کارشناس ارشد هوش مصنوعی کاربردی و تجزیه و تحلیل داده ها

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

جهان بیش از هر زمان دیگری مبتنی بر داده است و در حالی که تخصص های تحلیلی ، دیجیتال ، علوم داده و مهارت های هوش مصنوعی تقاضای زیادی دارند ، عرضه هنوز بسیار محدود است. کمبود کارشناس در علم داده و هوش مصنوعی وجود دارد و این عدم تخصص بدین معناست که در حال حاضر فقط تعداد معدودی از شرکت ها در واقع قادر به بهره برداری از پتانسیل کامل مجموعه داده های خود هستند و همین را به یک مزیت رقابتی تبدیل می کنند.

این برنامه جدید MSc در پاسخ به کمبود متخصصان هوش مصنوعی (AI) و Data Analytics (DA) در انگلستان طراحی شده است. این مهارت و بینش حرفه ای شما را برای ایجاد حرفه ای در این بخش های متنوع و سریع رشد می بخشد.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری 1.4 میلیون پوندی توسط دفتر دانشجویان (OFS) ، وزارت فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) ، دفتر اطلاعات مصنوعی ، شصت و 10،000 بورس تحصیلی به دانشجویان خانه / اتحادیه اروپا و بین المللی ارائه می شود. و مشارکت های صنعت

* لطفا معیارهای صلاحیت را بررسی کنید.

این برنامه درک کاربردی از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها را برای شما فراهم می کند. این برنامه برای متقاضیان از همه سوابق مناسب است و دانش فنی قبلی لازم نیست . شما به عنوان بخشی از برنامه مهارت های فنی مربوطه مورد نیاز خود را توسعه می دهید.

مهارتهای فنی که توسعه می دهید شامل دانش Python ، R ، Julia ، Weka ، AWS ، MS Azure ، SAS ، SPSS و Excel است. مهارت های نرم افزاری غیر فنی ، توسعه آنها برای موفقیت طولانی مدت شما در هر صنعت ، از جمله تصمیم گیری مبتنی بر داده ، تفکر انتقادی ، کسب و کار و کارآفرینی و ارتباطات ، کار گروهی و مهارت های رهبری مهم است.

شما می توانید به عنوان بخشی از برنامه ، امکان قرارگیری 3 ماهه در صنعت دستمزد را داشته باشید و تجربه ای ارزشمند از دنیای واقعی و فرصتی برای ایجاد ارتباط با صنعت به شما ارائه می دهد.

مهارت های فکری و اشتغال زایی شما با دسترسی به برنامه توسعه حرفه ای حرفه ای ما تقویت می شود. علاوه بر این ، برنامه درسی ارائه شده به شما فرصتی برای اخذ گواهینامه های حرفه ای از طریق آکادمی AWS و SAS می دهد.

شما بعنوان یک مترجم و مترجم داده مستقل ، با اعتماد به نفس ، خلاق ، کارآفرین ، فارغ التحصیل خواهید شد و قادر به انتخاب ابزارهای مناسب هوش مصنوعی و DS برای یک مشکل عملی معین و انجام تجزیه و تحلیل تجربی است که در تصمیم گیری مبتنی بر داده است.

مجوز حرفه ای

ما افتخار می کنیم که در یک گروه نخبگان مدارس تجاری باشیم تا اعتبارهای سه گانه Equis، AMBA و AACSB را که اغلب به نام "Triple Crown" خوانده می شود، برگزار کنیم.

دانشجویان این فرصت را دارند تا مهارت های فکری خود را بیشتر توسعه دهند و چشم انداز اشتغال خود را از طریق نشان های خرد موجود از طریق محتوای SAS و محتوای خدمات وب آمازون افزایش دهند. این گواهینامه های ارزشمند و معتبر شناخته شده در صنعت هستند که شما را برای مسئولیت های شغلی بیشتری آماده می کنند - آنها گزینه های مختلف اشتغال را باز می کنند و شما می توانید از آنها در هر جای دنیا استفاده کنید.

SAS یکی از برجسته ترین نرم افزارهای استاندارد جهانی در زمینه تجزیه و تحلیل داده ها است که به عنوان بخشی از این مدرک برای آموزش دانشجویان استفاده می شود. SAS یکی از شرکای استراتژیک ما است. آنها طرفدار دانش آموزان ما برای دریافت گواهینامه با نرم افزار هستند ، که به عنوان بخشی از این برنامه مورد استفاده گسترده در دنیای تجارت قرار می گیرند.

همه فراگیران این فرصت را دارند که به عنوان بخشی از برنامه ، با برنامه آکادمی AWS از خدمات وب آمازون ، مجوز حرفه ای بگیرند. به عنوان یک عضو آکادمی AWS ، University of Bradford به دانشجویان کمک می کند تا در استفاده از فناوری های AWS مهارت و مجوز داشته باشند و برای پیوستن به نیروی کار IT پویا ابر آماده باشند.

شرایط ورود

مدرک افتخارات 2: 2 (یا بالاتر) در انگلستان ، یا یک صلاحیت معتبر بین المللی شناخته شده ، در هر موضوع مرتبط با STEM یا غیر STEM. تجربه کار لازم نیست.

دانش آموزان بالغ به صورت قضایی مورد بررسی قرار می گیرند. متقاضیان دارای مدارک غیرکارشناسی نیز در نظر گرفته می شوند که دارای تجربه کار مرتبط (حداقل 3 سال تمام وقت) هستند و براساس مصاحبه ارزیابی می شوند.

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.0 به طور کلی ، بدون آزمون کمتر از 5.5.

اگر نیازهای آیلتس را برآورده نکنید، می توانید دوره پیش University of Bradford بخوانید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

برنامه درسی پیشنهادی (با اعتبار سنجی) شامل مطالعه موارد زیر است:

 • فراگیری ماشین
 • اطلاعات بزرگ
 • تجزیه و تحلیل ویژوال
 • تجزیه و تحلیل داده های دولت
 • تجزیه و تحلیل داده ها در بهداشت و درمان
 • بازاریابی دیجیتال
 • هوش مصنوعی ایمن ، مدیریت پروژه
 • مشاوردهی در امر مدیریت
 • کارآفرینی و نوآوری
 • توسعه مهارت ها برای رهبری کسب و کار

حمایت شغلی

این دانشگاه متعهد به کمک به دانش آموزان در توسعه و ارتقاء قابلیت های استخدام است و این بخش جدایی ناپذیر از بسیاری از برنامه ها است. پشتیبانی تخصصی در سراسر دوره از خدمات حرفه ای و مشاغل خدماتی از جمله کمک به پیدا کردن کار نیمه وقت در هنگام تحصیل، تسهیلات، کار تعطیلات و جای خالی فارغ التحصیل در دسترس است. دانش آموزان تشویق می شوند برای دسترسی به این حمایت در مراحل اولیه و استفاده از منابع گسترده در وب سایت Careers.

بحث در مورد گزینه های با مشاوران متخصص کمک می کند تا برنامه های روشن را از طریق بررسی گزینه ها و شفاف سازی شغل شغلی. در اکثر برنامه های ما، مشاوران توسعه حرفه ای به برنامه های درسی و یا از طریق کارگاه های تخصصی تنظیم شده است.

برنامه آکادمی AWS از خدمات وب آمازون (AWS)

دانشکده مدیریت از خدمات وب آمازون (AWS) به برنامه معتبر آکادمی AWS در سراسر جهان پیوسته است. به همه دانش آموزان فرصتی داده می شود تا مهارتهای اشتغال خود را افزایش دهند و به آمادگی آنها برای دنیای کار کمک کنند.

AWS Academy یک برنامه جهانی است که به مؤسسات آموزشی امکان دسترسی به محاسبات ابری را برای پشتیبانی از یادگیری دانش آموزان در یک محل کار رقابتی دیجیتال فراهم می کند. به عنوان یک عضو آکادمی AWS ، University of Bradford به دانشجویان کمک می کند تا در استفاده از فناوری های AWS مهارت و مجوز داشته باشند و برای پیوستن به نیروی کار IT پویا ابر آماده باشند.

همه زبان آموزان می توانند با مهارتهای بدست آمده از طریق آکادمی AWS ، توسط کارمندان دانشگاه که آکادمی معتبر AWS هستند ، به دنبال صدور گواهینامه حرفه ای باشند.

چشم انداز شغلی

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که شما را به عنوان یک فارغ التحصیل قادر به راه اندازی یا ارتقاء حرفه ای در بخش های هوش مصنوعی و / یا علوم داده و همچنین مهارت های مورد نیاز خود برای کار در مشاوره مرتبط یا شروع یک تجارت جدید فن آوری کنید.

فرصت های شغلی شامل موارد زیر می شود:

 • هوش مصنوعی کاربردی و متخصص علوم داده
 • تحلیلگر فارغ التحصیل
 • تحلیلگر کسب و کار
 • مشاور تجزیه و تحلیل
 • مشاور فناوری
 • تحلیلگر بازاریابی دیجیتال
 • مدیر بینش دیجیتال
 • تجارت جدید فناوری را شروع کنید
آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... اطلاعات بیشتر

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. اطلاعات محدود