کارشناسی علوم در بیوانفورماتیک

عمومی

شرح برنامه

39323_39224_colorful_campus_photo.jpg

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک ترکیب بیوتکنولوژی، برنامه نویسی کامپیوتر و ریاضیات محاسباتی را برای آماده سازی شما برای استفاده و ایجاد فن آوری هایی که کشف، درمان و درمان بسیاری از بیماری های پزشکی است.

مدرک کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک دانش آموزان را با پایه های قوی در بیوتکنولوژی، برنامه نویسی کامپیوتر، ریاضیات محاسباتی، آمار و مدیریت پایگاه داده فراهم می کند. فارغ التحصیلان برای آکادمیک و حرفه ای در صنایع بیوتکنولوژی، بیوانفورماتیک، داروسازی و واکسن آماده هستند.

در تمرینات آزمایشگاهی و تکالیف، دانش آموزان یاد می گیرند DNA را دنبال کنند و از برنامه های کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل توالی های DNA و پیش بینی مدل های مولکولی استفاده کنند.

بیوانفورماتیک زمینه ای است که طی سی سال گذشته توسعه یافته است. این یک نظم است که نشان دهنده ازدواج بین فناوری های بیوتکنولوژی و فن آوری های کامپیوتری است و از طریق همگرایی پیشرفت در هر یک از این زمینه ها تکامل یافته است. امروز بیوانفورماتیک زمینه ای است که تمام جنبه های کاربرد فناوری های کامپیوتری را به داده های بیولوژیکی مربوط می کند. رایانه ها برای سازماندهی، پیوند، تجزیه و تحلیل و تجسم مجموعه های پیچیده ای از داده های بیولوژیکی استفاده می شود.

با ظهور فنآوریهای پربازده، مانند دنبالهدار نسل بعدی و پروتئومیک، بیوانفورماتیک به طور کلی برای علوم بیولوژیک ضروری است. در گذشته، آزمایشگاه ها توانستند داده های تجربی خود را در صفحات گسترده مدیریت و تجزیه و تحلیل کنند. در حال حاضر بسیاری از آزمایشگاه های تحقیقاتی نیاز به تخصص مرکز های اصلی بیوانفورماتیک اختصاصی و یا متخصصان بیوانفورماتیک داخلی خود دارند.

فارغ التحصیلان برنامه های ما وارد آزمایشگاه هایی می شوند که هر دو در صنعت و دانشگاه ها به عنوان بیوانفورماتیک هستند. بعضی نیز به تجربیات بیوتکنولوژی خود در آزمایشگاه آزمایشگاه مرطوب خود ادامه داده اند. تنوع مهارت هایی که دانش آموزان ما در اختیار دارند، به آنها دسترسی به طیف گسترده ای از انتخاب های حرفه ای داده است.

با توجه به مشورت با افراد در سراسر کشور، بازار کار با فرصت هایی برای کسانی که مدرک دیپلم در زمینه بیوانفورماتیک به دست می آورند، به ویژه هنگامی که با کار تحقیقاتی به عنوان پایان نامه کار می کنند، غنی است. این تحقیق، قرار گرفتن در معرض مشکلات واقعی دنیای و راه حل های آنها را فراهم نمی کند، در غیر این صورت در محیط دانشگاهی قابل دسترسی است.

این برنامه به شما امکان می دهد تا وارد نیروی کار بیوانفورماتیک شوید و رهبران در این زمینه شوید. برنامه درسی برای برآورده ساختن نیازهای دانش آموزان با زمینه های مختلف تحصیلی و حرفه ای طراحی شده است. افرادی که به این برنامه وارد می شوند، معمولا در رشته های زیست شناسی، بیوتکنولوژی، شیمی، آمار، علم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، یا یک رشته مربوطه تحصیل می کنند. این برنامه متناسب با این تنوع با ارائه یک پل جامع برنامه برای دانش آموزانی که نیاز به آموزش مکمل خود را قبل از ورود به برنامه. این برنامه دو آهنگ دارد، یکی برای دانش آموزانی با زمینه های علوم زیستی و یکی برای کسانی که دارای زمینه های علوم محاسباتی هستند. صرفنظر از مسیر پیگیری، دانش آموزان آماده اند تا بعد از فارغ التحصیلی بیومنویسی حرفه ای شوند.

این برنامه به طور کامل یا به صورت پاره وقت برای ارایه نیازهای دانش آموزان سنتی و کسانی که در حال حاضر در این زمینه فعالیت می کنند، ارائه می شود.

ماهیت کار

شغل های بیوانفورماتیک با چندین حوزه متمرکز تمرکز می کنند که کمتر به تنهایی سلسله مراتبی نسبت به مشاغل پژوهشی تحقیقات علوم زیست شناختی هستند. کار تحلیلگر / برنامه نویسی، پشتیبانی تجزیه و تحلیل محاسباتی بیشتر را فراهم می کند. تحلیلگر / برنامه نویسان طراحی و توسعه نرم افزار، پایگاه داده ها، و رابط های مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل و دستکاری پایگاه داده های ژنومی. آنها با تولید برای توسعه پردازش و تجزیه و تحلیل داده های با توان بالا و طراحی و پیاده سازی درخواست های داده، الگوریتم های جدید و / یا تکنیک های تجسم همکاری می کنند. تحلیلگر / برنامه نویسان همچنین پایگاه های داده های بزرگ در مقیاس را حفظ می کنند، داده ها را برای دانشمندان دیگر آماده می کنند، داده های جدید را از یکپارچه سازی دانش / ژن های عملکردی در مورد ژن ها برای کمک به دانشمندان برای تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های ژن آنها همچنین اطلاعات DNA را تجزیه و تحلیل کرده و فرصت هایی را برای راه حل های نوآورانه برای تجزیه و تحلیل و مدیریت داده های بیولوژیکی شناسایی می کنند علاوه بر این، آنها اغلب در توسعه نرم افزار و اسکریپت های سفارشی برای خودکار بازیابی، دستکاری و تجزیه و تحلیل اطلاعات کمک می کنند. استفاده از آمار؛ و ابزار تجسم.

(منبع: راهنمای مراقبت از خلیج برای بیوتکنولوژی؛ مشاغل در آزمایشگاه تحقیق)

آموزش / صلاحیت

در زمینه بیوانفورماتیک کارفرمایان تمایل دارند تا مهارت ها / نقاط قوت زیر را دنبال کنند: آموزش بنیادی / دانش در زیست شناسی مولکولی، بیوشیمی و بیوتکنولوژی، به ویژه ژنومیک، مدیریت پایگاه داده ارتباطی و مهارت های برنامه نویسی / به عنوان مثال با استفاده از SQL، PERL، C، C و غیره در یک سیستم عامل یونیکس، توانایی های تحلیلی قوی با استفاده از ابزارهای ریاضی / آماری مناسب، علاقه شدیدی به استفاده از مهارت های محاسباتی برای استفاده از نتایج داده شده از کارکنان آزمایشگاه، دقیق، مستقل و بیمار برای انجام یک کار تکراری و چند کاره است.

انواع مشاغل

زیست شناس محاسباتی، تحلیلگر ژنتیک، توسعه دهنده نرم افزار بیوانفورماتیک، دستیار تحقیق / دانشیار، برنامه نویس / مدیر پایگاه داده زیست شناسان، تحلیلگر کامپیوتر / برنامه نویس و دستیار مدل سازی مولکولی.

صنایع

 • علوم زیست شناسی و علوم زیستی
 • تجهیزات پزشکی
 • داروها
 • مراقبت های بهداشتی

عنوان های شغلی معمولی

 • تحلیلگر ارشد / برنامه نویس
 • تحلیلگر وابسته
 • بیوانفورماتیک
 • تحلیلگر بیوانفورماتیک
 • مهندس بیوانفورماتیک
 • توسعهدهنده
 • زیست شناس محاسباتی
 • تکنسین تحقیق
 • مهندس نرم افزار

برنامه تحصیلی

بیوانفورماتیک، مدرک کارشناسی ارشد، رشته نمونه دوره

سال اول

 • BIOL-625 اخلاق در بیوانفورماتیک
 • BIOL-630 الگوریتم های بیوانفورماتیک
 • BIOL-635 سمینار بیوانفورماتیک
 • BIOL-671 مدیریت پایگاه داده برای علوم
 • مدل سازی مولکولی BIOL-694 و پروتئومیک
 • MATH-655 آمار زیستی
 • فارغ التحصیلان انتخابی *

سال دوم

 • BIOL-790 تحقیق و پایان نامه

* هر درس فارغ التحصیل از سوی مدیر برنامه مربوط به زمینه بیوانفورماتیک است.

39324_39225_real_aerial_of_campus_with_river.jpg

شرایط پذیرش

برای ورود به برنامه MS در بیوانفورماتیک، نامزدها باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • یک برنامه فارغ التحصیل را تکمیل کنید
 • مدرک لیسانس (یا معادل آن) را از یک دانشگاه یا کالج معتبری در زیست شناسی، بیوتکنولوژی، بیوشیمی، شیمی، علوم رایانه، فناوری اطلاعات، آمار یا رشته مربوطه نگهداری کنید.
 • ارسال مدارک رسمی (به زبان انگلیسی) از تمام کارهای دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی که قبلا انجام داده اید.
 • دارای حداکثر GPA تجمعی 3.2 (یا معادل آن)
 • ارسال دو توصیه نامه از منابع علمی یا حرفه ای.
 • متقاضیان بین المللی که زبان مادری آنها زبان انگلیسی نیست باید نمرات را از TOEFL، IELTS یا PTE ارسال نمایند. حداقل نمره TOEFL 79 (مبتنی بر اینترنت) مورد نیاز است. حداقل نمره IELTS 6.5 نیاز است. الزام آزمون نمره آزمون انگلیسی برای زبان مادری زبان انگلیسی یا برای کسانی که رونویسی از رشته های تحصیلی دریافت شده در موسسات آمریکایی را دریافت می کنند، لغو می شود.
آخرین به روز رسانی ژوئیه 2019

درباره این دانشگاه

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word ... اطلاعات بیشتر

With more than 80 graduate programs in high-paying, in-demand fields and scholarships, assistantships and fellowships available, we invite you to take a closer look at RIT. Don't be fooled by the word "technology" in our name. At RIT, you will discover a university of artists and designers on the one hand, and scientists, engineers, and business leaders on the other – a collision of the right brain and the left brain. اطلاعات محدود