کارشناس ارشد هنر درمانی

عمومی

شرح برنامه

126438_18-0849-74.jpg

بیانیه مأموریت

برنامه درمانی NYU Art Therapy روان درمانی و هنرهای تجسمی را با هم درگیر کرده و قدرت خلاقیت هنر را برای ارزیابی و درمان بالینی درگیر می کند. به طور خاص ، ما (1) توانایی های پژوهشی علمی و کاربردهای بالینی مبتنی بر شواهد ، (2) صلاحیت بین فرهنگی با قدردانی از موضوعات عدالت اجتماعی ، و (3) تسلط با فن آوری های در حال تحول در هنر جدید رسانه را ارتقا می بخشیم.

فلسفه برنامه

جهت گیری بالینی فرد محور ما با رویکردهای اومانیستی و معاصر به نظریه روانکاوی هدایت می شود که شامل روانشناسی نفس ، روابط شیء ، روانشناسی خود و روانشناسی درون گرایی است و اینها در تحقیقات تجربی فعلی به ویژه نظریه دلبستگی و ضربه وجود دارد.

زمینه

دانشگاه نیویورک با آموزش متخصصین هنری از دهه 1950 شناسایی شده است که مارگارت نومبورگ ، پیشگام برجسته این رشته ، دوره ها و سمینارهای آموزشی را در سطح فارغ التحصیلان در گروه هنر و حرفه های دانشگاه نیویورک ارائه می داد. این سنت هنگامی ادامه یافت که ادیث کرامر در سال 1973 برای تهیه برنامه کارشناسی ارشد در هنر درمانی به دانشگاه آمد.

تا سال 1976 ، استاد هنر در برنامه هنر درمانی مجوز از وزارت آموزش ایالت نیویورک را دریافت کرده بود ، و در سال 1979 ، برنامه تحصیلات تکمیلی هنر درمانی دانشگاه نیویورک یکی از اولین پنج برنامه ای بود که تأیید انجمن انجمن هنر درمانی آمریکا را دریافت کرد. . این برنامه دانشجویان را برای گذراندن مجوز دولت ایالتی نیویورک برای امتحان یک هنر درمانی خلاق (LCAT) آماده می کند.

اهداف برنامه

تهیه مهارت های درمانی شایسته در سطح ورودی در حوزه های شناختی (دانش) ، روان تحرک (مهارت) و عاطفی (رفتاری).

اهداف برنامه

شناختی (دانش)

دانش آموزان با درک کاملی از روانشناسی دینامیکی دانش قوی از تئوری بالینی را توسعه می دهند. دانشجویان بر اساس اخلاق حرفه ای که تفکر بالینی را در موقعیت های چالش برانگیز راهنمایی می کند ، خواهند بود.

روانگردان (مهارت)

دانش آموزان یاد خواهند گرفت که هنر درمانی را با جمعیت های متنوعی تمرین کنند و صلاحیت چندفرهنگی را کسب کنند ، و این نشان دهنده دلبستگی به موضوعات عدالت اجتماعی فعلی و جهانی است.

عاطفی (نگرش / رفتار)

دانش آموزان به عنوان یک متخصص هنری و هنرپیشه ، هویت را توسعه می دهند ، زیرا چاهی از پیرایش بالینی ، همدلی ، دلسوزی و حدت فقط با پرورش خلاقیت عمیق شخصی تحقق می یابد.

برنامه تحصیلی

این برنامه برای فارغ التحصیلی در مجموع 60 اعتبار نیاز دارد. 39 اعتبار دوره های اصلی هنر درمانی و 12 اعتبار دوره کارآموزی است. 9 اعتبار باقی مانده منتخب روانشناسی هستند که از طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده در سایر برنامه های تحصیلات تکمیلی NYU و همچنین دانشگاه های محلی کنسرسیوم انتخاب شده اند.

دانشجویان تمام وقت 12 تا 13 اعتبار در هر ترم دارند و برنامه را در 2 سال به اتمام می رسانند. دانشجویان پاره وقت 6 تا 9 اعتبار در هر ترم دارند و برنامه را در 3 تا 6 سال به اتمام می رسانند.

مشاوره درسی فردی در دسترس است. مشاوره برنامه درسی برای ثبت نام بدون در نظر گرفتن همواره در یک گروه گروهی ارائه می شود ، زیرا اکثر دانشجویان تمام وقت برنامه درسی گروه را دنبال می کنند (همه دانش آموزان پذیرفته شده در یک سال معین رشته های مشابه را پشت سر می گذارند).

دنباله کوهورت برای بهینه سازی آماده سازی برای اقدامات بالینی طراحی شده است. برای ترم اول ، دانشجویان دو دوره پایه را می گذرانند. اولین مورد برای هنر درمانی ، کلاس مستقر در استودیو است. در اینجا ، دانش آموزان این فرصت را دارند که فرایندها و محصولات خلاقانه خود را بفهمند و تفسیر کنند ، که برای درک مسائل مربوط به انتقال بالینی / ترانسفرانسانس ضروری است. دوره دوم پایه و اساس تئوری و تمرین هنر درمانی است. این دوره یادگیری کلاس درس آموزشی را با یک مؤلفه کار میدانی ترکیب می کند که به آنها اجازه می دهد به تدریج در کار بالینی سهولت داشته باشند. به طور خاص ، دانشجویان به مدت 85-100 ساعت در هنرپیشه های هنری مشغول به کار در محیط های بالینی واقعی مشاهده می کنند.

به طور کلی ، دوره های آموزشی بر روی یکدیگر ایجاد می شود ، به عنوان مثال ، سکانس سه ساله ما از کودکان ، نوجوانان و هنر درمانی بزرگسالان. کلاس تحقیق ما در دوره سوم در آماده سازی پایان نامه ، در دوره چهارم و پایانی ارائه می شود.

کلیه دوره های اصلی قالب سخنرانی با بحث کلاس و مقادیر مختلفی از تجربیات هنری است. کلاس ها به صورت هفتگی و در جلسات 2 ساعته برگزار می شود و 14 تا 15 کلاس در هر ترم برگزار می شود. (همچنین دوره های ارائه شده را ببینید.)

کارآموزی

برنامه ما فرصتهای غیرمعمول را برای دانشجویان فارغ التحصیل رشته هنر درمانی فراهم می کند و از طیف گسترده ای از فرصتهای آموزشی موجود در نیویورک ، پایتخت هنری جهان و مرکز یکی از متنوع ترین و غنی ترین سیستمهای درمانی در کشور ، نهایت استفاده را می کند. به طور خاص ، تمرکز متخصصان در حوزه سلامت روان نه تنها فرصت های عالی برای کارآموزی را در تنوع زیادی از محیط های مشهور برای دانشجویان فراهم می کند بلکه به آنها امکان می دهد تا در سخنرانی ها ، سمینارها ، کارگاه ها و همایش هایی که در نیویورک فراوان است شرکت کنند.

برنامه هنر درمانی فارغ التحصیلان NYU یک دوره کارآموزی جهانی 3 هفته ای فشرده را در طول تابستان ارائه می دهد. دانش آموزان در طیف گسترده ای از مکان ها مانند یتیم خانه ها ، محیط های دانشگاهی ، آسایشگاه ایدز ، مراکز بهداشت روان ، اقامتگاه سالمندان ، زندان های نوجوانان و بزرگسالان و در بین HIV و سایر جمعیت مزمن فعالیت می کنند. دوره کارآموزی در تانزانیا ، پرو ، آفریقای جنوبی و برزیل برگزار شده است و در سایر مناطق ادامه خواهد یافت. دانشجویان موفق 3 اعتبار آکادمیک کسب می کنند.

پروژه نهایی

علاوه بر کار دروس و شرایط کارآموزی ، دانشجویان در این برنامه باید یک پروژه مهم (پایان نامه) را به اتمام برسانند. این پایان نامه باید هم دانش نظری و هم تجربی بالینی انباشته را نشان دهد. این می تواند یک مطالعه موردی عمیق ، مقاله تحقیق یا یک پیشنهاد خلاق و عملی (هنر درمانی کاربردی) باشد. اولین پیش نویس این پایان نامه تا اول مارس انجام می شود. پس از آن هر دانشجو تا تاریخ 30 آوریل نزدیک با یک خواننده (حامی) همکاری می کند. خواننده معمولاً عضو هیئت علمی برنامه است ، اگرچه ، برای مباحث بسیار تخصصی ، یک متخصص بیرونی به آن عملکرد کمک می کند. خواننده پایان نامه را درجه بندی می کند ، اما اگر خواننده یا دانش آموز نظر دوم را بخواهد ، خواننده دوم استخدام می شود. علاوه بر ارزیابی و تفسیر روایی گسترده ، پایان نامه ها در مقیاس A تا F درجه بندی می شوند (یک B لازم است به تصویب برسد ؛ بازنگری های پی در پی مجاز است).

پس از اتمام پایان نامه ، دانشجویان کار خود را در یک برنامه مینی کنفرانس ارائه می دهند. این یک رویداد تمام روزه است و مجریان دانشجویی دعوت می شوند خانواده ، دوستان و همکاران خود را برای حضور در این برنامه دعوت کنند.

توسعه حرفه ای

دانشگاه نیویورک همچنین نگران ادامه رشد و پیشرفت هنر درمانی است. ما دوره های فوق لیسانس مورد علاقه متخصصان شاغل ، مانند تکنیک های نظارت را ایجاد کرده ایم. بسیاری از فارغ التحصیلان ارتباط با برنامه دانشگاه نیویورک را به عنوان سرپرست حوزه ، ایجاد موقعیتهای هنری اضافی و کمک به رشد هنر درمانی حفظ می کنند. برخی با موفقیت در حال اجرا رویه های خصوصی در جوامع هستند و کار خود را در همایش ها و سمپوزیوم ها ارائه می دهند. علاوه بر این ، ما به ارائه یک سریال سخنرانی و سمپوزیوم با سخنرانان در زمینه های هنر ، تاریخ هنر ، روانکاوی ، روانپزشکی و روانشناسی پرداخته ایم. این برنامه های ویژه به هنر درمانی و متخصصان مرتبط اجازه می دهد دانش و تجربه خود را گسترش دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود