کارشناس ارشد روابط بین الملل (EMIR)

عمومی

شرح برنامه

کارشناس ارشد روابط بین الملل (EMIR)

کارشناسی ارشد اجرایی در روابط بین الملل (EMIR) یک برنامه فارغ التحصیل انعطاف پذیر و چالش برانگیز است که با هدف غنی سازی مهارت های متخصصان از طریق برنامه درسی مدولار متنوع ، روش های تدریس متناسب و یک محیط یادگیری تعاملی انجام می شود.

اهداف برنامه

درک درستی از پویایی های سیاست بین الملل و موضوعات دیپلماتیک ، و توسعه مهارت های عملی لازم برای تسلط بر چالش های دیپلماسی قرن بیست و یکم. پیشرفت مهارت های ارتباطی و مذاکره بین فرهنگی ، برای پخش بهتر اصطکاک بین المللی ، مدیریت بحران ها و ترغیب همکاری های بین المللی. توسعه صلاحیت در مواجهه با چالش ها در سطح جهانی ، منطقه ای و ملی. یادگیری و ترکیب ابزارها ، رویه ها و ابزارها برای مدیریت مؤثر پروژه ها و برنامه های پیچیده در محیط های بین المللی و چند فرهنگی. درگیر در یک محیط یادگیری فرهنگی متنوع و ایجاد شبکه ای از روابط حرفه ای با دانشجویان و اساتید دیگر شوید.

مدت زمان

برنامه EMIR 9 ماه (سه ترم) دارد و شامل کلاس های منظم عصر ، کارگاه های آخر هفته ، یک مدرسه تابستانی یا زمستانی یک هفته و پایان نامه آخر است. ماژول ها مبتنی بر تمرین و راه حل محور هستند و توسط یک دانشکده چند ملیتی که شامل دانشگاهیان و متخصصان مجرب است به زبان انگلیسی تدریس می شود.

عناصر برنامه

کلاس های عصرانه هر دو هفته یک بار به مدت دو ساعت که در آن شرکت کنندگان برای گفتگو درباره چالش ها و استراتژی های دیپلماتیک به منظور پرداختن به آنها صحبت می کنند. از یک سخنرانی کوتاه و مباحث صریح در فضای کارگاهی انتظار دارید.

کلاس های کارشناسی ارشد عصر نیز برای پزشکانی که تمایل به شبکه سازی و بحث در مورد تاکتیک ها و راهبردهای نهادی دارند ، باز است. مطالعات موردی

شرایط ورود

متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی دانشگاه یا معادل آن باشند. دانش آموزان تشویق می شوند قبل از ارسال درخواست ، دوره را با مربیان دانشگاهی GSD گفتگو کنند. متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست باید شواهدی از توانایی های زبان انگلیسی خود در سطح تأیید شده ارائه دهند. متقاضیانی که نتوانند به این استاندارد برسند ، ممکن است لازم باشند قبل از شروع برنامه کارشناسی ارشد اجرایی (EMIR) ، یک برنامه شهریه توافق شده با زبان انگلیسی را انجام دهند.

شرایط فارغ التحصیلی

دانشجویان ملزم به تکمیل 6 ماژول (دو ماژول 5 روزه کامل در هر ترم: سه شنبه تا شنبه) بالغ بر 42 اعتبار (12 ECTS هر ، از جمله خوانش مقدماتی و نوشتن 2 مقاله ترم به ارزش 3 ECTS در هر) و تکمیل پایان نامه به ارزش 18 هستند اعتبار ، برای کل 60 ECTS.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition ... اطلاعات بیشتر

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition is enhanced by the specialized and interdisciplinary nature of the curriculum. اطلاعات محدود