کارشناس ارشد مدیریت هوانوردی - پاره وقت

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما از راه دور کار می کنیم و در دسترس شما هستیم تا بتوانیم از هرگونه نمایش داده شده از شما پشتیبانی کند - لطفاً براندون را در brandon.mclean@portobelloinstitute.ie از طریق ایمیل بفرستید یا با شماره 01-8920035 تماس بگیرید.
تیم های تحویل آکادمیک ما نیز از راه دور کار می کنند و از دانشجویان ما حمایت می کنند تا از طریق یادگیری آنلاین به ادامه تحصیل بپردازند یا برای کسانی که تازه سفرشان را شروع می کنند شروع کنند.

کارشناسی ارشد در مدیریت هوانوردی یک برنامه کارشناسی ارشد نوآورانه است که در تجارت الکترونیکی و استراتژی های الکترونیکی برای مدیریت در دنیای حمل و نقل هوایی متمرکز است. در این برنامه مهارت های مهم و عملی مورد استفاده در زمینه مدیریت حمل و نقل هوایی به وجود می آید. شما برای مدیریت و رهبری در بخش حمل و نقل هوایی مجهز خواهید بود ، که شامل مدیریت عملیاتی ، مرور استراتژیک و برنامه ریزی ، مقررات و رعایت و مدیریت مالی است.

این برنامه کارشناسی ارشد مبتنی بر دانش به دست آمده از تحصیلات کارشناسی و / یا یادگیری تجربی در محل کار ، و همچنین قرار دادن شما در یک موقعیت قوی برای پیشرفت شغلی در این بخش است.

MSc فرصتی را برای شما فراهم می کند تا دانش ، درک و تمرین حرفه ای خود را پیش ببرید و همچنین بستری را برای پیشرفت حرفه خود فراهم کنید.

من در این دوره کارشناسی ارشد مدیریت هوانوردی چه می آموزم؟

در طی این برنامه کارشناسی ارشد ، در بخشی که دائماً در حال تحول است ، با جدیدترین سیستم ها و فناوری های حمل و نقل هوایی آشنا می شوید ، و اطمینان می دهید که از به روزترین دانش برخوردار هستید. با مفهوم تجارت الکترونیکی در مدیریت حمل و نقل هوایی و تأثیر عصر دیجیتال بر فعالیتهای استراتژیک خطوط هوایی و فرودگاه ها آشنا می شوید. شما در مورد تئوری های رهبری و مدیریت استراتژیک یاد خواهید گرفت و مهارت های رهبری خود را با استفاده از تئوری به تمرین بیشتر توسعه می دهید.

مطالعه مدیریت پروژه و توسعه توانایی ایجاد ، مدیریت و بسته شدن مؤثر پروژه ها مهارت مهمی است که در طول این برنامه ایجاد شده است. استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه یکی دیگر از مهارتهای اساسی شما خواهد بود. شما با تئوری های مختلف ، روش ها و منابع داده آشنا خواهید شد که به شما امکان می دهد استراتژی های لجستیکی را که توسط تولید کنندگان عمده جهانی و واسطه های کالاهای مصرفی تهیه شده است ، نظارت و درک کنید.

کاوش در زمینه پایداری ، و چگونگی تحول شیوه های تجاری برای منعکس کردن واقعیت های عملکرد در یک سیستم تجارت جهانی شده که در تلاش است تا اصول پایداری را به کار گیرد ، از مزایای اصلی مطالعه این برنامه است. این یک منطقه مهم برای افزایش نظارت برای خطوط هوایی و فرودگاه ها است.

یادگیری برای ارزیابی طیف گسترده ای از مسائل مالی که مدیران شرکت هواپیمایی باید برای اطمینان از یک تجارت پایدار در بلند مدت و چگونگی مدیریت جنبه های مهم قرار گرفتن در معرض مالی منفی که در این بخش متداول است ، باید به آن بپردازند.

چرا باید کارشناسی ارشد مدیریت هواپیمایی را مطالعه کنم؟

پس از فارغ التحصیلی ، مسیرهای شغلی متنوعی را در ایرلند و بین المللی در دسترس شما قرار می دهد. شما برای مدیریت و رهبری در بخش حمل و نقل هوایی مجهز خواهید بود ، که شامل مدیریت عملیاتی ، مرور استراتژیک و برنامه ریزی ، مقررات و رعایت قوانین و مدیریت مالی است.

به عنوان تحصیلات تکمیلی ، می توانید در تحقیقات دکترا ، مشاوره حمل و نقل هوایی و شرکتهای بزرگ هواپیمایی و فرودگاهها شغلی هیجان انگیز ایجاد کنید. Pathways شغلی دیگر شامل کار برای مؤسساتی مانند کنترل ملی ترافیک هوایی و سازمان هواپیمایی کشوری است.

زمینه های مدیریت حمل و نقل هوایی که می توانید در آن کار کنید عبارتند از:

 • مدیریت حمل و نقل مسافر
 • مدیریت عملیات هواپیمایی - زیر بال
 • مدیریت حمل و نقل هوایی
 • مدیریت فروش هواپیمایی
 • مدیریت بازاریابی هواپیمایی
 • مدیریت درآمد
 • مدیریت مهندسی
 • مدیریت خدمه کابین
 • مدیریت عرشه پرواز

مناطق تخصصی حمل و نقل هوایی که می توانید در آن کار کنید عبارتند از:

 • تأمین مالی و تدارکات هواپیمایی
 • استراتژی هواپیمایی
 • مارک هواپیمایی
 • پشتیبانی IT شرکت هواپیمایی
 • خدمات حقوقی شرکت هواپیمایی
 • تهیه هواپیمایی

wanderlust

امتیازات به دست آمده

کارشناسی ارشد مدیریت هواپیمایی از دانشگاه متروپولیتن لندن (LMU) اعطا شده است این به عنوان یک جایزه سطح 9 در چارچوب ملی کیفیات شناخته می شود.

دانشجویان به عنوان دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه متروپولیتن لندن ثبت نام می کنند و کارت دانشجویی را تأیید می کنند که وضعیت دانشجویی آنها را تأیید می کند.

چارچوب های صلاحیت در ایرلند و انگلیس

مقامات صلاحیت ایرلند و انگلیس در ابتکاراتی همکاری کرده اند که باعث شفافیت ، به رسمیت شناختن و تحرک مدارک بین حوزه های قضایی مربوطه می شود. مقامات صلاحیت در انگلستان و ایرلند چارچوب های صلاحیت در عمل توافق کرده اند ، Brexit تاثیری در این توافق نخواهد داشت.

شرایط ورود و فرآیند درخواست

شرایط ورود

ورود با درخواست مستقیم به موسسه Portobello است. شما باید این موارد را داشته باشید:

 • حداقل یک 2.2 (یا معادل آن) در یک رشته موضوع مرتبط

این دوره همچنین برای حرفه ای هایی که در حال حاضر در صنعت حمل و نقل هوایی کار می کنند ، ممکن است لزوماً دارای مدرک کارشناسی نباشند ، آزاد است. با این حال ، شما باید حداقل دو سال سابقه کار مرتبط در سطح مدیریتی در صنعت داشته باشید. این نیاز به تأیید دو نامه است. همچنین باید یک CV برای پشتیبانی از برنامه خود ارسال کنید.

اگر تجربه ای دارید که خارج از این مشخصات است و غیر استاندارد است ، ما می خواهیم شما را به مصاحبه / اسکایپ مصاحبه دعوت کنیم تا بتوانید درباره این موضوع بحث و گفتگو کنید.

فرآیند برنامه

 • مرحله 1 - فرم رزرو آنلاین را تکمیل کنید.
 • مرحله 2 - برای تأیید ملاقات با متقاضیان تماس گرفته می شود.
 • مرحله 3 - تأیید مکانی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که بلافاصله معیارها را رعایت کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که مکان های این دوره محدود است و مکان ها فقط پس از دریافت شهریه تأیید می شوند. توصیه اولیه استفاده

ساختار دوره

تمام مطالب درسی روی مودل برگزار می شود ، که یک پلت فرم آنلاین آسان است که از کلاس های شما پشتیبانی می کند. برای گذراندن این دوره ، دانشجویان باید از دانش اولیه در مورد استفاده از رایانه و جستجوی اینترنت برای اهداف تحقیق برخوردار باشند.

137560_pexels-photo-912050.jpeg

ماژول ها و ارزیابی ها

اهداف دوره

دانش آموزان در زمینه تصمیم گیری استراتژیک مهارت هایی مانند تحلیل انتقادی و حل مسئله را توسعه می دهند. بینش و ارائه های صنعت عملی اطمینان حاصل می کند که دانشجویان تئوری را با سناریوهای زندگی واقعی زندگی مرتبط می کنند.

این برنامه مقطع کارشناسی ارشد به منظور تشویق تعامل و مشارکت دانش آموزان با توسعه توانایی آنها برای کار مستقل ، در پیشنهاد و تهیه راه حل های مشکلات به صورت منظم و مؤثر و در برقراری ارتباط با اعتماد به نفس و واضح چه به صورت کتبی و چه شفاهی طراحی شده است.

ماژولهای دوره

ماژول ها در زیر ذکر شده است. عناوین ماژول و جزئیات ماژول به صورت مداوم به روز می شوند تا منعکس کننده تغییرات قانونی و غیره ، یافته های تحقیق و غیره باشند ، بنابراین این موارد با گذشت زمان در معرض تغییر قرار می گیرند.

ماژول های سال 1 شامل موارد زیر است:

پروژه تحقیقات تجاری (اصلی ، 40 اعتبار)

دانشجویان از طریق تجزیه و تحلیل سطح بالا ، جذب و تفسیر اطلاعات و آمارهای کلیدی ، درک درستی از بخش و اهمیت موضوعات درون آن نشان می دهند.

تجارت الکترونیکی برای مدیریت حمل و نقل هوایی (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول بر مفهوم تجارت الکترونیکی در مدیریت حمل و نقل هوایی متمرکز خواهد شد و تأثیر عصر دیجیتال همچنان بر فعالیتهای استراتژیک خطوط هوایی و فرودگاهها خواهد بود.

سیستمهای الکترونیکی و فناوریهای جدید در عملیات هواپیمایی و فرودگاه (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول ارزیابی می کند که چگونه مدیران می توانند از نوآوری و فن آوری های جدید برای بهبود بهره وری ، خدمات به مشتری از طریق دیجیتالی شدن و همچنین چگونگی بهبود اثربخشی و ایمنی آموزش توسط فناوری استفاده کنند. همچنین ، چگونگی ارائه فناوری به کنترل خطوط هوایی و فرودگاهها بر روی تجربه مشتری و پیشنهاد خدمات ، بررسی خواهد شد.

روشهای مالی و پیش بینی عملکرد هواپیمایی و فرودگاه (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول قدردانی حیاتی از مدیریت هزینه های هواپیمایی را به عنوان یک مهارت مدیریتی مهم برای مدیران شرکتهای هواپیمایی تجاری معرفی می کند. هدف این ماژول ارزیابی طیف گسترده ای از موضوعات مالی است که مدیران شرکت هواپیمایی باید برای اطمینان از یک تجارت پایدار در طولانی مدت و چگونگی مدیریت جنبه های مهم مواجهه با منفی مالی که در این بخش متداول هستند ، مرتفع کنند.

روشهای تحقیق برای مدیریت حمل و نقل هوایی (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول در نظر گرفته شده است تا دانشجویان را برای مطالعه دقیق و ارزیابی تحقیق در زمینه تحصیلی انتخابی خود آماده کند و سپس یک طرح تحقیقاتی را برای پروژه تحقیق و تفحص تجارت خود طراحی کند.

استراتژی ، رهبری و نوآوری الکترونیکی برای مدیران حمل و نقل هوایی (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول با هدف تحریک آگاهی انتقادی دانش آموزان و استفاده از تئوری های کلیدی رهبری و مدیریت استراتژیک به تمرینات خود و توسعه توانایی آنها برای ارزیابی عملکرد فعلی با توجه به نظریه های مربوطه دانشگاهی است.

پایداری در شرکت های هواپیمایی جهانی (هسته ، 20 اعتبار)

این ماژول به موضوع مهم چگونگی تأثیر تفکر فعلی درباره پایداری بر مشاغل و سازمان هواپیمایی می پردازد. این زمینه زمینه پایداری را مورد بررسی قرار می دهد ، و چگونه شیوه های کسب و کار برای تحول نیاز دارند تا منعکس کننده واقعیت های عملکرد در یک سیستم تجاری جهانی شده که در تلاش است تا اصول پایداری را به کار گیرد.

بین المللی لجستیک (گزینه ، 20 اعتبار)

این ماژول دانش آموز را قادر می سازد تا روند واقعی تبادل کالا و خدمات بین شرکا در تجارت جهانی و ترتیبات تدارکاتی در شرکتهای فراملی را در مرزهای ایالتی و منطقه ای درک کند.

تمرین بین المللی مدیریت پروژه (گزینه ، 20 اعتبار)

این ماژول به فعالیتهای اصلی مدیریت پروژه که در نسخه 7 APM BOK آمده است ، می پردازد و مقایسه هایی با PMBOK و PRINCE انجام می دهد. دانش آموزان توانایی ایجاد ، مدیریت و بستن مؤثر پروژه ها و استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه را توسعه می دهند.

رهبری ، مدیریت و توسعه افراد (گزینه ، 20 اعتبار)

این ماژول با هدف فراهم آوردن چارچوبی دقیق از دانش و درک در مورد مدیریت مردم است که به هر میزان از تخصص آنها در حرفه خود در HRM / HRD نیاز دارند. این سازمان می کوشد تا فراگیران را با شواهد اصلی تحقیق معاصر در زمینه اشتغال و رویکردهای مؤثر در مدیریت HRM و HRD آشنا کند.

بازاریابی ، ارتباطات بازاریابی و عملیات (MMCO) (گزینه ، 20 اعتبار)

این ماژول اصلی ابعاد اصلی مدیریت بازاریابی شامل تحقیقات بازاریابی ، استراتژی بازاریابی ، ارتباطات بازاریابی و مدیریت عملیاتی و نحوه ارتباط آنها را در بر می گیرد.

هزینه دوره ، برنامه پرداخت آسان

 • قیمت دوره: 4،795 یورو در هر سال تحصیلی
 • هزینه ارزیابی LMU 305 یورو قابل پرداخت برای هر سال تحصیلی 14 روز قبل از شروع دوره.
آخرین به روز رسانی ژوئیه 2020

درباره این دانشگاه

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continu ... اطلاعات بیشتر

Portobello Institute was established in 1981 and is built on the shoulders of some very wonderful and inspirational individuals. The Institute was originally set up by Delia Lyons and has been continuously advanced by her daughter Rebekah Lyons, another forward-thinking and hard-working woman. اطلاعات محدود