، طراحی و نظارت بر سیستم، ترمودینامیک، فن آوری های انرژی و تکنولوژی مواد مغذی.

M.Sc. مدرک مهندسی مکانیک

گروه مهندسی مکانیک برنامه کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک را ارائه می دهد. هدف از این برنامه ارائه دانش آموزان به تخصص و دانش پیشرفته در زمینه تخصصی است. کارشناسی ارشد الزامات درجه بندی شامل اتمام موفقیت آمیز 8 دوره با هدف ایجاد پیش زمینه های پیشرفته مورد نیاز، و همچنین انجام یک پروژه تحقیقاتی به پایان رسید در M.Sc. کامل پایان نامه. پایان نامه توسط یکی از اعضای هیات علمی با تخصص در زمینه تخصصی تحت نظارت است. دانش آموزانی که با مدرک تحصیلی فارغ التحصیل می شوند درجه مجهز به پذیرش موقعیت تحقیق و توسعه در صنعت است و ممکن است به سمت Ph.D. ادامه یابد. مطالعات.

M.Sc. مطالعات مهندسی مکانیک در BGU می تواند به یک Ph.D. پیگیری، به طوری که M.Sc. امتحان پایان نامه نیز به عنوان دکترای کارشناسی ارایه می شود. آزمون نامزدی کارشناسی ارشد درجه معمولا در 2 سال تحصیلی (4 ترم) تکمیل می شود. محدوده تخصص در برنامه کارشناسی ارشد ME عبارتند از: رباتیک | کنترل | سیستم های مستقل | مکانیک جامد | ترمودینامیک | انتقال حرارت | مکانیک سیالات | فن آوری های انرژی | مواد و سیستم های الهام گرفته از بیو | سیستم های میکرو و نانو الکترومکانیکی طراحی و نظارت بر سیستم | تکنولوژی مواد مغذی.

درخواست مورد نیاز

متقاضی به M.Sc. برنامه باید B.Sc. مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و یا در زمینه های مرتبط با یک موسسه معتبر با حداقل GPA 80/100. نمره TOEFL حداقل 85/120 یا نمره معادل در آزمون انگیزه انگلیسی در سطح بین المللی مورد نیاز است. نیاز به مهارت زبان انگلیسی برای متقاضیانی که B.Sc. درجه در یک برنامه آموزش داده شده به زبان انگلیسی. GRE توصیه می شود اما لازم نیست. علاوه بر این، قبل از درخواست به M.Sc. انتظار میرود متقاضی با یک مشاور بالقوه در میان دانشکده تماس بگیرد. این برنامه باید نام مشاور در برنامه را شامل شود.

M.Sc. پایان نامه

تحقیقاتی که به دانشگاه M.Sc. پایان نامه در طول دو سال مطالعات انجام شده است. انتظار می رود که دانش آموزان نتایج پژوهش های خود را در مجلات و کنفرانس های بین المللی منتشر و ارائه نمایند. پایان نامه از طریق یک گزارش کتبی و یک معاینه شفاهی ارزیابی می شود.

نحوه درخواست

لطفا از سایت درخواست برنامه آنلاین ما در: href = "https://apps4cloud.bgu.ac.il/engrg/

برنامه های کاربردی پذیرفته می شوند. لطفا وب سایت را برای مهلت درخواست کمک هزینه تحصیلی بررسی کنید.

هزینه های تحصیل

هزینه تحصیل حدود 5000 دلار (آمریکا) در سال است. دانش آموزان برجسته می توانند واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی باشند که شامل هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی هستند. اکثر اعضای هیئت علمی ما می توانند از طریق کمک های تحقیقاتی خود، پشتیبانی مالی قابل توجهی را ارائه دهند. علاوه بر این، برخی از موقعیت های تدریس در رشته های کارشناسی ارشد نیز به صورت رقابتی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود.

جزئیات بیشتر

مدیر کارشناسی ارشد: پروفسور هیم کلمن: hkalman@bgu.ac.il

گروه مهندسی مکانیک در BGU:

href = "http://in.bgu.ac.il/fa/engn/mater/Pages/default.aspx

BGU بین المللی - www.bgu.ac.il/international

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ben-Gurion University of the Negev »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,000 USD
هزینه تحصیل تقریبا 5000 دلار در سال است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019