کارشناسی کارشناسی و کارشناسی کارشناسی ارشد (ILTUS)

عمومی

شرح برنامه

این یک دوره تمام وقت یا دو ساله دوره کارشناسی نیمه وقت است.

جنبش های کارگری در سراسر جهان به عنوان بحران در نظر گرفته می شود و به طور جدی به دنبال راه های بازسازی هستند. این مسائل بطور نزدیک با جهانی شدن و با سیالیت در میان کشورهای و کشورهای در حال گذار و در حال توسعه مواجه است. جایگاه روسکین در جنبش کارگری، همراه با کارکنان دانشگاهی در زمینه تحقیق، نوشتن و تدریس در این زمینه، موقعیت آن را در موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به مرکز تفکر و بورس تحصیلی در این پروژه قرار می دهد.

کارشناسی ارشد ریزکین چارچوب مفهومی، تحلیلی و انتقادی را برای درک و توضیح تغییرات جنبش کارگری ارائه می دهد.

این دوره کارشناسی ارشد به دنبال:

استنتاج دانش آموز فراتر از "پاکت" به استراتژی های جدید و خلاقانه از تجدید و تحول جنبش کارگری، و نقش و هویت خود در این است.

بحث مسائل مانند:

 • رابطه کار سازمان یافته با جهانی شدن
 • دموکراسی و رهبری داخلی،
 • به طور غریزی در ارتباط با تنوع در سراسر جنس، طبقه، سن، قومیت، مذهب، جنسیت، معلولیت
 • مقایسه بین ملی و بین فرهنگی
 • دستیابی به پراکسیس - نظریه به عمل

چه چیزی را در دوره خود مطالعه خواهم کرد؟ تمرکز MA بر مسائل معاصر و آینده جنبش های کارگری است. در حالی که به شدت در عمل عمل می کند، چارچوب های نظری مسائل را تشریح و توضیح می دهد و دانش آموزان این رویکرد را در رشته تخصصی کار / اتحادیه / موضوع فعلی خود در بخش 2 گسترش خواهند داد. در کارگاه ها، دانش آموزان با یکدیگر و با آموزگاران و با محققان و دانش پژوهان دعوت شده از جنبش کارگری بحث و بحث می کنند. آموزگاران در مؤسسه خود خودشان محققان با تجربه و در زمینه های خود منتشر می شوند. دانش آموزان تمام وقت ممکن است توسط خود یا دیگر سازمان های اتحادیه های کارگری حمایت شوند. اگر در انگلستان این کارها معمولا برای دانشجویان خارج از کشور اعطا می شود (بدون حقوق). برخی از بورس تحصیلی ممکن است در دسترس باشد.

این دوره برای موارد زیر طراحی شده است:

 • مؤسسات اتحادیه کارگری بریتانیا و فعالان (پرداخت شده و غیر فعال) از اتحادیه های انگلیس به ویژه کسانی که ادارات بین المللی دارند و درحال توسعه هستند و با همکاری شرکای خارجی مانند PSI (Public Services International)، ICFTU (کنفدراسیون بین المللی TUs رایگان) و ETUC (اتحادیه اتحادیه های کارگری اتحادیه اروپا) و همچنین اتحادیه های کارگری آنها در خارج از کشور.
 • افسران اتحادیه های کارگری بریتانیا و فعالان در اتحادیه های حرفه ای و یقه سفید که قبلا فارغ التحصیل شده اند و به دنبال تحصیلات تکمیلی تحصیلی و مدارک تحصیلی در این زمینه هستند.
 • متخصصان خارج از کشور، از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا، در اقتصادهای در حال توسعه و در حال ظهور، و شرق / مرکز اروپا.
 • فعالان و افسران جنبش کارگری در سراسر جهان. کارگران سازمان غیر دولتی در زمینه، برابری و متخصصان منابع انسانی در زمینه. فارغ التحصیلان روابط صنعتی، مدیریت منابع انسانی، کسب و کار، اقتصاد و رشته های مرتبط.
 • فارغ التحصیلان کارشناسی کارشناسی و اتحادیه کارشناسی رشکین

دانش آموزان تمام وقت دانشجویان خود را در پایان ماه ژوئن تا اکتبر نوشتند و نظارت های آموزشی / نظارت شخصی را از معلمان کالج خواهند داشت.

چگونه درس بخوانم و در آن درس بخوانم؟

شما مجبور نیستید برای تحصیل در آکسفورد زندگی کنید. دوره نیمه وقت بیش از دو سال طول می کشد و از طریق کارگاه های آموزشی سه روزه در Ruskin College سازماندهی شده است. بین کارگاه ها، دانش آموزان از طریق سیستم های پشتیبانی الکترونیکی با یکدیگر و با آموزگاران ارتباط برقرار می کنند. دوره تمام وقت بیش از 12 ماه است. دانش آموزان خارج از کشور در مورد بورس تحصیلی معمولا در خوابگاه دانشجویان روسک زندگی می کنند و سایر دانش آموزان تمام وقت ممکن است چنین کاری را انجام دهند، اگر اقامت در دسترس باشد. دانش آموزان از دوره های زمانی و تمام وقت برای کلاس های سه روزه کارگاه های مسکونی پیوند خواهند خورد. دانش آموزان تمام وقت در سمینارها و آموزش ها شرکت خواهند داشت و در سازمان های کاری انگلستان بابت پیوست های بدون پرداخت هزینه می کنند.

پشتیبانی دانشجویی

سیستم های پشتیبانی بین کارگاه ها عبارتند از آموزگاران، هماهنگ کننده برنامه و همکاران دانشجویی در گروه مطالعات دانشجویی (SSGs) با استفاده از طیف وسیعی از روش های ارتباطی؛ به طور عمده ارتباطات الکترونیکی.

اگر دانش آموزان با کار / یا کار اتحادیه یا سازمان دیگری حمایت می شوند، انتظار داریم که از آنها حمایت شود مانند دسترسی به داده ها، سیاست ها و استراتژی های مربوطه، کنفرانس ها، جلسات با افراد کلیدی. این امر به ویژه مهم است، زیرا تکالیف عمدتا به مسائل مربوط به جابجایی نیروی کار کمک می کند.

شرایط پذیرش

دانش آموزان به طور معمول فارغ التحصیلان با درجه افتخاری یا معادل آن در یک منطقه مرتبط از تحصیل هستند. به جای درجه، شما ممکن است پذیرفته شوید

 • شما دارای تجربه معوقه یا غیر رایگان از جمله دوره های آموزشی / تحصیلی در سازمان هایی مانند اتحادیه های کارگری، جامعه، گروه های داوطلبانه یا سیاسی هستید.
 • شما دانش و مهارت های علمی متناسب با کار درجه تحصیلی دارید.
 • شما می توانید شواهدی از ظرفیت تحصیلات تکمیلی را از طریق ارائه مجموعه ای از کارهای نوشته شده اخیر نشان دهید. برای مثال گزارش ها، مقالات سیاسی، برنامه های مالی، مقالات و غیره
 • شما یک مطالعه تجزیه و تحلیل موردی مطالعه دانشگاهی و خواندن پس زمینه توسط MA به استاندارد معادل درجه اول تکمیل کنید
 • شما شرایط تحصیل در رشته مربوطه را دارید و معادل سال 1 را در جای دیگر تکمیل کرده اید، شما می توانید برای ورود به قسمت 2 برنامه MA درخواست بدهید.

تاریخ دوره و تاریخ اعمال

این دوره هر ساله اجرا می شود. مجموعه ای از روزهای آزاد در طول سال وجود دارد که دوره شروع می شود.

مراقبت

مأموریت آموزش و پرورش جهت ارتقاء سطح تحصیلات دانشگاهی برای جنبش کارگری و متخصصین مرتبط با آن جهت ارتقای مهارت و دانش استراتژیک و ایجاد مبانی پیشرفت حرفه ای در این زمینه، از جمله حرکت بین توسعه سياست اتحاديه و عمل و پژوهش و آموزش علمی .

همانطور که توسط TUC مربیگری آموزش و پرورش در سال 2005 نشان داده شده است، که اشاره می کند که تغییرات در نقش ها و مسیرهای ورود افسران اتحادیه، سطح صلاحیت های تحصیلی افزایش یافته است و در حال حاضر در میان افسران، درجه / HND و مدارک حرفه ای تسلط دارند (2005: 9).

کارشناسی ارشد به همان اندازه مفید است برای کسانی که به دنبال توسعه تحقیقات و حرفه ای در این زمینه هستند.

چگونه برای درخواست این دوره

شما می توانید برای دوره های آنلاین از طریق وب سایت Ruskin College کنید یا می توانید یک PDF از فرم درخواست ما را دانلود کنید. ارسال فرم های درخواست شده به مدرک دانشگاهی، Ruskin College ، سالن Ruskin، Road Danstan، Old Headington، آکسفورد، OX3 9BZ شما می توانید یک نسخه کپی از فرم درخواست برای ارسال به شما با تماس با پذیرش در سالن Ruskin در شماره 01865 759600 و یا ایمیل تحقیقات @ ruskin ac.u

شما باید درخواست خود را با:

 • شواهد مدارک رسمی شما و کسانی که بر مبنای معادل بودن اعمال می کنند، نمونه هایی از کار نوشته شده اخیر و مطالعه قبلی و غیره
 • 2000 کلمه در مورد چرا شما می خواهید برای درخواست کارشناسی کارشناسی ارشد

فونداسیون مطالعات شما

دانشجویان مسئول پرداخت هزینه های تحصیل خود در این دوره هستند و هزینه کارگاه های مسکونی و مسکن اضافی (تقریبا 150 و 150 پوند در هر کارگاه) خواهد بود. شش کارگاه آموزشی در سال اول و سه سال در سال وجود دارد. برخی از اتحادیه های فردی کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در روسک ارائه می دهند.

TUC همچنین سخاوتمندانه سه فوریت تحصیلی را به مبلغ 1 هزار پوند در سال ارائه می دهد. یان منبورد (07900 325379) هماهنگ کننده برنامه MA مایل است به متقاضیان MA در جستجوی کمک های مالی از سوی اتحادیه های کارگری و کارفرمایان کمک کند.

از لحاظ تاریخی، اکثر دانشجویان MA ILTUS برخی از انواع کمک مالی برای تحصیلات تکمیلی از اتحادیه های کارگری و یا کارفرمای خود دریافت می کنند.

هزینه ها و بودجه

چگونه می توان مطالعات خود را برای دانش آموزان بریتانیایی سرمایه گذاری کرد. البته شما می توانید گزینه های موجود برای کمک به تحصیلات تحصیلی خود را به میزان وابسته به سطح خود، وضعیت مالی خود و جایی که در انگلستان زندگی می کنید، تامین کنید. دانش آموزان باید درخواست خود را برای کمک مالی در اسرع وقت آنها نامه خود را دریافت کنند. اطلاعات مربوط به کجا درخواست کمک مالی خواهد شد در نامه پیشنهاد، همراه با هزینه هزینه تحصیل و هر کدهای دوره که شما نیاز دارید. دانش آموزان مجاز به ثبت نام نخواهند بود، مگر اینکه آنها بتوانند شواهدی ارائه دهند تا نشان دهند که چگونه هزینه های تحصیل و هزینه های مسکن و پذیرایی پرداخت می شود.

هزینه های تحصیلی 2015/16

دسترسی به برنامه های HE، سطح 3، تمام وقت: 3،358 پوند

گواهی تحصیلات عالی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, ... اطلاعات بیشتر

As a Further Education College based in Oxford, Ruskin offers educational opportunities, to adults with few or no formal qualifications in an informal setting. Our curriculum starts with the students, their enthusiasm, needs, ambitions and skills and we offer our applicants potential progression routes from foundation courses, through to Access to Higher Education, Degree Programmes up to Masters level. اطلاعات محدود