کانادا

تحصیل در کانادا

آموزش عالی در کانادا

این استان در کانادا انتاریو، نیوفاندلند و لابرادور، آلبرتا، مانیتوبا، نوا اسکوشیا، کبک، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، نیوبرانزویک و جزیره پرنس ادوارد که طبق قانون اساسی مسئول عملیات آموزش عالی می باشد.

اگر چه هر استان کمی در راه آنها را مدیریت نظام آموزش عالی خود متفاوت است، برخی از شباهت باقی می ماند که می تواند کمک به دانش آموزان برنامه ریزی برای تحصیل در کانادا یک ایده از چه چیزی را از کشور 'ها سیستم آموزش و پرورش انتظار دریافت کنید. به عنوان مثال، تمام دانشگاه ها و کالج اعطای مدرک کارشناسی 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد ' و دکترا در حالی که کالج های حرفه ای و یا فنی ارائه گواهی یا دیپلم. موسسات آموزش عالی کانادا نیز شامل کالج های محلی که درجه دو سال کاردانی 'بازدید کنندگان ارائه، کالج هنرهای کاربردی و فناوری، موسسات استانی ها و کالج های حرفه ای خصوصی.اگر یک دانش آموز علاقمند به حضور در کالج یا دانشگاه خاص است، او باید در وب سایت آن ولایت خاص برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم آموزشی منحصر به فرد آن است.

دانشگاه های معروف در کانادا

دانشگاه تورنتو به طور مداوم رتبه بالا در لیست بهترین دانشگاه های آمریکا شمالی. ارائه دسترسی دانش آموزان به رشته های دانشگاهی بیش از هر دانشگاه دیگر در کانادا و همچنین این شانس را به کار در آزمایشگاههای تحقیقاتی به رسمیت شناخته شده، UT به عنوان یکی از کانادا 'ها از بالا به پرواز بالاتر موسسات آموزش.

سایر دانشگاه ها در کانادا شامل دانشگاه بریتیش کلمبیا، که در آن بیش از 50،000 دانش آموزان لذت بردن از سالن های کنسرت ها، موزه ها و انواع موسیقی و ورزشی برنامه. و دانشگاه آلبرتا، دانشگاه جهان مورد احترام و تحقیقات فشرده شناخته شده برای آن برنامه درسی در عمق و استانداردهای بالای یادگیری است.

شهریه

متوسط ​​شهریه برای شهروندان کانادا یا مقیم دائم به دنبال کسب مدرک کارشناسی در کشور خود حدود 5000 $ کانادا در سال است. همان دانش آموزان انتخاب به کسب درجه کارشناسی ارشد در کانادا باید انتظار به پرداخت حدود 1000 دلار CAD سالانه بیش از شهریه undergraduation.

دانشجویان بین المللی ملزم به پرداخت هزینه های بالاتر از ساکنان کانادا - نزدیک به سه برابر مقدار، در واقع. اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستند، انتظار می رود به پرداخت 14،000 $ در سال برای برنامه های مقطع کارشناسی و مقدار حتی بالاتر برای درجه کارشناسی ارشد. با این وجود، برخی از موافقت نامه های بین برخی کشورها و استان می توانید شهریه (فرانسه و کبک به عنوان مثال) را کاهش دهد.آن متوجه شده است که دانش آموزان غیر ساکن حضور در دانشگاه ساسکاچوان و کبک بالاترین پرداخت در شهریه، در حالی که دانشجویان بین المللی حضور در دانشگاه نیوفاندلند و مانیتوبا خواهد کمترین شهریه پرداخت.

واجد شرایط بودن برای مطالعه ویزا

برای اینکه واجد شرایط برای به دست آوردن ویزای مطالعه کانادا، دانش آموزان باید ثابت کند که آنها توسط یک کالج یا دانشگاه در کانادا پذیرفته شده است، نشان می دهد که آنها از لحاظ مالی می توانند خود را حمایت و پرداخت شهریه و ارائه یک رکورد تمیز در رابطه با سابقه جنایی. دانش آموزان ممکن است خواسته شود به انجام یک معاینه پزشکی در برخی موارد قبل از ویزای دانشجویی صادر می شود.

چرا تحصیل در کانادا؟

نه تنها کانادا یکی از مناظر زرق و برق دار ترین در جهان است، اما این کشور نیز دنیوی برای سیستم آموزش عالی آن مشهور است.هر چند که ممکن است گران برای دانشجویان بین المللی برای حضور در برخی از مدارس و دانشگاه ها در کانادا، این کشور همچنین یکی از بهترین شهرت در مورد کیفیت آموزش است. علاوه بر این، کانادا یک محیط صلح آمیز، امن و متنوع به دانش آموزان، و همچنین به عنوان یک شرایط کاری بسیار عالی و فضای یادگیری را فراهم می کند. کانادا، زمین چند فرهنگی، خواهد بود که به خانه برای دانش آموزان که مایل به زندگی می کنند یک تجربه منحصر به فرد در قلب برخی از بهترین دانشگاه ها و مدارس در جهان است.