گروه مهندسی بیوتکنولوژی Avram و Stella Goldstein-Goren

به عنوان یکی از جوانترین بخش های تاسیس شده در Ben-Gurion University of the Negev ، گروه مهندسی بیوتکنولوژی (BTE) آروم و استلا گلدشتاین-گورن (BTE) ارائه می دهد فضای تحقیق پر جنب و جوش و پیشرفته که توسط 15 عضو هیات علمی برگزار می شود. این اداره به لحاظ استراتژیک در ساختمان مدرن Guzik، بین موسسه علوم نانوساختار الی کتز واقع شده است

M.Sc. مدرک مهندسی بیوتکنولوژی

وزارت تحصیلات تکمیلی به هر دو مدرک تحصیلی ارائه می دهد. و Ph.D. درجه. مدت دوره کارشناسی ارشد برنامه دو سال (چهار ترم) است. این برنامه بسیار تحقیقاتی است و در آزمایشگاه BTE تحت هدایت اعضای هیات علمی ما انجام می شود. M.Sc. مطالعات با پایان نامه تحقیقاتی که نتایج علمی منحصر به فرد دانش آموز و یک سخنرانی شفاهی را خلاصه می کند، که توسط یک کمیته علمی مورد ارزیابی قرار می گیرد، تکمیل می شود.

بسیاری از ما در M.Sc. دانش آموزان واجد شرایط برای Ph.D. مطالعات در Ph.D. پیگیری، به طوری که M.Sc. پایان نامه نیز به عنوان پیشنهاد تحقیقاتی برای Ph.D. ارزیابی نامزدی

M.Sc. پایان نامه

تحقیقاتی که به دانشگاه M.Sc. پایان نامه در طول دو سال مطالعات انجام شده است. انتظار می رود که دانش آموزان نتایج پژوهش های خود را در مجلات و کنفرانس های بین المللی منتشر و ارائه نمایند. پایان نامه از طریق یک گزارش کتبی و یک معاینه شفاهی ارزیابی می شود.

الزامات برنامه

متقاضی به M.Sc. برنامه در BTE باید B.Sc. مدرک مهندسی بیوتکنولوژی یا در زمینه های مرتبط با یک موسسه معتبر با حداقل GPA 80/100. نمره TOEFL حداقل 85/120 یا نمره معادل در آزمون انگیزه انگلیسی در سطح بین المللی مورد نیاز است. نیاز به مهارت زبان انگلیسی برای متقاضیانی که B.Sc. درجه در یک برنامه آموزش داده شده به زبان انگلیسی. GRE توصیه می شود اما لازم نیست. علاوه بر این، قبل از درخواست به M.Sc. برنامه، متقاضی انتظار می رود که با یک مشاور بالقوه در میان دانشکده BTE و همچنین مدیر BTE تحصیلات تکمیلی برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرد.

نحوه درخواست

لطفا از سایت ما در سایت آنلاین ما بازدید کنید.

هزینه های تحصیل

هزینه تحصیل تقریبا 5000 دلار در سال است. دانش آموزان برجسته می توانند واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی باشند که شامل هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی هستند.

جزئیات بیشتر

مدیر کارشناسی ارشد: پروفسور هانا راپورپورت

hannarap@bgu.ac.il

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ben-Gurion University of the Negev »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
5,000 USD
هزینه تحصیل تقریبا 5000 دلار در سال است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2020