کارشناس ارشد کارآفرینی، نوآوری و فن آوری

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

چرا این دوره؟

بر اساس گزارش مجله سیمی، برخی از فرصت های شغلی پویا ترین و هیجان انگیز در حال حاضر می تواند در راه اندازی و بخش کسب و کار کوچک یافت می شود. تعداد فزاینده ای از فارغ التحصیلان در حال انتخاب برای نوآوریهای کارآفرینی کار به جای دنبال شغل فارغ التحصیل سنتی. استراتکلاید کارشناس ارشد کارآفرینی، نوآوری و فناوری مکان فارغ التحصیلان پیش از منحنی که آن را به در اختیار داشتن مهارت ها و دانش مورد نیاز به تاثیر در این سرعت در حال حرکت و سرعت در حال تحول بازار کار می آید.

تحویل بیش از یک دوره 12 ماهه، کارشناسی ارشد کارآفرینی، نوآوری و فناوری است بسیار عملی، حرفه ای برنامه ای است که آدرس تقاضای جهانی برای کارآفرینان با استعداد و کسانی که کار برای کارآفرینی متمرکز شده است.

اخلاق این دوره این است که دقیق برش لبه دانش نظری باید با تمرکز ویژه بر روی توسعه مهارت های عملی مورد نیاز برای تعامل با موفقیت در فعالیت های کارآفرینی ترکیب شود. به عنوان یک دانش آموز در دوره، شما در یکی از دانشگاه های فن آوری پیشرو در اروپا تعبیه شده و خواهد تعامل عمیق با یک اکوسیستم نوآوری پویا.

از طریق یک برنامه منحصر به فرد جوجه کشی مجازی، در رابطه با دانشگاه واترلو در کانادا، شما قرار گرفتن در معرض مستقیم مثلث فناوری جهان پیشرو کانادا به دست آورید.

آنچه شما مطالعه

این برنامه شامل ترکیبی از تئوری و ماژول های مبتنی بر ابزار عملی در کنار مجموعه ای منحصر به فرد از 'آزمایشگاه، جلسات نوآورانه است که در حال توسعه مهارت های سخت و نرم متخصص تمرکز می کنند.

درجه به سه بخش که بازتابی از یک سناریوی راه اندازی دنیای واقعی تقسیم می شود:

  • افکار: در ترم یک، شما بر خلاقیت، شناخت فرصت ها و داده ها تجزیه و تحلیل مهارت های تمرکز
  • جاده تست: در ترم دو، توجه خواهد کرد که به ایجاد سرمایه گذاری های جدید و حصول اطمینان از زنده بودن بازار یک محصول نمونه / خدمات تبدیل
  • تجاری سازی: در ترم آخر، شما بر روی یک پروژه ابتکاری دقیق در همکاری با دانشگاه واترلو کانادا کار، برای شبیه سازی آوردن یک محصول به بازار است.

پروژه های بزرگ

درجه کارشناسی ارشد کارآفرینی، نوآوری و فناوری شامل یک دست در 60 اعتبار پروژه منحصر به فرد است که در همکاری با دانشگاه واترلو اجرا کنید. در طول این پروژه، شما در یک رقابت نوآوری کار و ابزارها و تکنیک های شما نسبت به سال گذشته انجام این اعمال می شود. با استفاده از بستر های نرم افزاری جوجه کشی مجازی واترلو، شما به سرمایه گذاران با تجربه و دیگر سرمایه گذاران بالقوه در انگلستان و اکوسیستم کانادا زمین.

مسابقات دانشجویی

شما می شود انتظار می رود برای شرکت در کارآفرینی و نوآوری جوایز ملی و بین المللی. دانشگاه Strathclyde دارای سابقه قوی از موفقیت در مسابقات مختلف معتبر و شبکه پشتیبانی رایگان قابل توجهی در محل برای کمک به دانش آموزان با نوشته های آنها وجود دارد.

شکارچی مرکزی برای کارآفرینی یک جایزه دانشگاه ویژه برای بهترین پروژه فراهم می کند.

استراتکلاید کارآفرینی شبکه

دانشگاه Strathclyde خانه را به استراتکلاید کارآفرینی شبکه، پشتیبانی شبکه جهانی برای دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان است. شبکه بسیاری از دانش آموزان و فارغ التحصیل موفق بین المللی کسب و کار حمایت کرده است و در کنار شما می تواند!

شرایط ورود

اول یا دوم کلاس درجه افتخارات، یا معادل آن، در هر موضوع است. هیچ الزامی برای تجربه کار قبلی وجود دارد.

مورد نیاز زبان انگلیسی

برای متقاضیان که زبان اول زبان انگلیسی، IELTS حداقل نمره کلی 6.5 (بدون نمره آزمون فرد زیر 5.5) مورد نیاز است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد کارآفرینی، نوآوری و فناوری انتظار می رود برای پیدا کردن کار در انواع نقش هیجان انگیز است. این ممکن است شامل:

  • ایجاد یک راه اندازی
  • کار در نقش پشتیبانی اکوسیستم کارآفرینی
  • مصرف بیش از یک کسب و کار خانوادگی
  • کار برای یک SME با رشد بالا
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... اطلاعات بیشتر

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. اطلاعات محدود
گلاسکو , آتن , زوریخ , سنگاپور , دارالسلام , منامه , کوالالامپور , پتالینگ جایا , مسقط , مسقط , دبی , ابوظبی , میلان , مونیخ , پکن , تولوز + 15 بیشتر کمتر