TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

نتایج Filter

LLM در قانون انرژی

Vermont Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 5 سال ها سپتامبر 2019 آمریکا Royalton + {تعداد} بیشتر

LLM در قانون انرژی آماده شما را به تخصص در قانون و سیاست های مربوط به استفاده از انرژی، تولید، انتقال و.

استاد مقررات انرژی و قانون (merl)

Vermont Law School
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 5 سال ها سپتامبر 2019 آمریکا Royalton + {تعداد} بیشتر

درجه کارشناسی ارشد از دانشکده حقوق ورمونت است در مورد بیش از تئوری قانونی. برنامه MERL بر اساس قانون و استفاده از انرژی حاکم سیاست، تولید، انتقال و متمرکز شده است.

کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست و سیاست (melp)

Vermont Law School
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 - 5 سال ها سپتامبر 2019 آمریکا Royalton + {تعداد} بیشتر

برنامه MELP بر جنبه های سیاسی، علمی، و ارتباطات از قانون محیط زیست متمرکز شده است، با تاکید اضافه در اقتصاد و حمایت.

کارشناسی ارشد کسب و کار برنامه بیشه افرا administration-

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University
پردیس دانشگاهی 26 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Maple Grove St. Cloud

اهداف SCSU افرا گراو MBA گروه های کاری برای تسهیل کار و برنامه ریزی مدرسه و دانش آموزان فراهم می کند با یک برنامه آموزشی بالا با ارزش و منحصر به فرد.

استاد کار اجتماعی

Saint Mary's University of Minnesota Online
آنلاین تمام وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Winona

مهارت های لازم برای به دست آوردن مهارت های اجتماعی بالینی را با برنامه MSW مقرون به صرفه بدست آورید. فارغ التحصیل آماده برای درمان افراد، زوج ها، خانواده ها، گروه ها و جوامع است. 60-اعتبار آهنگ سنتی (بدون BSW) و 30-اعتبار پیشرفته ایستاده ایستاده (با BSW) در دسترس است.

استاد آموزش در طراحی یادگیری و فناوری

Saint Mary's University of Minnesota Online
آنلاین تمام وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Winona

آموزش مدرسان و مدیران K-12 به منظور آموزش و پرورش K-12، دانشگاه مینه سوتا، سرپرست آنلاین آموزش و پرورش در طراحی یادگیری و تکنولوژی، بینش تکنیکی را با تحقیقات پیشگامانه جفت می کند، بنابراین شما می توانید راه حل های آموزشی را برای دانش آموزان مختلف طراحی کنید. کشف زمینه های آموزشی تربیتی مانند یادگیری محور مبتنی بر دانش با استفاده از تکنولوژی به عنوان یک ابزار ذهنی، شخصی سازی یادگیری و بهره برداری از ذهنیت ها برای بهینه سازی مشارکت دانشجویان و معلمان به طور یکسان.

استاد الهی

University of Northwestern St. Paul
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 42 - 46 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Saint Paul + {تعداد} بیشتر

پیوستن به آموزگاران کتاب مقدس پرشور در یک برنامه جامع قبل از دکترا که متشکل از الهیات انجیلی بر مبنای کتاب مقدس با وزارت مسیحی است. برنامه کارشناسی ارشد الهی با الزامات هماهنگی برای مواضع پاستور یا سرپرست مطابقت دارد و شما را برای مطالعات دکترای بیشتر و همچنین برای وزارت کلیسا یا کلیسا آماده خواهد کرد.

کارشناسی ارشد در منابع انسانی

Carlson School of Management, University of Minnesota
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Minneapolis + {تعداد} بیشتر

استاد هنر در منابع انسانی و روابط صنعتی به طور گسترده ای در نظر گرفته شده است که یکی از برنامه های برتر در نوع خود در کشور است و از طریق گزینه ای تمام وقت یا پاره وقت در دسترس است. برنامه درسی به دانش آموزان مشهور دنیا آموزش داده می شود که دانش آموزان درک کامل از شیوه های HR معاصر و نظریه های اساسی که برای موفقیت حرفه ای در این زمینه ضروری است.