Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آمریکا South Carolina Anderson نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

دانشگاه اندرسون از اندرسون، SC دارای بالاترین تعداد دانش آموزان در برنامه های تحصیلی ثبت نام. همچنین دانشگاه های دیگر در منطقه مانند دانشگاه کلمسون و مسیحی آکادمی معبد وجود دارد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Anderson University South Carolina

MMUSEd را می توان به طور کامل به اتمام آنلاین، با اختیاری در دانشگاه کارگاه ها و دوره پرداختن به منافع تخصصی. ... [+]

‏ رشته های کارشناسی ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا.

کارشناسی ارشد موسیقی در موسیقی آموزش و پرورش

کارشناسی ارشد موسیقی در موسیقی آموزش و پرورش می تواند تکمیل شود به طور کامل آنلاین، با اختیاری در دانشگاه کارگاه ها و دوره های ارائه شده برای رسیدگی به منافع تخصصی دانشجویان ما.

این برنامه طوری طراحی شده است دانش آموزان می توانند به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را در برنامه خود دست یابد. رشته آنلاین تقلید جو در محوطه دانشگاه با ارائه دانش آموزان با یک محیط یادگیری که در آن آنها می توانند همکاری و با استاد و همسالان خود تعامل داشته باشند. ... [-]

آمریکا Anderson Greenville
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Anderson University South Carolina

M.Ed. این است که معلم به دنبال افزایش اثربخشی آموزش خود را در یادگیری دانش آموزان و پیشرفت شغلی. ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش

کالج آموزش و پرورش ارائه می دهد سه برنامه منجر به درجه کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش. برای معلمان که به دنبال افزایش اثربخشی آموزش و پرورش و تاثیر آنها بر یادگیری دانش آموزان، این کارشناسی ارشد رشته آموزش و پرورش ارائه می دهد برنامه های عملی مبتنی بر پژوهش حاضر بهترین شیوه. دوره های آموزشی در هر دو بر روی خط و فرمت های نشسته تحویل داده، و برنامه 33 ساعته را می توان در 12 ماه به پایان رسید. مدرک فوق لیسانس آموزش و پرورش به صدور گواهینامه منجر نمی شود، و دانشجویان ورودی در حال حاضر باید گواهی برای تدریس. ... [-]

آمریکا Anderson Greenville
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Anderson University South Carolina

M.Min. مجهز فارغ التحصیلان با مهارت های کلامی و عملی برای وزارت رهبری کلیسا و یا pararchurch وزارت. ... [+]

کارشناسی ارشد وزارت

کارشناسی ارشد وزارت را به دانش آموز با پایه و اساس کتاب مقدس کلامی جامد و با دانش و آگاهی عملی و مهارت های برای خدمت در کلیسا و یا دیگر سازمان های وزارت تجهیز. به مراتب بیشتر از یک برنامه معمولی حوزه شامل - عنصر منحصر به فرد از برنامه تاکید بر آموزش رهبری است.

چرا وزارت مطالعه؟

کارشناسی ارشد وزارت درجه یک مدل جایگزین آموزش و پرورش وزارت است که با هدف آماده سازی رهبران موثر برای کلیساها قرن 21st. دانش آموزان خواهد شد برای یک سطح بالاتری از خدمات در رهبری کلیسا مجهز شده است. این برنامه همچنین می توانید یک "شروع به پرش" به آموزش حوزه علمیه باشد.... [-]

آمریکا Anderson Greenville
سپتامبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی