گرند اکول برنامه (استاد در مدیریت)

عمومی

شرح برنامه

AACSB ، EFMD-EQUIS و AMBA معتبر ، برنامه Grande Ecole (کارشناسی ارشد مدیریت) Montpellier Business School فارغ التحصیل شدن با مدرک درجه کارشناسی ارشد امکان پذیر است. این کشور به طور مرتب در بین 50 جام جهانی و 15 برتر فرانسه قرار دارد.

بخشی از برنامه Ecole Grande از Montpellier Business School یعنی انتخاب برای توسعه استعدادها و مهارت های خود برای تبدیل شدن به یک شرکت ذینفع در یک دنیای در حال تغییر است.

مؤسسه ای در مقیاس انسانی که شامل آموزگاران و دانش آموزان از سراسر جهان است، Montpellier Business School و برنامه ی گرند اکول خود را به عنوان توانایی خود برای دفاع از ارزش های انسانی قوی همراه با یک سیستم آموزشی مبتنی بر برتری تحصیلی برای 120 سال جاه طلبی ما بر این باور است که روش های ابتکاری و راه های مختلف از نظر آموزش و آموزش برای پیشرفت جامعه ما ضروری است.

برتری تحصیلی شناختی و تعلیم و تربیت نوآورانه

تدریس توسط محققان محقق MBS به منظور توسعه تفکر انتقادی و آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به روشنفکران از تغییرات اقتصادی، اجتماعی، اجتماعی و محیط زیست آینده انجام می شود.

روش آموزشی و استفاده از مطالب و فعالیتهای آنلاین امکان اجرای کلاس "معکوس" و یادگیری با رویکرد تجربه را می دهد. این روش های تدریس مشارکت ، استقلال و ابتکار عمل را تشویق می کنند.

انتخاب گسترده ای از تخصص Pathways در محوطه دانشگاه و در شرکای ما در فرانسه یا خارج از کشور موجود است.

در سال سوم، دانش آموزان تخصص خود را از طریق متخصصین Pathways ارائه شده توسط MBS یا در چارچوب دوگانه با دانشگاه های فرانسه یا خارجی ایجاد می کنند.

ابعاد بین المللی چند بعدی

ابعاد بین المللی در برنامه گراند اکول از طریق دوره های مدیریتی در زبان انگلیسی، آموزش زبان خارجی، گرایش بین المللی آموزش های علمی و حرفه ای، مبادلات دانشگاهی و البته حضور در محوطه دانشجویی از تعداد دانشجویان تمام اقلیت ها، همه جا موجود است.

آمادگی برای ادغام سریع بین المللی

دانشجویان از طریق تدریس که تئوری را با تمرین ترکیب می کند ، پروژه های آموزشی که آنها را برای اتخاذ رفتارهای حرفه ای ، برنامه ای از دوره کارآموزی و تجربه درون شرکتی تولید می کند که مهارت های حرفه ای ، دانش و مهارت و مهارت های بین فردی را آماده می کند ، آمادگی برای چالش های حرفه ای و اجتماعی را دارند. ادغام سریع فارغ التحصیلان برنامه Grande Ecole مبتنی بر کارآموزی ، مشارکت شرکت ها و پشتیبانی دانشجویی است که توسط مرکز شغلی Montpellier Business School .

توسعه روحیه کارآفرینی و مهارت های نرم

Montpellier Business School اهمیت زیادی برای ساختن پروژه شخصی و حرفه ای دانش آموز و همچنین توسعه مهارت های ارتباطی و رفتاری دارد. برنامه Grande Ecole - استاد مدیریت کمک می کند تا دانش آموزان از یک برنامه مربیگری خاصی که به آنها امکان می دهد تا مهارت های فردی خود را شناسایی و توسعه دهند و مسیر حرفه ای را که برای آنها مناسب باشد انتخاب کنید.

برنامه تحصیلی

Pathways ممکن → دوره مطالعات

123508_pge-cursus-uk-2020.jpg

پذیرش

از آنجایی که تنوع یک دارایی است، Montpellier Business School ، فرهنگی، اجتماعی و علمی میانجیگری تبلیغات خود را یکی از قوت های اصلی سیاست استراتیژی و توسعه آن دانسته است.

با باز کردن درهای خود به پروفایل های مختلف: دانشجویان کلاسهای مقدماتی و از دانشگاهها ، متخصصان ، ورزشکاران سطح بالا و غیره و با استقبال از دانشجویان خارجی ، برنامه Grande Ecole تنوع فرهنگی را ترویج می کند که برای ادغام بهتر در دنیای تجارت آماده می شود و ترویج می کند. توسعه شخصی

بسته به موقعیت شما، آزمون ورودی ملی یا بین المللی را که برای شما مناسب است، کشف کنید.

آزمون ورودی بین المللی

آزمون ورودی بین المللی برای داوطلبان دارای مدرک خارجی در سطح Bac 3 (3 سال آموزش عالی) یا Bac 4 (4 سال آموزش عالی) معادل 180 اعتبار ECTS آزاد است. این دانش آموزان را قادر می سازد به برنامه سال دوم برنامه Grande Ecole (کارشناسی ارشد مدیریت) بپیوندند و مدرک کارشناسی ارشد Bac 5 (5 سال آموزش عالی) دریافت کنند ، که توسط دولت فرانسه ، AACSB و EPAS معتبر تایید شده و به رسمیت شناخته شوند.

ثبت نام آنلاین: از 7 اکتبر 2019 تا 10 ژوئیه 2020
تعداد مکان ها: 140
هزینه ثبت نام: 90 یورو.
مدارک مورد نیاز:

 • رزومه / رزومه
 • عکس
 • کپی پاسپورت
 • کپی از بالاترین درجه دریافت شده
 • کپی رکوردهای تحصیلی 3 سال گذشته (از جمله در حال حاضر)

تست پذیرش خوراکی

آزمون های خوراکی هر هفته، یا با کنفرانس ویدئویی یا Montpellier Business School .

 • مصاحبه فردی
  مصاحبه فردی Montpellier Business School با استفاده از روش مدیریت HAY به هیئت امتحان امکان می دهد خصوصیات شخصی کاندیداها و پتانسیل های آن را به عنوان مدیر آینده مشخص کند. سؤالاتی که توسط اعضای هیئت امتحان پرسیده شده است ، قصد دارد به تدریج دانش آنها را نسبت به داوطلب عمیق تر کند و از جمله جنبه های دیگر ، توانایی انطباق ، پیش بینی و ادغام آن و همچنین کنجکاوی و ذهن آگاهی آن را ارزیابی کند.
 • آزمون زبان انگلیسی
  • این آزمون مهارت های نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب، و همچنین گرامر و دانش واژگان را ارزیابی می کند.
  • اگر آزمون TOEFL، IELTS یا TOEIC داشته باشید، از آزمون انگلیسی معاف خواهید شد.

چگونه درخواست شود؟

آنلاین ثبت نام کنید.

 1. فرم درخواست را تکمیل و تمام مدارک مورد نیاز را ضمیمه کنید.
 2. اگر شما نمره GMAT، GRE یا TAGE MAGE را برای ما ندهید؛ ما یک لینک برای گرفتن منطق MBS و آزمون استدلال (رایگان) برای شما ارسال می کنیم.
 3. اگر شما IELTS، TOEFL، یا TOEIC را نمیبینید، یک پیوند برای گرفتن آزمون انگلیسی (رایگان) دریافت خواهید کرد. ما تاریخ مصاحبه شخصیت شما را با شما ترتیب خواهیم داد.

شهریه دریافت سال 2020 - سال 1

 • 12،500 € برای سال 1 و 12.500 € برای سال 2.
 • نرخ تضمین شده در تمام برنامه های درسی مدرسه.
 • بدون هزینه اداری ، بدون هزینه اضافی.
 • گزینه های پرداخت گسترده وجود دارد.
 • بورسیه های تحصیلی فردی ممکن است اعمال شود (حداکثر 2000 € بورسیه براساس نتایج پذیرش).
 • سال تحصیلی در خارج از کشور به هزینه های اضافی نیاز ندارد.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه Grande Ecole با یکپارچگی سریع حرفه ای مشخص می شوند: 70٪ از دانش آموزان قبل از فارغ التحصیلی استخدام می شوند.

آنها عمدتا مسیر شغلی خود را با یک قرارداد کار دائمی آغاز می کنند، با وضعیت مدیر، عمدتا در شرکت های بزرگ، اما بسیاری از آنها نیز در شرکت های کوچک کار می کنند، کار خود را شروع می کنند یا فعالیت های خودکفا می کنند.

این ادغام حرفه ای حرفه ای از طریق تکمیل یک تجربه حرفه ای قابل توجه در طول برنامه درسی آموزشی، به ویژه از طریق کارآموزی ارتقاء یافته است.

تنوع زیادی از تخصص های حرفه ای ارائه شده توسط MBS فرصت های ورود به بازار کار را به بخش های مختلف فعالیت می دهد. فارغ التحصیلان به طور عمده در بخش های تجاری و توزیع، در مشاوره، حسابرسی و فعالیت های مالی مشغول به کار هستند. صنایع غذایی و فن آوری اطلاعات (صنایع یا خدمات) نیز بخش های اختصاصی هستند.

در حالی که کارکردهای اصلی که فارغ التحصیلان در اولین شغل خود انجام می دهند ، در محدوده قلمرو تجاری قرار دارند ، وظایف مدیریت ، بازاریابی و خرید را نیز اشغال می کنند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

Montpellier Business School, a Grande Ecole, is heir to a long tradition of teaching based on the needs of businesses and markets. Founded in 1897 by the Chamber of Commerce and Industry of Montpellie ... اطلاعات بیشتر

Montpellier Business School, a Grande Ecole, is heir to a long tradition of teaching based on the needs of businesses and markets. Founded in 1897 by the Chamber of Commerce and Industry of Montpellier, the school has succeeded in continually refining its specialized teaching in management science to adapt its courses to constant changes in local and global economic environments. اطلاعات محدود