MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

پس از آنکه دانشجویان برنامه مقطع کارشناسی را به پایان رسانیدند، درجه کارشناسی را اخذ می نمایند. جهت اخذ کارشناسی ارشد، معمولاً می بایست 12 الی 18 دوره کالج را بگذرانید که اغلب مستلزم گذراندن امتحانات جامع و/یا انجام یک پایان نامه است.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2021‏

نتایج Filter

M.ED. در LEADERSHIP آنلاین آموزش

North American University
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه های آموزشی انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه و با کیفیت ارائه برنامه های منجر به صدور گواهینامه اصلی تگزاس با امکان فارغ التحصیلی از 10 ماه دیگر. مدرک شما می تواند درهای موقع ...

اطلاعات بیشتر

استاد علوم در علوم کامپیوتر

North American University
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

ما برای تعالی در آموزش و خدمات تلاش می کنیم ، جنبه های اساسی و همچنین کاربردی علوم کامپیوتر را پوشش می دهیم. ما به دانشجویان خود کمک می کنیم تا مهارت های خود را در حل مشکلات ت ...

اطلاعات بیشتر