این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

امروزه هنرهای معاصر معاصر به مهارت های بسیاری نیاز دارند، زیرا زمینه های هنری و زبان ها وجود دارد. در حالی که یک پس زمینه جامد فرهنگی به اندازه مدیریت و مهارتهای ارتباطی مهم است، مهمتر از همه برای نگهداری قرن بیست و یکم، ایجاد یک شبکه پایدار از روابط است تا یک پروژه محرمانه قابل ملاحظه و قابل گسترش باشد.

به همین دلیل، با تشکر از جایگاه و موقعیت منحصر به فرد شهر ونیز، شرکت کنندگان در این فرصت به طور انتقادی و فعالانه در بحث های کنونی در هنر کنفرانس و هنر معاصر شرکت می کنند و در زمینه بنیاد، انکوباتور تعالی و نوآوری شرکت می کنند. این دوره دانشجویان را هدایت می کند تا به طور فزاینده ی کار Curator در تمام اشکال خود، همچنین با تشکر از یک دانشکده بین المللی که شامل برخی از حرفه ای ترین برجسته ترین دنیای هنر می شود، یاد می گیرد. به این ترتیب، شرکت کنندگان می توانند از روش های تعاملی که موسسات مانند مجموعه Peggy Guggenheim، Fondation Pinault، Fondazione La Biennale di Venezia و Christie را اعمال می کنند، بدانند.

هدف - این مسیر مطالعه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی طراحی شده است که مایل به تخصص در بخش تعاون هستند و حرفه حرفه ای خود را در موزه ها، گالری ها، نمایشگاه ها و خانه های حراج می گیرند. مطالعات قبلی در حوزه هنر و مدیریت یک جزء است اما لازم نیست.

فرصت های شغلی - در پایان دوره کارشناسی، شرکت کنندگان می توانند در موزه ها و گالری های غیر انتفاعی و همچنین در گالری های تجاری، نمایشگاه ها و خانه های حراجی شرکت کنند. آنها همچنین نقش در مناطق در حال ظهور مانند انتقاد، آموزش، مشاوره، و مدیریت استودیو هنرمند را در نظر می گیرند.

روش شناسی و ساختار - مدت دوره به شرح زیر تقسیم می شود: هفت ماه سخنرانی، فعالیت های آزمایشگاهی و بازدید از موزه ها و گالری ها، یکپارچه سازی با خودآموزی و توسعه پروژه، و سه ماه اختصاص یافته به تکمیل پروژه نهایی که می تواند باشد انجام شده به تنهایی یا در گروه.

ساختار آن به سه قسمت اصلی تقسیم می شود:

منطقه فرهنگی - قسمت اول دانش آموزان را به معرفی جامع تاریخ هنر هنر مدرن و معاصر و تحلیل انتقادی از روند اخیر می دهد.

مهارت ها و تخصص - قسمت دوم، مهارت و تخصص خاصی را که برای ایجاد یک کار کارآمد در زمینه سازماندهی و مدیریت نمایشگاه تعلیم می دهد، تعلیم می دهد. این دوره آنالیز می کند که فعالیت های بازاریابی به منظور افزایش مخاطبان اهداف مختلف و دخالت آن انجام می شود.

تمرین - بخش سوم به فعالیت های تعاملی و طراحی نمایشگاه اختصاص یافته است. دانش آموزان، به صورت گروهی یا به تنهایی، به منظور ایجاد طرح های واقعی پروژه، در قالب ایده های خاصی مشغول به کار هستند، که بخشی از پرونده شخصی آنها و پروژه نهایی آنها خواهد بود.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Venice »

آخرین به روز رسانی ژوئن 19, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
Duration
12 
تمام وقت
Price
18,900 EUR
هزینه ثبت نام € 3.000 هزینه دوره € 15،900
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020