Filter
درجه های کارشناسی ارشد
آمریکا Minnesota Maple Grove

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

بیشه افرا به عنوان خرده فروشی، آموزش و پرورش، هنر و توپی از امکانات بهداشتی در منطقه مینیاپولیس-سنت پل شهری در نظر گرفته. آموزش عالی افرا عاقلانه بیشه بسیار از طریق ایالات متحده امتیاز است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
آمریکا
Minnesota
Maple Grove
نوع تحصیل
سرعت
G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University

اهداف SCSU افرا گراو MBA گروه های کاری برای تسهیل کار و برنامه ریزی مدرسه و دانش آموزان فراهم می کند با یک برنامه آموزشی بالا با ارزش و منحصر به فرد. ... [+]

‏ درجه های کارشناسی ارشد 2019‏ سیدنی استرالیا.

برنامه

برنامه SCSU افرا گراو MBA است هدف قرار برای پاسخگویی به نیازهای مردم کار تمام وقت در شهرهای دوقلو منطقه شهری. گروه گروهی از 20-25 دانش آموزان را به یک سری از یازده دوره. نه از دوره هشت هفته طولانی، و دو تن از مدت زمان هفته شانزده می باشد. کلاس های یک بار در هفته در شب را تامین کند. به منظور تسهیل در کار و برنامه ریزی مدرسه، ما معمولا جلسه کلاس تاریخ برای تمام برنامه حتی قبل از برنامه آغاز می شود فراهم می کند. این برنامه می تواند در 26 ماه به پایان رسید. ... [-]

آمریکا Maple Grove St. Cloud
سپتامبر 2019
26 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی