کارشناس ارشد طراحی غذا

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

استاد تخصصی طراحی مواد غذایی مهارت های طراحی گسترده ای را با مهارت های موضوعی و خاص در حوزه مواد غذایی ، مربوط به علوم انسانی ، علوم gastronomic ، مهندسی و فناوری غذایی ادغام می کند.

بنابراین ، این یک ظرفیت طراحی گسترده در فرآیند و ابزارها برای طراحی سیستم خدمات غذایی محصول و مجموعه ای از موضوعات موضوعی خاص برای درک فرهنگ ، عوامل جامعه شناختی و انسان شناسی و همچنین علمی و فن آوری

به طور کلی ، این یک نمای کلی و توضیحی درباره سیستم های غذایی ، از تولید محصولات کشاورزی گرفته تا فرآوری مواد غذایی ، از توزیع تا مصرف ، از برنامه ریزی تا بازیافت از دیدگاه اقتصاد مدور را ارائه می دهد.

Special Master با طراحی و مشاوره پروفایل هایی که قادر به ادغام مهارت های خلاق و عملیاتی هستند ، از طریق توسعه مهارت های سخت و نرم ، که شرکت کنندگان را به کار در تیم های چند رشته ای ، در زمینه های رقابتی و بسیار استراتژیک ، در سریع و پویا خصوصی و عمومی آموزش می دهد ، آموزش می دهد. سازمان های.

اهداف آموزشی

هدف از طراحی تخصصی Master Master برای مواد غذایی ، آموزش متخصصان ، کارآفرینان ، مبتکران مستقل ، کارمندان دولت با صلاحیت در طراحی و مدیریت سیستم ها ، فرایندها و محصولات-خدمات در بخش مواد غذایی است. پروفایل های حرفه ای که با نمایه ای ترکیب می شوند و طراحی و رویکرد آزمایشی طرح را با دانش موضوعی منطق بخش مواد غذایی در کلیه پسوند آن "از میدانی به جدول" دیگر ، شامل سیستمهای سنتی و پیشرفته تر تولید و توزیع و با مشخصات خاص توجه به پایداری.

این بخش در حال حاضر فرم ها ، آزمایش ها ، تجربیات ، نوآوری و موارد پروژه گرا را بیان می کند که نیاز به تخصص عرضی دارد که بتواند در یک راهبردی عوامل مختلف طراحی را ادغام کند. به همین دلیل ، استاد تخصصی طراحی (در زمینه انضباطی سیستم ها ، استراتژی ها ، خدمات ، محصولات - خدمات ، ارتباطات) و مهارت های مهندسی غذا را که توسط Politecnico di Milano آورده شده است ، با مضامین و خاص در حوزه غذایی مرتبط می سازد. به علوم انسانی ، فناوری مواد غذایی و علوم معده ، که توسط دانشگاه علوم معده آورده شده است.

شرکت کنندگان می توانند:

 • تحولات اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی بخش را درک کنید.
 • تشریح مدل های نوآورانه و جهت گیری های استراتژیک برای بخش خاص.
 • طراحی برای پایداری.
 • اثرات ارضی زنجیره های تأمین مواد غذایی را بفهمید و طراحی کنید.
 • از مهارت های نظری و انتقادی برای تعریف فرصت های طراحی استفاده کنید.
 • درک و استفاده از پتانسیل های فن آوری های بخش و همچنین عناصر اصلی فرآیندهای تولید زنجیره های تأمین مختلف.
 • راه حل های پیچیده و بیان آنها را از نظر محصول ، خدمات ، ارتباطات و فضای طراحی کنید.
 • عناصر اصلی ایمنی و برنامه ریزی مواد غذایی را مدیریت کنید.
 • مدیریت کلیه مراحل فرایند درک ، طراحی ، توسعه و اجرای یک راه حل ابتکاری در یک چشم انداز پیشرفته که شامل رویکردهای مشارکتی است.
 • از ابزارهای مخصوص طراحی برای طراحی استفاده کنید.

اهداف

 • تشریح مدل های نوآورانه و جهت گیری های استراتژیک برای بخش خاص
 • اثرات ارضی زنجیره های تأمین مواد غذایی را بفهمید و طراحی کنید
 • راه حل های پیچیده و بیان آنها را طراحی کنید
 • مدیریت تمام مراحل فرآیند برداشت ، طراحی ، توسعه و پیاده سازی

شرح شغل و ارزیابی نهایی

فرصت های فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار بسیار است و می توان با توجه به زمینه ها و نقش های مختلفی که مربوط به حوزه های مختلفی است که بخش مواد غذایی "از یک زمینه به جدول" بیان می شود ، بیان کرد.

مدرک تحصیلی

مدرک فوق لیسانس "طراحی استاد غذا" توسط Politecnico di Milano.

برنامه استاد تخصصی، 60 CFU (اعتبارات دانشگاهی مقدماتی) معادل 60 ECTS را ارائه می دهد.

پذیرش

در این شرایط که به سرعت در حال تحول است به دلیل انتشار Covid-19 در چندین کشور ، ما می خواهیم دانش آموزان را مطلع کنیم که اطلاعات مربوط به امکان تعویق شروع استاد و فعالیت های آموزشی مربوطه را سه ماه قبل از شروع برنامه ریزی شده دریافت می کنند. تاریخ. تمام قراردادهای مقدماتی برای مشارکت در استاد حفظ می شود.

حضور در کلاس به مدت سه روز در هفته ضروری است. حداکثر غیبت 25٪ مجاز است.

لغو دوره باید به صورت کتبی انجام شود. دوره آموزش به هر دلیلی ممکن است به حالت تعلیق در نیاید. ثبت نام همزمان در یک دوره کارشناسی ارشد دانشگاه و در یک دوره تحصیلی دیگر که توسط یک دانشگاه دیگر ایتالیا فعال شده امکان پذیر نیست.

شرایط پذیرش

این استاد متخصص از داوطلبانی که دارای مدرک دانشگاهی یا کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد در زمینه طراحی ، مهندسی ، معماری ، اقتصاد و / یا مدیریت ، علوم اجتماعی / علوم انسانی ، علوم معدنی ، کشاورزی ، فناوری غذایی و یا افرادی که دارای درجه های دیگری هستند ، استقبال می کند. همچنین تجربه قابل توجهی حرفه ای و شغلی به دست آورد و افرادی که مایل به تقویت مسیر حرفه ای خود در زمینه نوآوری در مواد غذایی ، کسب مهارت های خاص و واجد شرایط هستند.

این انتخاب بر اساس مستندات ارسالی و پس از آن مصاحبه احتمالی به زبان انگلیسی (از راه دور) انجام می شود. تا زمان پر شدن همه مکان های موجود ، انتخاب به ترتیب زمانی انجام می شود.

روش پذیرش

برای شرکت در فرایند انتخاب ، فرم درخواست باید در مهلت های زیر بصورت آنلاین تکمیل شود:

 • شهروندان ایتالیایی / خارجی با صلاحیت کسب شده در 12 اکتبر 2021 در ایتالیا.
 • شهروندان غیر اتحادیه اروپا با مدارک تحصیلی در دسامبر سال 2020 به خارج از کشور می آیند.

هزینه تحصیل و تحصیل

این استاد متخصص 16.500 یورو (16.000 € هزینه مشارکت + 500 هزینه ثبت نام در Politecnico di Milano) هزینه مالیات بر ارزش افزوده هنر را معاف می کند. 10 DPR 633/72.

برای دانشجویان فارغ التحصیل از Politecnico di Milano و از دانشگاه علوم گوارش di Pollenzo ، هزینه ثبت نام 14.500 یورو (14.000 € هزینه مشارکت + 500 € هزینه ثبت نام از Politecnico di Milano) است

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. اطلاعات محدود