کارشناسی انسان شناسی فرهنگی: شهروندی پایدار

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در باره

پایداری یکی از مفاهیم کلیدی زمان ماست، اگر چه یک مسئله متضاد است. به عنوان محصول نگرانی در مورد تخریب محیط زیست، تغییرات اقلیمی، افزایش نابرابری های اجتماعی-اجتماعی، افزایش تحرک و تغییر سریع، این اصطلاح دارای معانی و الزامات مختلفی است: زندگی زیستمحیطی ما باید از نظر محیط زیست باشد، بلکه از لحاظ اقتصادی نیز قابل اعتماد و اجتماعی است.

این برنامه استاد در انسان شناسی فرهنگی: شهروندی پایدار، بنابراین، از یک درک یکپارچه خارج می شود. این تمرکز بر مثلث مردم، سیاره و سود است و اشاره دارد که پایداری نه تنها یک معنای زیست محیطی، بلکه یک اقتصاد اقتصادی و فرهنگی است. به همین ترتیب، این برنامه به دنبال درک اینکه چگونه شهروندان در سراسر جهان در حال مذاکره و بازسازی محیط زندگی خود هستند تا در همان زمان امن و پایدار باشند. این درک مفاهیم محلی و جهانی مفهوم پایداری را در بر میگیرد و در این راستا، بیانات مختلف شهروندی فعال در ایجاد ثبات در سراسر جهان را بررسی می کند.

روش نوآورانه

انسان شناسان به طور مداوم بر روی تنوع فرهنگی و تفاوت ها بر اساس نژاد، طبقه، جنس، سن و سلامت تمرکز می کنند. این برنامه کارشناسی ارشد شما را با دانش و مهارت ها برای ارزیابی این جنبه های زندگی و ارتباطات آنها به شما آموزش خواهد داد. در طول تحصیلاتتان، شما روش ها و تکنیک های انسان شناسی سنتی (کار میدانی، مشاهده مشارکتی و مصاحبه های کیفی) را یاد خواهید گرفت.

با این حال، از آنجایی که انسان شناسی به تعبیری درگیر است، شما نیز به سمت انسان شناسی جذاب و روش های همکاری نئوپولوژیک مانند تحقیقات اقدام مشارکتی بروید. به علاوه، شما به روش های مربوط به نوآوری در، به عنوان مثال، منطقه روایت و مردم شناسی مجازی، درگیر در ترکیب ترکیبی از زیبایی شناسی، رسانه های دیجیتال و قوم شناسی معرفی شده است. شما همچنین مسائل اخلاقی و مسئولیت اجتماعی خود را به عنوان یک انسان شناس بحث خواهید کرد.

زمینه بین المللی

این برنامه به شما یک محیط آموزشی جامع را با دیدگاه بین المللی و مقایسهای ارائه می دهد. شما این فرصت را برای رفتن به خارج از کشور برای تحقیقات و تحقیقات میدانی خود دارید، و می توانید در سمینارهای گروه تحقیقاتی حاکمیت و رقابت اجتماعی شرکت کنید که به طور منظم از آنها دعوت می شود. این برنامه استاد از طریق گروه انسان شناسی فرهنگی ارائه می شود. دوره های آموزشی توسط کارکنان با معتبر بین المللی آموزش داده می شود و مانند دکتر Diederick Raven، دکتر Annalisa Butticci و مدیر برنامه کارشناسی ارشد Dr. Yvon van der Pijl است.

برنامه تحریک هوشمندانه

ما یک برنامه تحرک فکری را با انواع روش های کاری ارائه می دهیم، که در آن شما به چالش می رود که به طور انتقادی درباره تم های مهم و اجتماعی مرتبط، به منظور فرمول بندی و به اشتراک گذاشتن استدلال های خود بپردازید. شما یک سوال تحقیقاتی را که در پایان نامه کارشناسی ارشد با استفاده از دانش تئوری در مدولهای درس و داده های تجربی که در طول کارهای میدانی یا کارآموزی تحقیق جمع آوری کرده اید، شکل می گیرید.

ما انتظار داریم مشارکت فعال دانشجویان در قالب بحث، بررسی کتاب، مقالات و سخنرانی ها باشد. هنگام آماده شدن برای تحقیق، شما بر روی پیشنهاد تحقیق در یک گروه آموزشی کار خواهید کرد.

مکان های تحقیقاتی در مشاوره با سرپرست با تعداد زیادی از دانشجویان انجام شده در زمینه تحقیقات در آمریکای لاتین و کارائیب، آفریقا و اروپا (از جمله هلند) انتخاب خواهند شد.

هدف برنامه

این برنامه کارشناسی ارشد شما را به عنوان یک حرفه ای علمی آموزش خواهد داد. در کنار روش های کلاسیک و مهارت ها، این برنامه به شما امکان می دهد تا مهارت های تمرینی کاربردی و تمرینی را به دست آورید که به شما امکان می دهد تا بین دانش یا تئوری علمی و تمرین حرفه ای انسان شناختی خود را تغییر دهید. نگاهی به پرتره های فارغ التحصیلان ما برای ایده بهتر از چشم انداز حرفه ای.

آیا می خواهید حرفه ای را به عنوان یک محقق علمی دنبال کنید؟ اگر چنین است، برنامه کارشناسی ارشد انسان شناسی فرهنگی: تبدیل جامعه فرهنگی ممکن است مناسب تر برای اهداف شما باشد. این برنامه بر مسئله قدرت و اختلاف (خشونت آمیز) در برابر دولت متمرکز است، در حالی که برنامه کارشناسی ارشد انسان شناسی فرهنگی: شهروندی پایدار بر شهروندی در ارتباط با محیط زندگی پایدار تمرکز دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود