TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

پارک دانشگاه حومه داخلی دالاس تگزاس است. این شهرستان است در درجه اول یک شهر دانشگاهی به خوبی برای برنامه های مذهبی، کسب و کار و آموزش و پرورش فنی و مهندسی خود شناخته شده است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

استاد مدیریت و رهبری

Smeal College of Business, Penn State
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال آگوست 2019 آمریکا State College

با مهارت های کسب و کار ضروری که شما باید برای مدیریت حرفه ای اولیه و نقش رهبری با سازمان های برتر به عنوان بخشی از کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای در مدیریت و رهبری سازمانی از دانشگاه بین المللی کالج کسب و کار Smeal Penn State Smeal .

کارشناسی ارشد حسابداری

Smeal College of Business, Penn State
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 آمریکا State College

فقط در یک سال، دانش و مهارت های لازم برای پاسخگویی به خواسته های حسابداری حرفه ای با یک دوره کارشناسی ارشد حسابداری (MAcc) از کالج تجاری Smeal ایالت Penn State کسب کنید. این برنامه برای کسانی که دارای مدرک لیسانس بالقوه بالقوه هستند طراحی شده و برنامه CPA آماده سازی و فرصت های شغلی را گسترش می دهد.

کارشناسی ارشد املاک و مستغلات تجزیه و تحلیل و توسعه

Smeal College of Business, Penn State
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات آمریکا State College

کسب ابزار و تکنیک های خاص تحلیلی منحصر به فرد برای صنعت املاک و مستغلات با STEM تعیین درجه کارشناسی ارشد از AACSB معتبر و بین المللی رتبه دانشگاهی Smeal پنسیلوانیا کسب و کار. فقط در یک سال، با مهارت های خود برای موفقیت در حرفه ها مانند تجزیه و تحلیل املاک تجاری، مدیریت املاک و مستغلات، تحقیقات املاک و مستغلات، وام تجاری و غیره ظهور.

کارشناسی ارشد امور مالی شرکت

Smeal College of Business, Penn State
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات آمریکا State College

گسترش افق های حرفه ای خود را با درجه پیشرفته STEM مشخص شده از AACSB-معتبر و بین المللی رتبه دانشگاه ایالتی Smeal دانشگاه کسب و کار. فقط در یک سال، مهارت های تفکر انتقادی در زمینه هایی مانند استراتژی شرکت، ارزیابی، تحلیل بازار، بودجه بندی سرمایه، ادغام و خرید، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و بیشتر برای موفقیت در دنیای شرکت های بزرگ، توسعه یابد.