TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

اسپوکان یک شهرستان در ایالت واشنگتن واقع در شمال غربی ایالات متحده است. منطقه اسپوکان نظر گرفته می شود یکی از ولسوالی های معدن ترین در شمال امریکا است. اقتصاد اسپوکان 'ها به طور سنتی بر منابع طبیعی بر اساس، یک مرکز برای استخراج از معادن، تخته و الوار، و کشاورزی.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی

Eastern Washington University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 18 - 36 months سپتامبر 2019 آمریکا Spokane + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت عمومی (MPA) برنامه طراحی شده است به ارائه فرصت های آموزشی به طور گسترده ای متنوع در زمینه های مدیریت عمومی و نه برای سود. فرصت های تحصیلات تکمیلی برای کسانی که در حال حاضر شاغل و همچنین برای فارغ التحصیلان اخیر به دنبال یک حرفه ای در خدمات عمومی در دسترس هستند. هر دو تمام وقت و برنامه های آموزشی پاره وقت در دسترس بر روی یک درجه و به صورت غیر درجه می باشد. دانش آموزان تشویق برای تبدیل شدن به محیط زیست خدمات عمومی، ارزش هایی که هدایت آگاه ...

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

Eastern Washington University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 آمریکا Spokane

برنامهریزی شهری و منطقهای از وسایل جامعه برای پرداختن به این مشکلات در یک خلاق، شیوه ای مثبت است. برنامه ریزی حرفه ای حل مسئله است که با نیروهایی که در محله، شهرستان، منطقه، دولت، ملت و جهان را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی مربوط است. بنابراین، برنامه ریزی فراهم می کند یک راه منحصر به فرد شغلی برای کسانی که نقش مهمی در شکل دادن به آینده ای بهتر را ...