Erasmus Erasmus Mundus استاد مشترک درجه COSI / محاسباتی رنگی و تصویربرداری طیفی

عمومی

شرح برنامه

Erasmus Erasmus Mundus Master Master Master Master COSI / Compatational Color and Imaging Imaging / یک دوره دو ساله (120 ECTS) Erasmus Joint Master Master است ، با هدف آموزش نسل بعدی متخصصان بسیار ماهر صنعتی در علوم رنگ کاربردی ، در انواع مختلفی صنایع (فوتونیک ، اپتیک ، تصویربرداری طیفی ، فناوریهای چندرسانه ای ، گرافیک رایانه ای و بینایی) در بخشهای متنوعی (از جمله چندرسانه ای ، مراقبت های بهداشتی ، آرایشی ، خودرو ، پردازش مواد غذایی) با شکاف استعدادی در صنعت که متخصصان رنگ در آن قرار دارند. تقاضای بالا. 2 حوزه تمرکز فن آوری های طیفی و تصویربرداری رنگی کاربردی است.

COSI با همکاری دانشگاههای جهانی و تجاری 4 دانشگاه برتر اروپا (دانشگاه علم و فناوری نروژ ، دانشگاه ژان مون ، دانشگاه گرانادا و University of Eastern Finland ) ، 13 شریک دانشگاهی و 9 رهبر صنعتی در سراسر جهان برای شما آورده شده است.126839_Logos.png

چرا باید بپیوندم؟

نمی دانید چه چیزی ما را منحصر به فرد می کند؟

"تعالی آموزش عالی اروپا که در بازارهای رنگی در سراسر جهان ملاقات می کند".

# تعلیم و تربیتی که در هیچ جای دیگر نخواهید یافت

برنامه درسی COSI و CIMET در سطح اروپا و بین المللی بی نظیر است. ممکن است در سایر موسسات آموزش عالی دوره های تخصصی علوم رنگ را پیدا کنید ، اما با اطمینان می توانیم بگوییم که در سال های آینده به یک برنامه برجسته برای صنعت تبدیل خواهیم شد.

# تعالی دانشگاهی و شناخت بین المللی اروپا

ما بهترین هایی را که آموزش عالی اروپا در اختیار شما قرار می دهد برای شما آورده ایم. COSI یک مدرک کارشناسی ارشد مشترک Erasmus Mundus (EMJMD) است ، به این معنی که این برنامه مورد بررسی ، انتخاب و پشتیبانی فنی و مالی از Erasmus ، اتحادیه جدید اتحادیه اروپا 16 میلیارد یورو برنامه همه چارچوب برای آموزش و آموزش است. CIMET تحت نسل قبلی برنامه اتحادیه اروپا برای آموزش عالی ، Erasmus Mundus راه اندازی شده است.

با توجه به اینکه COSI یکی از تنها 9 مدرک کارشناسی ارشد مشترک است که از بین 61 پروژه ارائه شده توسط موسسات آموزش عالی اروپا در اولین فراخوان ارساموس برای پیشنهاد ، این برچسب را کسب کرده است ، یک برچسب واقعی از تعالی است.

مهارت ها و مدارکی که در طی برنامه کسب خواهید کرد به لطف اعطای 3 مدرک کارشناسی ارشد ملی و ابزار اضافی برای شفافیت و تشخیص اتحادیه اروپا مانند سیستم انتقال اعتبار و جمع آوری اعتبار اروپا توسط سایر موسسات آموزش و پرورش و بازار کار به طور گسترده ای شناخته و درک خواهد شد. ECTS) و مکمل دیپلم.

# سرمایه گذاری جدید ... توسط تیمی با تجربه و با تجربه برای شما آورده شده است

COSI یک برنامه جدید است ، اما با وجود 10 سال همکاری نزدیک ، اعتماد ، دستاوردها و آموخته های شرکای بنیان گذار. بنابراین حتی اگر درخواست دریافت اولین بار را دارید ، از تجربه آزمایش و خطا نترسید: ما می دانیم چگونه کشتی را ثابت نگه داریم.

CIMET (رنگ در انفورماتیک و فناوری های رسانه ای) ، از سال 2008 87 فارغ التحصیل را آموزش داده است ، اکنون رهبران صنعت در علوم رنگ و تصویربرداری هستند.

# یک برنامه واقعا بین المللی

برنامه ها برای همه ملیت ها آزاد است و 100٪ به زبان انگلیسی تدریس می شود. ما برای اولین فراخوان COSI برای اولین بار درخواست و دریافت اولین بار از 39 کشور مختلف برنامه دریافت کردیم. بنابراین ، شما می توانید فرصتی بی نظیر برای پیوستن به جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان همکار ، از افق های بسیار متنوعی داشته باشید و دیدگاه های مختلفی را برای برنامه به ارمغان بیاورید.

شما در 2 یا 3 دانشگاه اروپایی ، در فرانسه ، اسپانیا و (بسته به "تخصص برگزیده" خود) در نروژ یا فنلاند با یک دانشکده بین المللی از مدرسان مهمان محلی و بین المللی تحصیل خواهید کرد. شما در یکی از 12 کشور اروپایی و آسیایی (و شمارش) که مراکز تحقیقاتی و شرکای COSI در آن قرار دارند ، آموزش خواهید دید.

به عنوان یک فارغ التحصیل Erasmus Mundus ، شما بخشی از شبکه دانشجویی Erasmus (ESN) خواهید بود که بزرگترین انجمن دانشجویی در اروپا است.

توجه ویژه ای به شما شده است تا بتوانید بیشتر از این تجربه بین المللی را بدست آورید: دوره های زبان میزبان کشور ، طراحی یادگیری تقویت تجربیات گسترده فرهنگی و خدمات شبکه ای چند نمونه از مواردی است که می توانید در این تجربه تغییر زندگی پیدا کنید که به شما تجهیز کند. برای موقعیت هایی که به مهارت های چابک و بین المللی با مهارت های نرم بالا احتیاج دارند.

# خدمات علمی و اداری سفارشی

در درون "خانواده" ، شما تنها نخواهید ماند.

COSI و CIMET طیف گسترده ای از فن آوری های یادگیری را طراحی کرده اند که به حداکثر رساندن نتایج یادگیری شما می پردازند و براساس روش یادگیری خودتان ایجاد می کنند. از ویژگی های قابل توجه این حمایت علمی این است که هر دانشجو توسط یک مشاور دانشگاهی راهنمایی می شود.

برای اینکه بتوانید روی مطالعه تمرکز کنید ، کارکنان اینجا هستند تا زندگی اداری شما را در اسرع وقت آسان کنند. این بدان معناست که از برنامه آنلاین تا فارغ التحصیلی ، یک و فقط یک کانون اداری و شخص تماس خواهید داشت. این همچنین بدان معنی است که شما مجبور نخواهید شد مستقیماً با مسکن ، بیمه و نوارهای بانکی در هر کشور سر و کار داشته باشید و از مسایل مهاجرت حمایت خواهید کرد.

# 2 سال از زندگی من در بهترین شرایط ممکن

شما در کشورهای امن و شهرها زندگی خواهید کرد.

و از آنجا که زندگی دانشجویی Erasmus Mundus همه چیز در مورد تحصیل نیست ، شما از خدمات بهداشتی ، غذایی ، ورزشی و فرهنگی گسترده در پردیس بهره خواهید برد.

# دسترسی به بورس های تحصیلی شایسته در بین سخاوتمندان جهان

پشتیبانی مالی ERASMUS و پیوندهای نزدیک با شرکای صنعتی به ما این امکان را می دهد که یک استراتژی جاه طلبانه برای بورس تحصیلی برای جذب بهترین دانشجویان بین المللی ارائه دهیم. بر اساس دستاوردهای دانشگاهی خود ، شما می توانید تا 50،000 یورو و در هر ماه 1200 یورو در محل کار خود حمایت مالی کنید. با توجه به هزینه های محلی زندگی ، به اندازه کافی بزرگ برای لذت بردن از کشور خود خواهید ماند.

این همچنین بدان معنی است که شما به عنوان دانش آموزان خود حمایت می کنید ، مطمئناً می توانید در جمع دانشجویان متشکل از سوابق تحصیلی و حرفه ای برجسته شرکت کنید.

# حتی قبل از فارغ التحصیلی شغل رویایی خود را بدست آورید

مقابله با شکاف استعدادی شرکای صنعتی ما محور اصلی ابتکار عمل COSI Master است. جای تعجب ندارد که اشتغالزایی شما اولویت اول ما خواهد بود.

آرزوی ما این است که بخش قابل توجهی از دانشجویان COSI ضمن تحصیل ، از طریق شبکه COSI ، رویدادهای استخدام و مکانهای کاری اجباری شغل خود را بدست آورند. ما در طی 6 ماه از فارغ التحصیلی یک هدف بلند پروازانه و در عین حال قابل دستیابی از میزان اشتغال 100٪ تعیین کرده ایم.

شناخت گسترده تر از نام تجاری COSI به سمت صنایع ، دخالت ساختاری شرکای صنعتی ما از طراحی COSI گرفته تا فعالیت های تدریس و توسعه استراتژیک ، گنجاندن شایستگی های نوآورانه و مهارت های نرم در برنامه درسی: اینها تنها چند قدم است که ما برای اطمینان از آنها برداشته ایم. شما یک کار ارزشمند و با ارزش خواهید داشت.

میزان اشتغال CIMET بالاتر از 95٪ است و 75٪ فارغ التحصیلان دوره دکتری را دنبال می کنند. مطالعات.

# در آستانه فناوری رنگ و محصولات نوآورانه باشید

جلسات آزمایشگاهی و بررسی موارد صنعتی به شما امکان می دهد تا با جدیدترین تجهیزات صنعتی و فناوری های برتر و محصولاتی مانند سنسور مایکروسافت Kinect ، سیستم Emotiv EEG و شیشه گوگل درگیر شوید تا چند مورد را ذکر کنید. شما به عنوان یک دانشجو ، به کلیه شرکای دانشگاهی و صنعتی ما به امکاناتی (واحد تحقیقاتی ، آزمایشگاهی) دسترسی خواهید داشت.

در بخش هایی که به سرعت در حال تحول هستند ، این مواجهه شما را قادر می سازد با یک مزیت رقابتی قوی وارد بازار کار شوید.

# بخشی از یک سرمایه گذاری مسئول باشید که تأثیرات اجتماعی را به حداکثر برساند

ما از آنچه مهمتر است: مردم و محیط زیست مراقبت می کنیم. این خط پایین سه گانه تمام معنی خود را می گیرد که ما:

  • تقویت برابری جنسیتی در سطح دانشجویی و دانشکده.
  • تأثیرات محیطی خود را به حداقل برسانیم.
  • انتخاب و پشتیبانی غیر تبعیض آمیز از افراد دارای معلولیت اطمینان حاصل شود که می توانند به طور کامل با برنامه COSI درگیر شوند و در زندگی جامعه COSI شرکت کنند.
  • مانیتور
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... اطلاعات بیشتر

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio اطلاعات محدود
جونسو , كوپيو + 1 بیشتر کمتر