گرند اکول برنامه (استاد در مدیریت)

عمومی

شرح برنامه

برنامه معتبر AACSB ، EFMD-EQUIS و AMBA ، برنامه Grande Ecole (کارشناسی ارشد مدیریت) Montpellier Business School فارغ التحصیل شدن با مدرک درجه کارشناسی ارشد امکان پذیر است. این کشور به طور مرتب در بین 50 جام جهانی و 15 برتر فرانسه قرار دارد.

عضویت در برنامه Grande Ecole از Montpellier Business School به معنای انتخاب استعداد و تخصص خود برای رشد سهامداران در دنیای در حال تغییر است.

مؤسسه ای در مقیاس انسانی که شامل آموزگاران و دانش آموزان از سراسر جهان است، Montpellier Business School و برنامه ی گرند اکول خود را به عنوان توانایی خود برای دفاع از ارزش های انسانی قوی همراه با یک سیستم آموزشی مبتنی بر برتری تحصیلی برای 120 سال جاه طلبی ما بر این باور است که روش های ابتکاری و راه های مختلف از نظر آموزش و آموزش برای پیشرفت جامعه ما ضروری است.

یک تعالی علمی و تعلیم و تربیت نوآورانه شناخته شده است
 • تدریس توسط محققان محقق MBS به منظور توسعه تفکر انتقادی و آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به روشنفکران از تغییرات اقتصادی، اجتماعی، اجتماعی و محیط زیست آینده انجام می شود.
 • روش آموزشی و استفاده از مطالب و فعالیت های آنلاین به اجرای یک کلاس "معکوس" و یادگیری با روش تجربه کمک می کند. این روش های آموزشی تشویق درگیر شدن، استقلال و ابتکار عمل است.
انتخاب گسترده ای از تخصص Pathways در محوطه دانشگاه و در شرکای ما در فرانسه یا خارج از کشور موجود است.
 • در سال سوم، دانش آموزان تخصص خود را از طریق متخصصین Pathways ارائه شده توسط MBS یا در چارچوب دوگانه با دانشگاه های فرانسه یا خارجی ایجاد می کنند.
ابعاد بین المللی چند بعدی
 • ابعاد بین المللی در برنامه گراند اکول از طریق دوره های مدیریتی در زبان انگلیسی، آموزش زبان خارجی، گرایش بین المللی آموزش های علمی و حرفه ای، مبادلات دانشگاهی و البته حضور در محوطه دانشجویی از تعداد دانشجویان تمام اقلیت ها، همه جا موجود است.
آمادگی برای ادغام سریع بین المللی
 • دانشجویان از طریق تدریس که تئوری را با تمرین ترکیب می کند ، پروژه های آموزشی که آنها را برای اتخاذ رفتارهای حرفه ای ، برنامه ای از دوره کارآموزی و تجربه درون شرکت آماده می کند ، مهارت های حرفه ای ، دانش و مهارت های بین فردی را آماده می کند ، برای چالش های حرفه ای و اجتماعی آماده هستند. ادغام سریع دانش آموختگان برنامه Grande Ecole مبتنی بر کارآموزی ، مشارکت شرکت ها و پشتیبانی دانشجویان است که توسط مرکز شغلی Montpellier Business School .
توسعه روحیه کارآفرینی و مهارت های نرم
 • Montpellier Business School اهمیت زیادی به ساختمان پروژه شخصی و حرفه ای دانش آموز و همچنین توسعه مهارت های ارتباطی و رفتاری می دهد. برنامه Grande Ecole - استاد در مدیریت به دانشجویان کمک می کند تا از یک برنامه مربیگری خاص پیروی کنند که به آنها امکان می دهد مهارت های شخصی خود را شناسایی و توسعه دهند و مسیر حرفه ای را انتخاب کنند که مناسب ترین آنها باشد.

برنامه تحصیلی

Pathways ممکن → دوره مطالعات123508_pge-cursus-uk-2020.jpg

پذیرش

از آنجایی که تنوع یک دارایی است، Montpellier Business School ، فرهنگی، اجتماعی و علمی میانجیگری تبلیغات خود را یکی از قوت های اصلی سیاست استراتیژی و توسعه آن دانسته است.

با افتتاح دروس خود به پروفیل های مختلف: دانشجویان از کلاس های آماده سازی و از دانشگاه ها، حرفه ای ها، ورزشکاران سطح بالا و غیره و با استقبال از دانشجویان خارجی، برنامه گرند اکول یک تنوع فرهنگی را ترویج می دهد که برای ادغام بهتر در دنیای کسب و کار ترویج می دهد توسعه شخصی

بسته به موقعیت شما، آزمون ورودی ملی یا بین المللی را که برای شما مناسب است، کشف کنید.

آزمون ورودی بین المللی

آزمون ورودی بین المللی برای داوطلبان دارای مدرک خارجی در سطح Bac 3 (3 سال آموزش عالی) یا Bac 4 (4 سال آموزش عالی) معادل 180 اعتبار ECTS آزاد است. این امکان را برای پیوستن به برنامه سال دوم برنامه Grand Ecole (کارشناسی ارشد مدیریت) و گرفتن مدرک کارشناسی ارشد Bac 5 (5 سال آموزش عالی) ، تأیید شده و توسط دولت فرانسه ، AACSB و EPAS معتبر دریافت می کند.

ثبت نام آنلاین: از 7 اکتبر 2019 تا 10 ژوئیه 2020

تعداد مکان ها: 140

هزینه ثبت نام: 90 یورو.

مدارک مورد نیاز:

 • رزومه / رزومه
 • عکس
 • کپی پاسپورت
 • کپی از بالاترین درجه دریافت شده
 • کپی رکوردهای تحصیلی 3 سال گذشته (از جمله در حال حاضر)

تست پذیرش خوراکی

آزمون های خوراکی هر هفته، یا با کنفرانس ویدئویی یا Montpellier Business School .

 • مصاحبه فردی
  مصاحبه فردی Montpellier Business School با استفاده از روش مدیریت HAY به هیئت امتحان امکان می دهد خصوصیات شخصی کاندیداها و پتانسیل های آن را به عنوان مدیر آینده مشخص کند. سؤالاتی که توسط اعضای هیئت امتحان پرسیده شده است ، قصد دارد به تدریج دانش آنها را نسبت به داوطلب عمیق تر کند و از جمله جنبه های دیگر ، توانایی انطباق ، پیش بینی و ادغام آن و همچنین کنجکاوی و ذهن آگاهی آن را ارزیابی کند.
 • آزمون زبان انگلیسی
  • این آزمون مهارت های نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب، و همچنین گرامر و دانش واژگان را ارزیابی می کند.
  • اگر آزمون TOEFL، IELTS یا TOEIC داشته باشید، از آزمون انگلیسی معاف خواهید شد.

چگونه درخواست شود؟

 • آنلاین ثبت نام کنید.
 • فرم درخواست را تکمیل و تمام مدارک مورد نیاز را ضمیمه کنید.
 • اگر شما نمره GMAT، GRE یا TAGE MAGE را برای ما ندهید؛ ما یک لینک برای گرفتن منطق MBS و آزمون استدلال (رایگان) برای شما ارسال می کنیم.
 • اگر شما IELTS، TOEFL، یا TOEIC را نمیبینید، یک پیوند برای گرفتن آزمون انگلیسی (رایگان) دریافت خواهید کرد. ما تاریخ مصاحبه شخصیت شما را با شما ترتیب خواهیم داد.
شهریه دریافت سال 2020 - سال 1
 • 12،500 € برای سال 1 و 12.500 € برای سال 2.
 • نرخ تضمین شده در تمام برنامه های درسی مدرسه.
 • بدون هزینه اداری ، بدون هزینه اضافی.
 • گزینه های پرداخت گسترده در دسترس است.
 • بورس های تحصیلی فردی ممکن است اعمال شود (حداکثر 2000 € بورس تحصیلی با توجه به نتایج پذیرش).
 • سال تحصیلی در خارج از کشور به هزینه های اضافی نیاز ندارد.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه Grande Ecole با یکپارچگی سریع حرفه ای مشخص می شوند: 70٪ از دانش آموزان قبل از فارغ التحصیلی استخدام می شوند.

آنها عمدتا مسیر شغلی خود را با یک قرارداد کار دائمی آغاز می کنند، با وضعیت مدیر، عمدتا در شرکت های بزرگ، اما بسیاری از آنها نیز در شرکت های کوچک کار می کنند، کار خود را شروع می کنند یا فعالیت های خودکفا می کنند.

این ادغام حرفه ای حرفه ای از طریق تکمیل یک تجربه حرفه ای قابل توجه در طول برنامه درسی آموزشی، به ویژه از طریق کارآموزی ارتقاء یافته است.

تنوع زیادی از تخصص های حرفه ای ارائه شده توسط MBS فرصت های ورود به بازار کار را به بخش های مختلف فعالیت می دهد. فارغ التحصیلان به طور عمده در بخش های تجاری و توزیع، در مشاوره، حسابرسی و فعالیت های مالی مشغول به کار هستند. صنایع غذایی و فن آوری اطلاعات (صنایع یا خدمات) نیز بخش های اختصاصی هستند.

در حالی که عملکرد اصلی که توسط فارغ التحصیلان در اولین کار خود را در حوزه تجاری تجاوز می کنند، آنها همچنین مسئولیت های مدیریت، بازاریابی و خرید را اشغال می کنند.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1897, Montpellier Business School developed high level study programs accessible through an International Entrance Exam, in a tradition of quality and innovation. The school is internationa ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1897, Montpellier Business School developed high level study programs accessible through an International Entrance Exam, in a tradition of quality and innovation. The school is internationally-oriented with professionalising teachings. اطلاعات محدود