کارشناس ارشد مدیریت مد مد

عمومی

شرح برنامه

ISEM Business Business School ، مرکز University of Navarra مادرید ، اولین مدرسه تجاری است که از سال 2001 تاکنون در شرکت های مد که در اسپانیا وجود دارد ، تخصص دارد.

ISEM مد تجارت کسب و کار تنها استاد رسمی اجرایی در مدیریت تجارت مد ارائه می دهد. این مدرک تحصیلات تکمیلی توسط وزارت آموزش و پرورش تأیید شده و مطابق با منطقه جدید آموزش عالی اروپا (EHEA) توسط وزارت آموزش و پرورش معتبر است.

این برنامه پاسخی جدی به نیازهای بازار است ، دائماً در حال تغییر و با اخبار روزانه در مطبوعات اقتصادی. صنعت مد روز به طور فزاینده ای به حرفه ای هایی با مهارت های خاص مدیریتی و چشم انداز جهانی مد در گسترده ترین مفهوم خود (صنعت لوکس ، پارچه ، جواهرات ، کالاهای چرمی ، لوازم جانبی ، لوازم آرایشی و عطرها) نیاز دارد.

استاد اجرایی در مدیریت تجارت مد (FBA) تنها استاد رسمی کسب و کار مد است که در اسپانیا وجود دارد. این امر به حرفه ای ها و یا فارغ التحصیلان دانشگاهی با تجربه در هر صنعت یا بخش ، با سطح تسلط به زبان انگلیسی و علاقه مند به بخش مد از دیدگاه تجارت انجام می شود.

دانشجویانی که متقاضی این برنامه در مدیریت تجارت مد هستند باید از ظرفیت یادگیری و جاه طلبی فکری برای دستیابی به دانش و ابزارهایی برخوردار باشند که به آنها کمک می کند تا به عنوان یک مدیر اجرایی یا کارآفرین در صنعت مد به طور مؤثر عمل کنند. این بخش متخصصان با مهارت های مدیریت خاص و چشم انداز جهانی مد را در گسترده ترین مفهوم خود (صنعت لوکس ، نساجی ، جواهرات ، کالاهای چرمی ، لوازم جانبی ، لوازم آرایشی و عطرها) می طلبد.

به عنوان یک برنامه اجرایی ، کلاس ها بعد از ظهر جمعه و صبح روز شنبه در دفتر مرکزی ما برگزار می شود (سی / مارکزادو د سانتا مارتا ، 3. مادرید). تمام کلاس ها و سخنرانی ها به زبان انگلیسی تدریس می شود ، به عنوان هدف این فرصت ایجاد کارآموزی یا کار در یک کار مد است.

 • 60 ECTS اعتبار
 • 55 صندلی
 • 10 ماه

MBA اجرایی مد با مجموع 60 ECTS دوره های MBA را ترکیب می کند که توسط اساتید دانشکده بازرگانی IESE و University of Navarra از طریق روش موردی تدریس می شود. این دوره همچنین شامل دوره های خاص مد ، ایجاد شده توسط مدیران معتبر کسب و کار مد است.

این برنامه شامل اقامت دانشگاهی در دانشگاه بوکونی در میلان و مؤسسه Français de la Mode در پاریس است.

برنامه تحصیلی

برنامه دانشگاهی برای استاد اجرایی در مدیریت تجارت مد توسط مناطقی متمرکز شده است که از منظر جهانی و یک جهت کلی روی تجارت مد متمرکز شده اند. محور اصلی این برنامه برنامه ریزی مجموعه ای از مواد اولیه تا فروش محصول در فروشگاه است.

اهداف

هدف کلی استاد اجرایی در مدیریت تجارت مد (FBA) بهبود حرفه ای در عملکرد وظایف راهنمایی افرادی است که این برنامه را مطالعه می کنند. برای این کار ، از دانش آموز انتظار می رود:

 • دانش لازم برای انجام وظایف مدیریتی با صلاحیت حرفه ای در بخش مد است.
 • مهارت های اصلی برای انجام وظایف مدیریتی.
 • نگرش ها و ظرفیت های مدیریتی ، مانند تمایل به دستیابی ، ظرفیت ادغام ، آینده نگر ، احساس تغییر ، ارتقاء نوآوری ، تخیل ، احساس عمل و غیره.
 • برای ادغام منافع مشروع همه افرادشان در جوامع جهانی شده و پیچیده فعلی.

شایستگی های عمومی

 • تفکر حل مسئله را توسعه دهید. به فکر انتقاد عادت کنید و راه حل های خلاقانه برای مشکلات را پیشنهاد کنید.
 • توانایی استفاده از اطلاعات و دانش به طور مؤثر: قادر به شناسایی و به طور مؤثر درمان اطلاعات مربوط به شغل است. دستیابی به مدیریت جامع منابع اطلاعات ، جمع آوری داده ها ، تضاد حقایق و واقعیت ها.
 • مهارت های مدیریت شخصی را توسعه دهید: اهداف را در اولویت قرار دهید ، فعالیت های برنامه را بطور مناسب انجام دهید و آنها را در مدت زمان پیش بینی شده انجام دهید ، ظرفیت انتقاد ، تأمل ، مدیریت زمان ، حساسیت به تنوع در افراد ، در موقعیت ها و فرهنگ ها و توانایی ادامه یادگیری را به خوبی انجام دهید. از طریق تجربه
 • عملکرد مؤثر در محیط کار گروهی را بدست آورید. توسعه توانایی ایجاد محیط همکاری ، ارتباطات و اعتماد بین اعضای تیم. و همچنین برای تشخیص ، چهره و برطرف کردن درگیریهای بین فردی بدون آسیب رساندن به روابط شخصی.
 • مهارت های ارتباطی را توسعه دهید: ایده ها را بطور مؤثر گوش دهید و منتقل کنید ، با استفاده از کانال مناسب در زمان مناسب ، مشاهدات و نتیجه گیری های خود را با داده های مشخص پایه گذاری کنید.
 • مهارت های مذاکره را توسعه دهید: برای طرفین درگیر توافق های رضایت بخش ، کشف یا ایجاد عناصری که ارزش افزوده ای در رابطه ایجاد می کنند ، به توافق برسید.
 • ابتکار کارآفرینی و مهارت های رفتاری را توسعه داده و با ایجاد انرژی و مسئولیت شخصی تغییرات لازم را ایجاد و ارتقا می بخشند.
 • توانایی دستیابی به دانش جدید ، اصلاح عادات را توسعه داده و در معرض تغییر قرار دهید.
 • قادر به شناختن و مقابله با معضلات اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی به شیوه ای مناسب ، با استفاده از اصول دنتیولوژیکی و ارزش های سازمانی در موقعیت ها و گزینه های ارائه شده است.
 • رهبری کسب و کار را نه تنها به عنوان یک دانش ، فناوری یا کاریزما توسعه دهید ، بلکه آگاه باشید که از طریق رفتارهای خود و همچنین توانایی ایجاد فضای اعتماد در بین همکاران ، از سخاوت ، خلاقیت ، اشتیاق و مثال نیز تغذیه می کند.

طرح ریزی حرفه ای

صنعت مد متخصصان را با شکل گیری کاملی می طلبد که از ظرفیت تحلیلی و مدیریتی و همچنین بروزرسانی مداوم در روندهای بازار و عادات مصرف کننده حمایت کند.

موفقیت در مدیریت شرکت های مد در توسعه یک مدل تجاری است که قادر به پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده باشد ، که هر روز به دنبال نوآوری و نوآوری است. شرکت ها مجبورند استراتژی خود را با تقاضای مشتریان خود تراز کنند تا تمام عملیات آنها پاسخگوی این تقاضا باشد.

بیش از 800 فارغ التحصیل ما در شرکت های مختلف مرجع در صنعت مشغول به کار هستند و بسیاری از آنها مشاغل خود را توسعه داده اند.

123580_pexels-photo-1036856.jpegArtem Beliaikin / Pexels

سفرهای حرفه ای

در طول برنامه ، دانشجویان این فرصت را دارند تا علایق ، توانایی ها ، ارزش ها و سبک مدیریتی که اهداف حرفه ای خود را تعریف می کنند را روشن کنند. برای این منظور ، آنها از پشتیبانی شخصی و شخصی تیم ISEM برخوردار هستند تا مشاغل حرفه ای خود را جهت یابی یا در صورت لزوم جهت گیری مجدد و به طور خلاصه در بخش صنعت مد به معنای گسترده خود وارد کنند.

پس از اتمام برنامه ، ISEM با فارغ التحصیلان خود ارتباط دائمی برقرار می کند. واحد توسعه شرکت هنوز هم در دسترس دانشجویان قبلی است تا بتواند به آنها در ورود به بازار و همچنین پیشرفت حرفه ای خود در شرکت های جدید کمک کند.

مشخصات پذیرش

دانشجویان کارشناسی ارشد اجرایی در مدیریت تجارت مد باید از ظرفیت یادگیری و بی قرار کافی فکری برای دستیابی به دانش و ابزارهایی برخوردار باشند که به آنها در انجام کارهای اداری در صنعت مد کمک می کند.

برای این منظور ، آنها باید علاقه چشمگیری به توسعه مهارتهایی مانند:

 • مهارت های مذاکره (دید تجاری ، مشتری مداری ، مدیریت منابع ، مذاکره و غیره).
 • مهارتهای بین فردی (ارتباطات ، مدیریت درگیری ، نمایندگی ، کار تیمی و غیره).
 • مهارتهای شخصی (عملی ، ابتکار عمل ، سرسختی ، مدیریت شخصی ، مدیریت زمان ، مدیریت اطلاعات ، مدیریت استرس ، بهبود شخصی ، انتقاد از خود ، خودشناسی ، یادگیری ، خودمختاری ، تعادل ، یکپارچگی و غیره).

معیارهای پذیرش

 • فارغ التحصیل دانشگاه ، مهندس ، معمار یا فارغ التحصیل باشید.
 • تجربه حرفه ای.
 • تسلط به زبان انگلیسی.

با توجه به تعداد محدود اسلات ها ، توصیه می کنیم روند پذیرش را با زمان شروع کنید.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... اطلاعات بیشتر

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. اطلاعات محدود
پمپلونا , مادرید , سن سباستین + 2 بیشتر کمتر