EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

مالیات در قلب بسیاری از تصمیمات در کسب و کار و دولت هستند. در یک جهان که تجارت جهانی است، دانش تنها قوانین داخلی ناکافی است. با استاد ما در قانون اروپا و بین المللی مالیات، شما قادر خواهید بود برای کمک به موسسات و موسسات در یک زمینه جهانی با چارچوب قانونی اتحادیه اروپا در تمرکز.

اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین و مهمترین اقتصادهای جهان است. کسانی که علاقه مند به کسب و کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند باید قوانین مالیاتی و قوانین مربوطه را بدانند. در این برنامه، شما درک عمیق تر از سیستم حقوقی اتحادیه اروپا و نحوه اجرای قوانین مالیاتی در بازار داخلی اتحادیه اروپا را در یک زمینه بین المللی به دست خواهید آورد. علاوه بر این، شما نحوه یافتن و استفاده از مواد قانونی اتحادیه اروپا و بین المللی را یاد خواهید گرفت.

ما به شما یک ترکیبی منحصر به فرد از دوره های تخصصی در مالیات مستقیم و غیر مستقیم ارائه می دهیم که تمرکز ویژه ای بر قوانین اتحادیه اروپا دارد. دوره ها طراحی شده اند تا به نیاز بازار برسند تا دانش پیشرفته در مورد مسائل مالیاتی چند حوزه قضایی را رعایت کند. این برنامه به شما امکان دسترسی به دانشکده بین المللی با دانش علمی در این زمینه و تجربه در کار با دادگاه ها و موسسات اتحادیه اروپا و در خصوص قانون مالیات خصوصی را می دهد.

با توجه به ارتباطات نزدیک ما با جامعه کسب و کار، دوره های ما از سخنرانی های مهمان توسط حرفه ای های تخصصی است که به شما ارائه می کند بینش عملی و نظری در مورد قوانین مالی اروپا و بین المللی. در طی برنامه، شما با متخصصین مالیاتی که با این مسائل کار می کنند، از جمله، EY و Deloitte ملاقات خواهید کرد.

ماژول ها / دوره های برنامه

دوره های اصلی (15 واحد هر یک): مبانی مالیات بر اروپا و بین المللی I (ساختار سیستم های مالیاتی، مالیات تطبیقی، منابع قانون، امور مالی عمومی، اصول عمومی، حقوق بشر و مالیات)؛ مبانی مالیات اروپا و بین المللی (روش تفسیر، دسترسی به آزادی های معاهده، راه حل های قضایی و کمک های دولتی، مالیات و قیمت گذاری انتقال). یکی از موارد زیر: مالیات اروپا و بین المللی - مالیات مستقیم یا مالیات اروپا و بین المللی - مالیات غیر مستقیم. این برنامه به پایان می رسد با پایان نامه کارشناسی ارشد (15 واحد).

چشم انداز شغلی

کارشناسی ارشد در امور حقوق بین الملل اروپا و بین المللی شما را برای حرفه ای در شرکت های حقوقی، شرکت های حسابرسی بین المللی و شرکت های خدمات حرفه ای، مقامات مالیاتی ملی، تقسیمات مالیاتی در شرکت های چند ملیتی، و همچنین بخش های مالی و دیگر موسسات مالیاتی دولتی آماده می کند.

کارشناسان مالیاتی در مرکز سیاست های شرکت های بزرگ و یا شرکت های دولتی با مشتریان و متخصصان دیگر برای یافتن راه حل های مناسب مالیاتی که شرایط پیچیده تجاری و واقعی را پیدا می کنند، کار می کنند.

فارغ التحصیلان اغلب به عنوان متخصص مالیاتی در کشور خود در فعالیت های مختلف در بخش دولتی و خصوصی موقعیت می کنند.

مدرک کارشناسی نیز به طور مناسب دانشجویان را برای مطالعات دکترا در مالیات اروپا و بین المللی آماده می کند.

بیشتر در مورد این برنامه در www.lunduniversity.lu.se/european-international-Tax-Law بیشتر بخوانید.

چرا Lund University ؟

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین، گسترده ترین و بهترین دانشگاه های شمال اروپا است. این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار دارد و رتبه اول را برای دانشجویان بین المللی که به سوئد - یکی از ابتدایی ترین، پایدارترین و دموکراتیک ترین کشورهای جهان تبدیل می کنند، انتخاب می کند.

اگر می خواهید شبکه بین المللی خود را در یک محیط کلاس درس جهانی شروع کنید، Lund University یک گزینه عالی است. یک روش متفاوت یادگیری در یک کشور را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهان در ارائه آموزش عالی تجربه کنید. کار گروهی و روابط معلم و دانش آموز غیر رسمی، آموزش فراگیر را تسهیل می کنند.

دانشگاه در لند، یک دانشگاه جذاب و جمع و جور در جنوب سوئد واقع شده است، تنها 35 دقیقه از فرودگاه کپنهاگ در دانمارک. این شهر برای زندگی دانشجویی پر جنب و جوش مشهور است و همچنین به بسیاری از محوطه های برجسته تحقیقاتی و شرکت های بین المللی می پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد Lund University www.lunduniversity.lu.se

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Lund University

مشاهده 91 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lund University »

آخرین به روز رسانی فوریه 11, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school