کارشناس ارشد امنیت ، تروریسم و شورش

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه با استفاده از نقاط قوت تحقیقاتی دانشکده در امنیت بین المللی و درگیری های زیر دولت ، به پدیده های تروریسم و شورش در قرن بیستم و بیست و یکم می پردازد.

این شما را با تاریخ تروریسم آشنا می کند ، از تروریسم تحت حمایت دولت در دوره جنگ سرد و تروریست های شهری در اروپای غربی تا ظهور اسلام گرایی رادیکال به شکل القاعده و داعش. شما ضمن توسعه استراتژی های ضد تروریسم و ارزیابی ضرورت و اثربخشی مقررات ضد تروریسم در انگلستان ، ایالات متحده و بعد از آن ، معضلات حفظ آزادی های دموکراتیک را کشف خواهید کرد.

شما زمینه سیاسی گسترده تر و علل رادیکال شدن و خشونت های تروریستی ، از جمله تجزیه و تحلیل موقعیت ها در افغانستان ، پاکستان ، سوریه و عراق و همچنین مطالعه عمیق ژئوپلیتیک خاورمیانه را در نظر خواهید گرفت.

برتری علمی

گروه ما بزرگ و متنوع است و دانشگاهیان ما به عنوان متخصصان برجسته در حوزه خود شناخته می شوند. تدریس محور تحقیقاتی ما مستقیماً توسط تحقیقات مهم انجام می شود که پیرامون خوشه های تحقیقاتی در "مسئولیت محافظت" و "تعامل دموکراتیک" اتفاق می افتد.

قدرت اصلی فرهنگ تحقیق ما رویکردی برای تحقیق علمی است که آشکارا درگیر رویکردهای هنجاری و تجربی در مطالعه تروریسم ، شورشیان ، سیاستهای خارجی انگلیس و ایالات متحده ، حاکمیت امنیت در کشورهای شکننده ، تصورات پس از جنگ سرد از جامعه بین المللی است. سطح جهانی و همچنین در چارچوب سیاست های منطقه ای در آفریقا ، اروپا ، خاور میانه و شرق و جنوب شرقی آسیا.

فرصت های تجربه

تمام دانش آموزان در تمام برنامه های درجه ای ما، از جمله دانشجویان بین المللی، از طریق طرح لیدز برای زندگی، به صدها فرصت فرصت های داوطلبانه دسترسی دارند. علاوه بر این، تیم حرفه ای اختصاص داده شده و قهرمانان در زمینه مشارکت در مدرسه می توانند با شما در جهت دستیابی به فرصت های شغلی در طول و پس از دوره خود کار کنند.

محتوای دوره

این برنامه نه تنها این فرصت را برای شما فراهم می کند که بتوانید در تجزیه و تحلیل دانشگاهی (ضد) تروریسم و (ضد) شورش و تحولات عمیق تحقیق کنید ، بلکه این آزادی را برای شما فراهم می کند که تخصص خود را در مورد انواع چالش های امنیتی (تغییر اوضاع ، حل و فصل جنگ) گسترش دهید. ، جهانی سازی و درگیری ، حقوق بشر ، فقر ، بازسازی پس از درگیری ، رادیکالیسم مذهبی) در سطح جهانی و منطقه ای.

ماژول های اجباری مورد مطالعه به شما این فرصت را می دهد تا:

 • فراتر از جدال سیاسی و ابهامات رسانه ای باشید.
 • درک قوی و ظریفانه از تروریسم و شورشیان را به عنوان تهدیدات امنیتی ملی ، منطقه ای و جهانی توسعه دهید.
 • قدردانی از معضلات سیاسی ، حقوقی و اخلاقی ، که دموکراسی ها و رژیم های اقتدارگرا ، در هر دو کشور توسعه یافته و در حال توسعه ، در برخورد با تاکتیک ها و استراتژی های تروریستی و شورشیان با آن روبرو هستند.

شما همچنین می توانید مهارتهای تحقیق و نوشتن خود را در پایان نامه اجباری خود تکیه کنید - یک تحقیق مستقل از موضوع مورد نظر خود.

لیست گسترده ای از ماژول های اختیاری به این معنی است که شما می توانید طیف وسیعی از موضوعات مرتبط مورد علاقه خود را بررسی کنید.

اگر یک دانشجوی پاره وقت هستید ، 30 واحد اعتباری به ارزش ماژول اجباری می گیرید و 30 واحد اعتبار به ارزش ماژول های اختیاری را در سال اول خود انتخاب می کنید. سپس برای تکمیل برنامه خود ماژول پایان نامه اجباری و 60 اعتبار ماژول اختیاری را در سال دوم خود خواهید گرفت.

ساختار دوره

لیستی که در زیر نشان داده می شود، نشان دهنده ی ماژول ها / مولفه های مورد مطالعه است و ممکن است از زمان به زمان تغییر کند.

ماژول ها

سال 1

ماژول اجباری

 • شورشی
 • تروریسم
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری (انتخاب گزینه های معمولی که در زیر نشان داده شده است)

60 اعتبار از زیر را انتخاب می کنید:

 • تعارض، اضطراری پیچیده و حکومت جهانی
 • تجزیه و تحلیل دفاعی و امنیتی اروپا
 • سیاست Brexit
 • ظهور چین
 • سیاست معاصر خاورمیانه
 • سیاست اختلاف اسرائیل و فلسطین
 • فرهنگ محبوب: سیاست جهانی، جامعه و فرهنگ
 • رویکردهای نظری در روابط بین الملل
 • جنگ داخلی و درگیری های داخلی
 • عدالت جهانی

125952_photo-1522579670908-740bead29302.jpgمارکوس اسپیسکه / Unsplash

یادگیری و تدریس

تدریس از طریق ترکیبی از سخنرانی ها ، مباحث سمینار پر جنب و جوش و خوانش های هفتگی هدایت شده است. ما از شما انتظار داریم که به طور کامل در جلسات تدریس شرکت کرده و به طور مستقل مطالعه کنید ، مهارت های خود را پرورش داده و برای سخنرانی ها و سمینارها آماده شوید. همچنین شما می توانید از طیف وسیعی از گفتگوها و سمینارهای تحقیقاتی بهره مند شوید که توسط سخنرانان خارجی یا همکاران خود در داخل بخش و دانشگاه به سر می برند.

ارزیابی

درون ماژول ها ، ارزیابی در درجه اول از مقاله های ارزیابی شده تشکیل می شود. در پایان تحصیلات ، یک پایان نامه 12،000 کلمه ای به شما امکان می دهد تا علاقه خودتان را تحت نظارت دقیق یکی از همکاران متخصص ما دنبال کنید.

شرایط ورود

مدرک لیسانس با مدرک 2: 1 (Hons) یا معادل غیر انگلستان در علوم اجتماعی ، علوم انسانی یا یک رشته مرتبط دیگر. تجربه مربوطه نیز در نظر گرفته خواهد شد.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS 6.5 به طور کلی، با کمتر از 6.0 در هر جزء.

انگلیسی خود را بهبود بخشد

دانشجویان بین المللی که نیاز به زبان انگلیسی برای این برنامه را برآورده نکنند، ممکن است بتوانند دوره پیش دانشگاهی خود را پس از تحصیل در انگلستان مطالعه کنند تا به بهبود سطح زبان انگلیسی کمک کنند.

این دوره قبل از جلسه با مسیر پیشرفتی به برنامه تحصیلی شما طراحی شده است و شما انگلیسی انگلیسی را در زمینه موضوع خود خواهید آموخت.

نحوه درخواست

مهلت درخواست

 • دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا: 31 ژوئیه
 • دانشجویان بین المللی: 30 ژوئن

اگر قصد درخواست سرمایه گذاری را دارید ، باید حداقل یک ماه قبل از هر مهلت بورس تحصیلی خاص ، محلی را برای دوره انتخابی خود ارائه دهید.

هزینه ها

برای آخرین اطلاعات هزینه به وب سایت ما مراجعه کنید.

کمک هزینه تحصیلی و مالی

اگر استعداد و رانندگی داشته باشید، می خواهیم شما بتوانید در هر شرایط مالی خود با ما مطالعه کنید. ممکن است برای دانشجویان به کمک وام ها و کمک های غیرقابل برگشت از دانشگاه و از سوی دولت امکان پذیر باشد.

این مدرسه معمولاً سالانه تعدادی بورس تحصیلی ارائه می دهد.

فرصت های شغلی

این برنامه آمادگی ایده آل برای حرفه ای در عرصه سیاسی بین المللی را فراهم می کند و شما را با مهارت های تفکر انتقادی ، تحقیق و ارتباطات و دانش عمیق مورد درخواست کارفرمایان تجهیز می کند.

فارغ التحصیلان اخیر در انگلستان و خارج از کشور برای دولت ، پلیس ، اندیشکده ها و سازمان های سازندگی صلح به کار خود ادامه داده اند. فارغ التحصیلان سازمان ها شامل وزارت دفاع می شوند. پلیس کلانشهر؛ هشدار بین المللی؛ ارتش و فراتر از آن. بسیاری نیز با شروع تحقیقات دکتری ، مطالعه بیشتری را دنبال می کنند.

پشتیبانی حرفه ای

دانشکده سیاست و مطالعات بین المللی دارای یک مشاور شغلی اختصاصی است که در طول سال برای پشتیبانی و مشاوره شما در رابطه با شغل خود آماده است. این مدرسه همچنین تعدادی از سخنرانان مهمان سخنرانی را ترتیب می دهد که در آن می توانید با کارفرمایان آینده نگر درگیر شوید و از چهره های پیشرو در این زمینه بشنوید.

علاوه بر پشتیبانی از مشاغل خاص در مدرسه ، به مرکز شغل دانشگاهی برنده جوایز دانشگاه نیز خواهید رسید. مرکز شغلی قرار ملاقات های یک به یک ، مشاوره در مورد شروع کار خود ، برنامه های شغلی ، برنامه های مشاوره و پشتیبانی با CV ، برنامه ها و مصاحبه های شما را ارائه می دهد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. اطلاعات محدود