BS / MA در روانشناسی

عمومی

شرح برنامه

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

دانش آموزان انگیزه ای که می خواهند به دنبال رشته های تحقیقاتی باشند باید درجه ترکیبی در روانشناسی را در نظر بگیرند. دانش آموزان نه تنها دانشجویان را در فرمت فشرده آموزش می دهند، بلکه می توانند مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در پنج سال با تعهد تمام وقت کسب کنند.دانش آموزان در زمینه طیف گسترده ای از تحقیقات، از جمله؛ یادگیری انسانی، تجزیه و تحلیل رفتار کاربردی، زبان / حافظه پیری، مصرف مواد در نوجوانی، و خیلی بیشتر. این نوع آموزش کمک می کند تا فارغ التحصیلان ما به برنامه های موفق تحقیقاتی دکترا دسترسی پیدا کنند.

برنامه تحصیلیاین برنامه ترکیبی از آموزش جامع کارشناسی روانشناسی و آموزش پیشرفته در رشته کارشناسی ارشد در هر تحقیق روانشناسی عمومی یا تحقیقات بالینی است.
برنامه سختگیرانه ما، دانش کاربردی و آکادمیک را در زمینه های بیولوژیکی، تحصیل کرده یا آموخته، مبانی اجتماعی، تکاملی و فردی رفتار می کند. علاوه بر این، تمام دانش آموزان آموزش پیشرفته در روش های تحقیق و آمار ارائه می کنند.

شرایط پذیرشپذیرش در برنامه ترکیبی انتخابی است، محدود به دانش آموزان با سوابق استثنایی و در دسترس بودن یک عضو هیئت علمی قادر به خدمت به عنوان مشاور پایان نامه است.
برای واجد شرایط برای برنامه ترکیبی BS / MA روانشناسی، دانش آموزان باید:

  • حداقل 75 اعتبار در مقطع کارشناسی ارشد تا انتهای نیمسال اول سال تحصیلی
  • حداقل یک ترم از PSH 399 تا انتهای نیمسال اول سال تحصیلی (با "B" یا بالاتر)
  • تمام دوره های هسته و محتوای PSH در پایان سال دوم ترم دوم
  • 3.0 GPA عمومی
  • 3.25 روانشناسی GPA
  • یک عضو هیات علمی مایل به خدمت به مربیان تحصیلات تکمیلی استمهلت تحویل: نوامبر 1 دوره جوانان دانشجویی

دانشکده / تحقیقات همکاری دانش آموزاندوره های مستقل و کارگردانی ارائه می شود تا دانش آموزان فرصت را برای دنبال کردن منافع فردی در خارج از کارآموزی استاندارد فراهم کنند. اعضای هیئت علمی ما برنامه های پژوهشی فعالانه ای دارند و در مجلات تحقیقاتی معتبر منتشر شده اند.

چشم انداز حرفه ایفارغ التحصیلان معمولا به سمت برنامه های تحقیقاتی و دکترا می روند. درجه دکتری برای تحقیقات پیشرفته، موقعیت های اداری در زمینه بهداشت و خدمات انسانی، آموزش دانشگاه و تحقیقات مستقل ضروری است.
فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد از برنامه ما شامل Ph.D. کاندیداها، دانشمندان و تکنسین های پژوهشی، و افراد در سازمان های مربوط به خدمات انسانی و بهداشت روانی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. اطلاعات محدود