کارشناسی علوم زراعی شهری و شهرهای سبز

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی علوم زراعی شهری و شهرهای سبز

لطفا توجه داشته باشید که این برنامه در ENGLISH تدریس می شود

با این که شهرها تا سال 2050 چگال تر می شوند، به نظر می رسد که توسعه پایدار در مورد برنامه ریزی شهری بسیار مهم است. در این زمینه، کشاورزی شهری تبدیل به یک جزء ضروری از طبیعت در شهر است و راه حل های متعددی را برای مشکلات انسان ها - بیش از حد، کمبود زمین کشاورزی، تغییرات اقلیمی و غیره.

کارشناسی ارشد کشاورزی و شهر سبز به منظور آموزش مدیران آینده در شغل های کشاورزی و باغبانی شهری با توجه به یک رویکرد نوآورانه و وسیع به برنامه ریزی، توسعه و پایداری آموزش می دهد.

این دوره طراحی شده است تا تجهیز دانشآموزان آینده را به ابزارهای لازم و مهارتهای ترکیبی برای توسعه در زمینه های حرفه ای عمومی و خصوصی که مسئول طراحی، اجرای و نظارت پروژه های کشاورزی و باغی نوآورانه و چند منظوره در شهرها باشد، طراحی کند.

امروزه توانایی یک شهر برای پیاده سازی تنوع زیستی و استراتژی های بازسازی گیاهان، بسیاری از سوالات را مطرح می کند، که عمدتا به نحوه ترکیب معماری پروژه بر اساس پنج اصل اصلی در یک استراتژی کلی مرتبط است:

  • تولید مواد غذایی محلی، ارگانیک و پربار،
  • تولید و بهینه سازی مصرف انرژی های تجدید پذیر
  • بازیابی و بارگیری آب باران و خاکستری،
  • بازیافت زباله،
  • ساخت و ساز ساختمان انرژی.

هدف از معرفی کارشناسی ارشد علوم کشاورزی و شهر سبز طراحی، پیاده سازی و پیگیری پروژه های مبتنی بر کشاورزی و باغبانی در شهرها است که با ترکیب نگرش های زراعتی، معماری، محیط زیست، انرژی، اقتصادی و اجتماعی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the envir ... اطلاعات بیشتر

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the environment. Student intake is selective. Academic programmes are research-informed to support the curriculum of the great range of scientific disciplines taught at the school. اطلاعات محدود
باوایز , مونت-سن-آینگان , پاریس , رن + 3 بیشتر کمتر