کارشناس ارشد آموزش حفظ محیط زیست

عمومی

شرح برنامه

tree, watering, child

با استفاده از یک رویکرد میان رشته ای ، شما علوم طبیعی و اجتماعی را با آموزش و کارهای میدانی ادغام می کنید تا به شما در درک در مورد اثرات عمیق فعالیتهای انسانی روی کره زمین کمک کنید. نقش آموزش در حل مشکلات زیست محیطی را در چندین مکان مختلف ، از شهر تا جنگلهای بارانی بررسی کنید.

در باره

بیش از 30 سال ، برنامه MA با اعتبار 37 در آموزش حفاظت از محیط زیست ، فارغ التحصیلان را برای مشاغل محیط زیست در زمینه گسترده آموزش محیط زیست آماده می کند. رویکرد بین رشته ای این برنامه هم به تئوری و هم تمرین می پردازد و علوم طبیعی و اجتماعی را با آموزش و کار میدانی تلفیق می کند تا دانش آموزان به درک درستی از تأثیرات عمیق فعالیت های انسانی روی کره زمین و نقش آموزش در حل مشکلات زیست محیطی کمک کنند.

این برنامه دانشکده را از طیف گسترده ای از رشته ها در داخل دانشگاه شامل تحصیلات ، تاریخ ، فلسفه ، حقوق ، روزنامه نگاری ، علوم ، بهداشت و هنر ترسیم می کند.

دوره های اصلی تفکر زیست محیطی ، محیط زیست اجتماعی ، سیاست های زیست محیطی و آموزش محیط زیست دانش آموزان را با تئوری ها ، سیاست ها و اخلاقیاتی که گفتمان عمومی و درک محیط را شکل داده اند ، معرفی می کند.

برگزیدگان این امکان را به دانش آموزان می دهند تا برنامه های مطالعاتی خود را متناسب با منافع خاص آموزش حفظ خود در مناطقی مانند عدالت محیطی ، طراحی برنامه درسی ، آموزش معلمان ، مطالعات سیاست گذاری ، توسعه پایدار ، محیط زیست ، آموزش جوانان ، آموزش حیات وحش و پایداری متناسب سازند. دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند در استاینهارد ، دانشکده خدمات عمومی فارغ التحصیل رابرت اف واگنر ، و دانشکده تحصیلات تکمیلی هنر و علوم انتخاب کنند.

این برنامه همچنین وابستگی شدیدی با برنامه آموزش علوم در این بخش دارد و Wallerstein تعاونی برای آموزش محیط زیست شهری در NYU دانشجویان زیادی را برای تحصیل و همکاری نزدیک با دانشکده آموزش علوم در زمینه تحقیق ، پروژه های درسی و سایر محیط زیست فراهم می کند. ابتکار عمل ادغام دروس با کار میدانی مورد نیاز دانش آموزان را در یک تجربه شهری بی نظیر در آموزش محیط زیست فراهم می کند. این برنامه از منابع وسیع موجود در شهر نیویورک استفاده می کند ، که از طریق آنها دانش آموزان مسائل و برنامه های زیست محیطی معاصر را مطالعه می کنند. ارزیابی ، توسعه یا اجرای ابتکارات آموزشی برای کودکان ، جوانان و بزرگسالان. یا انجام تحقیقات کاربردی در آموزش محیط زیست.

دانشجویان دوره های کارآموزی را در سازمانهای مختلفی از جمله نیویورک آئوبوبون ، وزارت حفاظت از محیط زیست نیویورک ، موسسه جین گودال ، خاک شهر و منطقه حفاظت از آب در نیویورک ، سازمان ملل متحد ، اتحاد جنگلهای بارانی ، دفتر هماهنگی محیط زیست شهردار ، حیات وحش برگزار می کنند. انجمن حفاظت ، دبیرستان مطالعات زیست محیطی ، دانشکده بندر ، موزه تاریخ طبیعی آمریکا ، وزارت حفاظت از محیط زیست ایالت نیویورک و موج تپه.

ابتکار عمل پایداری دانشگاه فرصت های دیگری را برای مشارکت و یادگیری فراهم می کند.

فرصت های شغلی

این برنامه افراد را برای فرض نقش های رهبری در مدارس ، سازمان های غیرانتفاعی ، مؤسسات فرهنگی و سازمان های دولتی آماده می کند. فارغ التحصیلان به عنوان مربیان ، مدیران برنامه ها ، مشاوران ، مدافعان ، مدیران و رهبران جامعه فعالیت می کنند. علاوه بر مشاغل در آموزش و پرورش ، دانشجویان ممکن است مشاغل مربوط به سیاست ، مدافع ، رسانه ها و بسیاری از حرفه های دیگر را در بخش های دولتی و خصوصی دنبال کنند.

برخی از فارغ التحصیلان برای آموزش محیط زیست ، مطالعات زیست محیطی ، علوم زیست محیطی و مناطق مرتبط با آن به دانشکده حقوق یا برنامه های دکترا می روند. این دانشگاه فرصت های بسیاری را برای کشف فرصت های شغلی از طریق کارآموزی برنامه و شبکه گسترده سازمانهایی که با آنها در ارتباط هستند ، ارائه می دهد.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

شما با دانشکده های مختلفی از جمله رشته ها ، از جمله آموزش ، تاریخ ، فلسفه ، حقوق ، روزنامه نگاری ، علوم ، بهداشت و هنر کار خواهید کرد و یاد می گیرید که:

  • تأثیرات عمیق فعالیتهای انسانی روی کره زمین را نقد کنید.
  • نظریه ها ، اخلاق و سیاست های زیست محیطی را در طیف گسترده ای از تنظیمات رسمی و غیر رسمی ، چه در سطح محلی و چه در سطح جهان ، مانند مدارس ، مؤسسات فرهنگی ، سازمان های دولتی ، و سازمان های غیر انتفاعی و شناسایی کنید و بکار ببرید.
  • توصیف الگوهای ملی و محلی آموزش محیط زیست ، تجزیه و تحلیل موضوعات معاصر محیط زیست و اجرای آموزش محیط زیست به عنوان ابزاری میان رشته ای در تقویت سواد زیست محیطی و پایداری.
  • توسعه صلاحیت ها در آموزش محیط زیست ، از جمله طراحی برنامه ، تدوین برنامه درسی ، ارزیابی ، کمک هزینه نویسی ، تحلیل سیاست و مدیریت غیرانتفاعی.

چگونه یاد خواهید گرفت

مطالعه انعطاف پذیر

اندازه کلاس كوچك است و اکثر آنها عصرها برای اسکان دانشجویان شاغل ارائه می دهند. دانشجویان تمام وقت به طور معمول برنامه را در سه ترم کامل می کنند. دانش آموزان نیمه وقت برای تکمیل برنامه ممکن است دو سال طول بکشد.

دوره های انتخابی در داخل برنامه و در سایر بخش ها به شما امکان می دهد برنامه های تحصیلی خود را متناسب با علایق خود در زمینه هایی از قبیل عدالت محیطی ، طراحی برنامه درسی ، آموزش معلمان ، مطالعات سیاست ، اکولوژی ، آموزش جوانان و ... تنظیم کنید.

تجارب یادگیری عملی

از طریق کار مورد نیاز میدانی ، پروژه های درسی و سایر ابتکارات زیست محیطی ، شما از شهر نیویورک به عنوان آزمایشگاه خود استفاده خواهید کرد و یک تجربه شهری بی نظیر را در آموزش محیط زیست و استفاده از منابع گسترده این شهر به دست می آورید. شما در آموزش پایداری از طریق شبکه گسترده کارآموزی ما - که اغلب به محض فارغ التحصیلی منجر به مشاغل می شوند - در سازمانهای برجسته ای مانند موزه تاریخ طبیعی آمریکا ، آئوبوبون نیویورک ، مؤسسه جین گودال ، دبیرستان زیست محیطی تجربه خواهید کرد. مطالعات ، وزارت بهداشت شهر نیویورک و سازمان ملل.

شغلی و نتایج

فارغ التحصیلان زندگی و کارشناسی ارشد آموزش حفظ محیط زیست NYU Steinhardt در ایالات متحده و جهان. آنها پروژه ها را هدایت می کنند ، برنامه ها را ارزیابی می کنند ، مشورت می کنند ، از طرفداران تغییر ، توسعه سیاست های جدید و شرکت ها یا سازمان های غیرانتفاعی خود - ایجاد می کنند و اداره می کنند - همه به اسم آموزش مردم در مورد حفظ محیط زیست و پایداری.

فارغ التحصیلان ما به عنوان مربیان حفاظت ، مشاوران محیط زیست ، و موارد دیگر در این زمینه فعالیت دارند

  • آژانس های شهری ، ایالتی ، فدرال و بین المللی
  • پارک ها ، مراکز طبیعت ، باغ وحش ها و باغ های گیاه شناسی
  • سازمان های غیر انتفاعی
  • مدارس دولتی و خصوصی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود