کارشناس ارشد کیفیت و ایمنی مواد غذایی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

update بروزرسانی Coronavirus (COVID-19)

ما برنامه هایی را به طور موقت در کلاسهای آموزش مجازی تغییر داده ایم ، به گونه ای که کلیه تدریس برنامه ریزی شده بصورت آنلاین انجام شود برنامه ها از نوامبر 2020 شروع می شوند و در صورت لزوم تدریس آنلاین و سپس به یادگیری در محوطه دانشگاه تغییر می کنند.

غذا اساساً با سایر کالاها متفاوت است: این ماده از اجزای موجوداتی تشکیل شده است که زنده یا هنوز هم هستند. این علاوه بر پیچیدگی بیشتر ترکیب آن و تغییر در مواد اولیه آن ، خطر بیشتری را برای تغییر در طول تولید ، حمل و نقل و ذخیره سازی در پی دارد. چگونه می توانیم با استفاده از مواد غذایی مرغوب و با کیفیت ، هرچه بیشتر مردم را با استفاده از پایدارترین روشها تهیه کنیم؟ شما در این برنامه کارشناسی ارشد "کیفیت و ایمنی مواد غذایی" با این سؤالات مشابه سروکار خواهید داشت.

حوزه تحقیقاتی در مورد کیفیت و ایمنی مواد غذایی به سرعت در حال تغییر است. جمعیت جهان رو به رشد است و جهانی سازی در حال تغییر سبک زندگی و رژیم های غذایی است. در حال حاضر نوآوری در تجزیه و تحلیل بیوشیمیایی ، فن آوری سنسور مدرن ، پردازش داده های هوشمند و روش های تولید در حال حاضر فرصت های جدید مهیج را باز می کنند. در عین حال ، تقاضای پایداری در تولید و توزیع مواد غذایی رو به رشد است و مشکلات موجود در زنجیره های تولید و عرضه پیچیده ، و در نتیجه ، به عنوان مثال در "رسوایی های غذایی" ، میزان حساسیت و عدم اطمینان بالایی را در بین مصرف کنندگان نشان می دهد.

138061_LabormitBohnenundReis_Keystone.jpg

مشخصات برنامه کارشناسی ارشد

مهارت های اصلی تدریس شده در این برنامه دانشجویان فارغ التحصیلان ما را قادر می سازد تا مشکلات را در زمینه کیفیت و ایمنی مواد غذایی از منظر یکپارچه ، متقابل انضباطی درک و حل کنند. برای این منظور ، این دوره از لحاظ طراحی ، میان رشته ای است و ترکیبی از تمرکز علوم زندگی (به عنوان مثال زیست شناسی محصولات کشاورزی و حیوانات مزرعه ، میکروبیولوژی مواد غذایی ، تغذیه انسان ، روشهای تحلیلی ، بیوشیمی غذایی) با سهم تقریباً مساوی از مطالعات حقوقی و اقتصادی است.

138060_CourseStructure.jpg

زمینه اشتغال

سؤالات مربوط به کیفیت و ایمنی مواد غذایی حوزه تحقیقات است که با سرعت بالایی در حال پیشرفت است و بنابراین ، خواهان درجه انعطاف پذیری و انطباق پذیری بالایی از طرف متخصصان آینده خواهیم بود. به عنوان فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد "کیفیت و ایمنی مواد غذایی" ، شما برای یک حرفه در تحقیقات و همچنین برای مقام های پیشرو در صنایع غذایی ، در مقامات ، رسانه ها و سایر زمینه های سیاسی ، اداری و تجاری واجد شرایط هستید. .

Bayreuth Spirit در پردیس Kulmbach

دانشکده علوم زندگی دانشگاه در شهر مجاور Kulmbach واقع شده است. این خانه نه تنها برای چندین شرکت غذایی در سطح بین المللی بلکه در انستیتو ماکس روبنر ، موسسه کنترل باواریایی برای ایمنی مواد غذایی و دامپزشکی ، کالج فنی دولتی مواد غذایی ، مرکز صلاحیت تغذیه و مرکز کلینیکی کولباخ واقع شده است. . همه این ارگان ها در پروژه های تحقیقاتی مختلف و فعالیت های آموزشی دانشکده درگیر هستند.

شرایط پذیرش

  • شرایط قبولی پذیرش یک مدرک لیسانس (یا معادل آن) در علوم طبیعی یا علوم زندگی با نمره نهایی آلمانی "2.5" یا بهتر است.
  • مهارت های پیشرفته زبان انگلیسی (حداقل سطح C1 ، مبتنی بر چارچوب مرجع مشترک زبان های اروپایی) و مهارت های اثبات شده در زبان آلمانی (A1).
  • علاقه متوسط بین رشته ای بالاتر از متوسط ، که باید به طور خلاصه در نامه درخواست شما بیان شود.

روش پذیرش

صلاحیت شما در یک فرایند ارزیابی استعداد ارزیابی می شود. تصمیم در مورد پذیرش دانشجویان توسط کمیته ای بر اساس برنامه های دریافتی (آزمون استعداد دو مرحله) انجام می شود. شرایط پذیرش به همراه اطلاعات کلی برنامه در صفحه اصلی دانشکده VII University of Bayreuth .

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... اطلاعات بیشتر

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. اطلاعات محدود