کارشناس ارشد مدیریت هتلداری

عمومی

شرح برنامه

اهداف و نتایج یادگیری

در پایان دوره ، دانشجویان می توانند:

 1. درک مهارت های عملی ، نظری و شخصی مورد نیاز برای نقش های مدیریت حرفه ای در رهبری رویدادها را ترکیب کنید.
 2. یک نگرش مدیریتی حرفه ای و مهارت های برنامه ریزی و پروژه سازی در تیم پرورش دهید.
 3. از مهارتهای مکالمه زبان آلمانی در یک محیط عملیاتی استفاده کنید.
 4. با اطمینان می توان مفاهیم را در سیستم های کنترل امور مالی هتل متمایز کرد.
 5. تأثیرات و تحولات اقتصادی را از مقیاس کوچک تا رویدادهای بزرگ بررسی کنید.

121599_121540_IMG_0749.jpg

دوره های آموزشی

امور مالی و سیستم های کنترل هتل

این واحد نیاز به تدوین یک رویکرد انتقادی در تجزیه و تحلیل مدیریت مدیریت مالی و سیستم های کنترل هتل و مهارت های حل مسئله دارد که مدیریت برای کنترل موفقیت آمیز و سودآور یک کسب و کار در هتل نیاز دارد. این برنامه برای آموزش دانش آموزان به عنوان حسابدار طراحی نشده است ، بلکه به منظور ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز مدیران برای انجام یک تجارت سودآور ، از طریق درک اطلاعات مالی است.

مدیریت گردشگری

این واحد با هدف آشنایی دانشجویان با مفهوم جهانگردی بین المللی و فعالیتهای اصلی گردشگری در بستر بین المللی است. این دوره تأکید زیادی بر استقلال دانشجویان برای به دست آوردن دانش از منابع مختلف ، به منظور تعمیق دانش خود و ارزیابی انتقادی از مفهوم گردشگری بین المللی دارد.

مدیریت و عملکرد مردم

این واحد نیاز به تدوین یک رویکرد انتقادی در مورد تجزیه و تحلیل افراد به عنوان مجری در سازمان های خدماتی و حل مسئله در زمینه های مشابه دارد. این امر بررسی و سؤال از سنت ها و ماهیت محدودیت های درک شده و سهم سایر جنبه های عملکردی مدیریت و فرآیندهای عملکرد افراد را تشویق می کند.

هدف واحد دریافت پاسخ های مشخص برای سؤال ساده اما همیشه بحث برانگیز و مبهم است: رهبران چگونه می توانند بر روی افراد و خود تأثیر بگذارند تا کیفیت خدمات و یک محیط کار مولد ایجاد کنند. به همین ترتیب ، این واحد قصد ندارد شما را به عنوان یک مدیر مهمان نوازی بهتر تبدیل کند ، بلکه این توانایی را در شما ایجاد می کند که فراتر از وظایف و نقش های مشترک بگردید و صلاحیت خود را در مناطقی که نیاز به نظم و انضباط برای جستجوی معنای عمیق تر و همدلی برای رفتارهای انسانی دارد ، برانگیزد. .

بازاریابی مهمان نوازی مدرن

این ماژول با هدف ایجاد دانش آموزان برای درک درستی از جنبه های نظری و عملی استراتژی بازاریابی انجام شده است و به گونه ای طراحی شده است که برای هر سازمان سود یا غیرانتفاعی یا هر محصول یا خدماتی اعمال شود. دانشجویان یک مقصد گردشگری را انتخاب کرده و استراتژی بازاریابی خود را تحلیل می کنند.

از شما خواسته شده است که درک درستی از ماهیت تصمیمات استراتژیک و انواع مشکلی که اجرای آنها نیاز دارد ، نشان دهید. بنابراین مطالعه بازاریابی در سطح پیچیدگی مورد مطالعه قرار می گیرد ، اما برای دانشجویان با انواع تخصص بازاریابی مناسب است.

هدف از این ماژول توسعه توانایی دانش آموز در مدیریت یک ارزیابی پیچیده است که آگاهی از فرآیند اندیشه درگیر در پیش بینی نتیجه است. این مطالعه کاهش ریسک است ، چشم انداز اساسی برای مطالعه و عملکرد بازاریابی.

ارزیابی این واحد مربوط به تجزیه و تحلیل انتقادی استراتژی های بالقوه بازاریابی از نظر مناسب بودن و کاربرد آنها برای تجزیه و تحلیل بازاری است که در آن در حال حاضر در آن حضور دارند ، یا با آنها درگیر شدن هستند و به همین دلیل در نظر گرفته شده است که هر دو آموزشی داشته باشد. و نتایج عملی.

رفتار مصرف کننده

هدف از این واحد این است که دانش آموزان متقاعد شوند که دانش خوبی از رفتار خرید مشتری ، چه در سطح فردی و چه از شرکت ، به افزایش حجم فروش و سودآوری کمک می کند. اگر تولیدکنندگان می توانند با موفقیت در هتل و صنعت گردشگری به بازار عرضه شوند ، باید رفتار مشتریان ، نیازها و خواسته های آنها را درک کنند و چگونه می توان این موارد را برآورده کرد. مطالعه خواهد شد در مورد عوامل شخصی و بین فردی ، که بر روند تاثیر می گذارد. نظریه بازاریابی تحت تأثیر مفاهیم بازاریابی تحت هدایت مصرف کننده یا بازاریابی است - در صورت عدم درک رفتار مشتری ، این امر حاصل نمی شود. در پایان دوره ، دانش آموز دانش لازم را برای تجزیه و تحلیل دلیل تصمیم گیری مشتریان کسب می کند و چه تأثیری در تصمیم گیری ها در هنگام خرید محصول گردشگری دارد.

مدیر خلاق

هدف از این واحد این است که زبان آموزان را قادر به فرضیه و اجرای قضاوت مناسب در مورد اصول و تئوری های یادگیری در متن فرد ، تیم و سازمان کند. ماژول با توجه به حوزه های خلاقیت زیر طراحی شده است:

 1. خلاقیت فردی
 2. خلاقیت تیم
 3. خلاقیت در سازمانها

علاوه بر این ، دانشجویان در دستیابی به اهداف و اهداف شخصی ، گروهی و سازمانی ، راه حلهای خلاقانه را نشان داده و ارزیابی می کنند. از دانش آموزان انتظار می رود که رویکرد فردی و تیمی را برای مدیریت و توسعه خلاقانه انجام دهند که فرآیند ارزشیابی و تأمل را ارائه می دهد.

زبان آلمانی

این واحد به دانشجویان این امکان را می دهد تا با اطمینان در آلمان و در سطح متوسط با آلمان ارتباط برقرار كنند و به گونه ای طراحی شده است كه دانش آموز بتواند در تماس های مستقیم با میهمانان در موقعیت های مختلف در هتل های پنج ستاره سوئیس كار كند.

جهانگردی یک صنعت بین المللی است و دانشجویان باید زبان های خارجی خوبی در اختیار داشته باشند. این به آنها در تعامل روزانه خود با مهمانان و همکاران کار کمک خواهد کرد. تأکید این واحد بر ارتباطات درون مشاغل است

محیطی که دانش آموزان هنگام کار در صنعت در سوئیس می توانند خود را پیدا کنند. آموزش خوب زبان آلمانی برای دانشجویانی که مایل به استقرار مکان هایی هستند که سطح بالاتری از تماس مشتری با هم دارند ، بسیار مفید است.

مدیریت عملیات سرویس

این واحد با هدف توسعه درک و تفاهم در مورد سازمان و مدیریت سازمان های میهمان نوازی انجام شده است. این کمک می کند تا یک رویکرد انتقادی نسبت به یک استراتژی خدمات متمرکز در میهمانان در سازمان های میهمان نوازی - که می خواهند در بازار مشتری مداری امروز موفق باشند - به موفقیت خود برسد. هدف این واحد ارزیابی چگونگی استفاده از مدیریت عملیات در صنعت خدمات با تمرکز جدی بر شرکتهای مرتبط با میهمان نوازی است. این دوره بررسی می کند که چگونه مدیران می توانند بر ذینفعان خود مانند کارمندان و تأمین کنندگان و همچنین سیستم خدمات تأثیر بگذارند تا ارزش برای مشتریان خود ایجاد کنند.

روشها و روشهای برنامه ریزی تجاری

این یک ماژول آموزش محور است که به منظور آماده سازی دانش آموز برای نوشتن پروژه برنامه ریزی هتل تجاری طراحی شده است. این پروژه به عنوان سنگفرش استاد هنر طراحی شده است.

شرایط ورود

 • شرایط ورود: مدرک لیسانس یا دیپلم تحصیلات تکمیلی در هر رشته یا حداقل 3 سال تجربه مناسب در صنعت مهمان نوازی و گردشگری و دارای مدارک تحصیلی مناسب.
 • شرایط سنی: 20 و بالاتر
 • تسلط به زبان: سطح انگلیسی مورد نیاز از طریق مصاحبه / آزمون HTMi و یا داشتن نمره TOEFL 513 یا IELTS 5.5 یا معادل آزمون نمره قرار دادن انگلیسی HTMi.
 • سابقه کار قبلی: هیچ یک یا سه سال حداقل تجربه در مهمان نوازی یا صنعت گردشگری در صورت داشتن مدرک یا دارنده مدرک تحصیلات تکمیلی نیست.

روش های تحویل و ارزیابی

 • نحوه تحویل: چهره به چهره ، بسترهای یادگیری آمیخته ، آنلاین ، تحقیق ، یادگیری دانش محور ، آموزش ، سخنرانی ، سخنرانی و کاربردی برای یادگیری.
 • ارزیابی نهایی: امتحانات کتبی و پروژه های نهایی.
 • شرایط لازم برای فارغ التحصیلی: 60٪
 • میانگین نسبت دانش آموز - معلم: 15 دانش آموز در هر معلم
 • ساعات تماس کل: 330 ساعت تمام وقت
 • مدت زمان برنامه: تحصیلات دانشگاهی: 20 هفته و محل کار / کارآموزی: 20-24 هفته

فارغ التحصیلی

دانشجویانی که برنامه را با موفقیت طی می کنند (تحصیلات آکادمیک و قرار دادن کار / کارآموزی) از طریق هتل HTMi و موسسه مدیریت گردشگری به کارشناسی ارشد (Master) در مدیریت هتلداری اعطا می شوند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s ... اطلاعات بیشتر

Over the next decade, the international hotel and tourism industry is forecast to maintain its position as the world’s largest employer and the world’s largest provider of management positions. HTMi’s role is to prepare students for a management career in this, the most exciting industry today. HTMi is supported by a worldwide network of international hotel companies, whose representatives regularly visit HTMi to recruit on campus. HTMi graduates can be found in leading hotel companies worldwide. اطلاعات محدود
سورنبرگ , سیدنی , ملبورن , بریزبن , سنگاپور , دبی , باربار + 6 بیشتر کمتر