انگلشناسی انگلیس

عمومی

شرح برنامه

انگلشناسی انگلیس

64446_pexels-photo-256262.jpeg

برنامهی کارشناسی ارشد زیستشناسی و زیستشناسی پاتوژن برای دانشآموزانی که به دنبال آموزش در زمینه بیماریهای عفونی انگلی هستند که به شدت تحت تأثیر قرار میگیرند: سلامت انسان در کشورهای در حال توسعه و مناطق استوایی؛ سیستم های تولید محصولات کشاورزی در سطح جهانی (از جمله سلامت گیاهان و سلامت حیوانات و رفاه).

دانش آموزانی که این دوره را دریافت می کنند، مهارت هایی را که به طور مستقیم به بهداشت و رفاه انسان، گیاه و حیوانات و رفاه، امنیت غذایی و پایداری آینده تولید مواد غذایی، بویژه در سیستم های تولید دام و دام و طیور، قابل استفاده است.

این دوره به طور کامل توسط تحقیقات فعال اجرا خواهد شد و دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه در آزمایشگاه های بین المللی رقابتی ارائه می دهد.

چرا QUEEN؟

برنامه کارشناسی ارشد شامل یک رویکرد بهداشتی به این بیماری های عفونی می شود که شناخت قوی بین سلامت و بیماری در رابط کاربری پویا بین انسان ها، حیوانات و محیط زیست است.

علاوه بر آموزش مهارت های عمومی تعبیه شده، دانش آموزان فرصتی را برای آموزش مهارت های خاصی از قبیل تکنیک های زیست شناسی مولکولی، تشخیص، اپیدمیولوژی (بیماری های انسانی، حیوانات و گیاهان)، توسعه دارو / واکسن، مدیریت / کنترل پاتوژن، تعامل انگل، ایمنی شناسی، مقاومت دارویی و تاثیر بالقوه تغییرات آب و هوایی بر انگل ها و بردارهای آنها.

علاوه بر عناصر آموزش داده شده در این دوره، دانشجویان کارشناسی ارشد پروژه تحقیقاتی را در آزمایشگاه های فعال پژوهشی (علمی یا صنعتی) یا در حوزه فعالیت می کنند، مانند تاثیر عفونت های هلالمین بر رفاه حیوانات، تاثیر اقتصادی انگل ها بر روی کشاورزی، نقش بردارها در بیماری های در حال ظهور، بوم شناسی بیماری های زئونوز، پایه مولکولی مقاومت ضد سرطان، فن آوری های در حال ظهور برای کشف مواد مخدر، آسیب شناسی عفونت، ایمن سازی ویروس انگل میزبان.

مجموعه مهارت های قابل انتقال و پایگاه اطلاعاتی که از این برنامه به دست می آید، دانش آموزان را با یک تخصص بسیار مطلوب آماده می کند که مناسب افرادی است که مایل به انجام کارهای مربوط به سلامت انسان / بیماری های عفونی، سلامت حیوانات، داروهای دامپزشکی، زیست شناسی حیوانات / گیاه، علوم دارویی و مواد غذایی امنیت.

جزئیات دوره

برنامهی کارشناسی ارشد زیستشناسی و زیستشناسی پاتوژن برای دانشآموزانی که به دنبال آموزش در زمینه بیماریهای عفونی انگلی هستند که به شدت تحت تأثیر قرار میگیرند: سلامت انسان در کشورهای در حال توسعه و مناطق استوایی؛ سیستم های تولید محصولات کشاورزی در سطح جهانی (از جمله سلامت گیاهان و سلامت حیوانات و رفاه). دانش آموزانی که این دوره را دریافت می کنند، مهارت هایی را که به طور مستقیم به بهداشت و رفاه انسان، گیاه و حیوانات و رفاه، امنیت غذایی و پایداری آینده تولید مواد غذایی، بویژه در سیستم های تولید دام و دام و طیور، قابل استفاده است.

دانش آموزانی که این دوره کارشناسی ارشد را انجام می دهند، ماژول های زیر را مطالعه خواهند کرد:

  • بنیاد پژوهش در علوم انسانی
  • انگل شناسی پایه ای
  • انگیزه پیشرفته I
  • انگل شناسی پیشرفته II
  • بیو کارآفرینی
  • بررسی ادبیات
  • پروژه تحقیقاتی

ارزیابی

جایزه کارشناسی ارشد در انگلیس

آموزش و یادگیری

در Queen's، ما یک محیط یادگیری با کیفیت بالا ارائه می دهیم که موجب کنجکاوی فکری، نوآوری و بهترین شیوه در یادگیری، تدریس و پشتیبانی دانشجویی می شود تا دانش آموزان بتوانند توانایی تحصیلی کامل خود را به دست آورند.

علاوه بر تدریس آزمایشگاهی، پیش بینی شده است که شرکت کنندگان همچنین در زمینه روش های نمونه برداری و کنترل برفی و انگلی تجربه های میدانی را کسب خواهند کرد.

نمونه هایی از فرصت های ارائه شده برای یادگیری در این دوره عبارتند از: سخنرانی ها، تجربیات عملی، فن آوری های یادگیری الکترونیکی، مطالعه خودآموز و ارزش افزوده برای ارتقاء قابلیت های استخدام.

زمان های تدریس در صبح روز خواهد بود

64447_cayenne-tick-tick-male-dorsal-view-45850.jpeg

شرایط ورود

به طور معمول 2.2 مدال افتخار یا بالاتر در یک منطقه مرتبط از علم و یا معادل صلاحیت قابل قبول برای دانشگاه. متقاضیانی که دارای مدارک تحصیلی زیر هستند 2.2 استاندارد افتخار (یا یک معدل معادل قابل قبول برای دانشگاه) در مورد مورد خاص در نظر گرفته خواهد شد، اگر آنها بتوانند تجربه مناسب و مناسب برای مدرسه را نشان دهند.

اطلاعات اضافی برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی که مایل به Queen's University Belfast (و برای آنها زبان انگلیسی خود انگلیسی نیستند) باید بتوانند مهارت خود را در زبان انگلیس نشان دهند تا بتوانند به طور کامل از دوره تحصیل یا زمینه تحقیق خودشان بهره مند شوند. ملل غیر EEA نیز باید شرایط لازم برای مهاجرت بریتانیا ویزا و مهاجرت (UKVI) را برای زبان انگلیسی برای اهداف ویزا تضمین کنند.

مدارک IELTS * نمره 6.0، با حداقل 5.5 در هر جزء، و یا یک معادل صلاحیت قابل قبول برای دانشگاه مورد نیاز است.

* در طی 2 سال گذشته گرفته شده است.

اگر قبل از ورود به این برنامه مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، شریک زندگی ما Queen's University Belfast مجموعه ای از دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهد. این دوره های فشرده و انعطاف پذیر برای بهبود توانایی انگلیسی شما برای ورود به این برنامه طراحی شده اند.

چشم انداز شغلی

پیش بینی شده است که مجموعه مهارت ها و دانش های به دست آمده، شرکت کنندگان را قادر می سازد مجموعه ای جامع علمی و روش شناختی برای انجام حرفه ای در کشاورزی، علوم گیاهی، حیوانات و سلامت انسان، داروسازی، دانشگاهی و امنیت غذایی، بر اساس ماهیت بین رشته ای برنامه.

فارغ التحصیلان ملکه مزایای استثنایی را به دست می آورند. ابتکارات منحصر به فرد مانند Degree Plus و Researcher Plus، تعهد ما نسبت به قابلیت استخدام را تقویت می کنند، در حالیکه رهبری نوآورانه و برنامه های اجرایی در کنار ادغام استرلینگ با کارشناسان کسب و کار، به دانش آموزان ما کمک می کند تا موقعیت های کلیدی رهبری را در سطح ملی و بین المللی به دست بیاوریم.

هزینه ها

تعدادی از گزینه های کمک مالی و بورس تحصیلی برای کسانی که در نظر مطالعه در Queen وجود دارد.

وام های تحصیلات تکمیلی

وزارت اقتصاد برای وام دانشجویی دانشجویان NI / EU برای تحصیلات تکمیلی به مبلغ 5،500 پوند هزینه خواهد کرد.

یک سیستم وام تحصیلات تکمیلی در بریتانیا، وام های دانشجویی تحت حمایت دولت را تا 10609 پوند برای دوره های آموزشی و کارشناسی ارشد در تمام زمینه های موضوعی ارائه می دهد. معیارها، واجد شرایط بودن، بازپرداخت و اطلاعات مربوط به برنامه در وب سایت دولت انگلستان موجود است

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2019

درباره این دانشگاه

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Medicine, Health & Life Sciences at Queen’s University Belfast has a reputation for excellence in education and research - a reputation which is reflected in our position in the top ten universities in the UK for Research Intensity. اطلاعات محدود