کارشناس ارشد منابع انسانی و مدیریت ارتباط با

عمومی

شرح برنامه

کارشناس ارشد منابع انسانی و مدیریت ارتباط با

این برنامه نیاز به مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه.

ایجاد شده در سال 1978، این برنامه، که در فرانسه پیشگام شد، ارائه می دهد امکان به دست آوردن دو درجه: کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی و مدرک دانشگاه در مدیریت رابطه ای است.

هدف از این برنامه تمام وقت است که به یک شایستگی دوگانه به آینده DRH یا HR متخصصان. اولین ظرفیت تایید شده برای روابط، گوش دادن، رهبری، مذاکره است، همه را از طریق شخصی خود دانش ضروری است. استعداد دوم است که با داشتن تسلط بسیار خوبی از "مدیریت" به جای ابزار "اداری" منابع انسانی.

برنامهی بررسی اجمالی

این کلاس به 30-35 محدود شده است.

مطالعات موردی، شبیه سازی، تمرین های عملی، ارائه تجربه های حرفه ای، کار در این زمینه ها، کنفرانس ها: روش های آموزشی اساسا به مشارکت فعال از شرکت کنندگان است. کار گروه بخش مهمی از برنامه با استفاده بسیار مکرر از وسایل سمعی و بصری (پشتیبانی فیلم برداری، ویرایش ویدئو، و غیره) و NICT است.

ارزیابی مستمر در دانش آموز با توجه به روش توسط مدیران از سمینارها در آغاز خود را سازگار به ویژگی های هر یک نظم و انضباط در برنامه و اعلام تضمین شده است. به دلایل آموزشی، حضور واجب است. سمپوزیوم ها، جداول دور، که در آن متخصصان HR دعوت سازماندهی و رهبری شرکت کنندگان از برنامه است.

از زمان ایجاد آن، برنامه مدیریت منابع انسانی تماس بسیار سازنده و شبکه مدیریت منابع انسانی در محافل حرفه ای مانند ANDRH (انجمن ملی منابع انسانی مدیران) است که به وضوح تسهیل به دست آوردن از دادن کار و شغل ایجاد شده است.

پروفایل پوزیشن های قابل دسترس برای فارغ التحصیلان آینده

می توانید یکی از فارغ التحصیلان برنامه در موقعیت های HR اجرایی در شرکت های سازمان و یا در هر دو بخش خصوصی و عمومی (متوسط ​​و شرکت های بزرگ) پیدا کنید. به عنوان مثال: DHR (مدیر منابع انسانی)، دستیار DHR، مدیر آموزش، استخدام، پاداش، ارتباطات، رهبر پروژه برای افراد مختلف (امنیت، کیفیت، شرایط کار ...)، حسابرس اجتماعی است. همچنین می توانید یکی از مشاوران و مربیان در این حوزه پیدا کنید.

پذیرش مورد نیاز

برای پذیرش به سال اول کارشناسی ارشد:

  • یک مدرک دانشگاهی برای اولین بار دست آمده پس از حداقل 3 سال آموزش عالی (کارشناسی یا مدرک معادل یا 180 ECTS در زمینه اتحادیه اروپا).

برای ورود مستقیم به سال دوم کارشناسی ارشد:

  • درجه اول دانشگاه به دست آمده پس از حداقل 4 سال آموزش عالی (کارشناسی یا مدرک معادل یا 240 ECTS)،
  • تجربه حرفه ای و بین المللی (بازدید کنندگان) -studies و یا کار abroad-،
  • فرمان خوب از هر دو زبان فرانسه و انگلیسی

معیارهای پذیرش شامل: TAGE-Mage را یا GMAT. TOEFL، TOEIC و یا IELTS (DELF2 برای غیر فرانسوی)؛ اهداف شغلی و حرفه ای، مطالعات قبلی؛ یک مصاحبه شخصی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... اطلاعات بیشتر

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. اطلاعات محدود