کارشناس ارشد رسانه ، فرهنگ و ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

126450_18-0156_294.jpg

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد در رسانه ، فرهنگ و ارتباطات (MCC) از منظر جهانی و بین رشته ای اصلی است. پژوهش و برنامه درسی ما بر مطالعه رسانه ها و فرهنگ جهانی ، رسانه های دیجیتال و فناوری های جدید ، تاریخچه رسانه ها ، نظریه رسانه ها ، فرهنگ بصری ، مطالعات صدا ، زیرساخت های رسانه ای ، نژاد و جنسیت ، فعالیت رسانه ای و ارتباطات سیاسی تأکید دارد.

برنامه MCC در زمینه لیبرال و علوم اجتماعی ، محققان چابک را آموزش می دهد ، که می توانند از دیدگاههای گوناگون در مورد تغییر صنایع ، فن آوری ها و فرهنگ ها به طور انتقادی فکر کنند. دانشجویان از نزدیک با دانشکده مطالعات بزرگ و مشهور مطالعات رسانه ای MCC همکاری می کنند.

در حالی که دوره های دپارتمان عمدتاً نظری است ، برنامه تحصیل MCC انعطاف پذیر است ، به افراد مختلفی که از سراسر دانشگاه انتخاب شده اند ، می توانند مسیرهای دانشگاهی و حرفه ای دانشجویان را در خود جای دهند. تجارت رسانه ای در NYU Stern ، قانون رسانه ها در دانشکده حقوق NYU ، طراحی دیجیتالی و فناوری تعاملی در دانشکده مهندسی Tandon NYU ، روش های تحقیق کمی در NYU Steinhardt ، و مردم شناسی رسانه ها در NYU Anthropology فقط برخی از گزینه های انتخابی بسیاری هستند که در دسترس هستند. به دانشجویان MCC. ما همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور در اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین را ارائه می دهیم که رسانه ها را در زمینه های مقایسه ای بررسی می کنند.

مطالعات رسانه ای در سرمایه رسانه جهان

MCC که در قلب گرینویچ ویلت واقع شده است ، در رسانه ها و قوت فرهنگی نیویورک سرمایه گذاری می کند. دانشجویان با خلاقیت و نوآوری در شهر غوطه ور می شوند. MCC با سخنرانی های مکرر و رویدادهای عمومی ، به عنوان مرکز تفکر برای بازدید دانشمندان ، هنرمندان ، فعالان و خبرگان رسانه فعالیت می کند.

فرصت های شغلی آینده

فارغ التحصیلان برنامه مطالعات رسانه MCC مشاغل را به عنوان تحلیلگرهای حیرتمند از چشم انداز رسانه جهانی ایجاد می کنند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما خود را برای موقعیت های شغلی در تقاطع رسانه ها ، فرهنگ و فناوری - از تحقیقات گرفته تا خلاقانه ، استراتژی تا سیاست ، موقعیت مناسبی دارند. کسانی که تحصیلات دکتری را دنبال می کنند ، در دوره دکتری برتر شرکت می کنند. برنامه ها.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود