TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

ایالات متحده آمریکا محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه در ایالات متحده تسلط رتبه بندی جهان و کشور نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از مکان مطالعه هیجان انگیز است. سیستم دانشگاه ایالتی هستند بخشی از دولت های ایالتی یارانه، و ممکن است بسیاری از دانشگاه ها در سراسر دولت، با صدها هزار نفر از دانش آموزان داشته باشد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی

Northwood University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 24 months سپتامبر 2019 آمریکا Midland + {تعداد} بیشتر

MSOL بر مردم و مسائل سازمانی می پردازد. در نظر گرفته شده برای کسانی که در حال حاضر در یک حرفه ای کار می کند، برنامه های تحصیلی مانند MSOL در افزایش تقاضا توسط سازمان به دنبال حفظ مزیت رقابتی می باشد.

مدیریت عمومی (MPA)

University of Michigan-Flint, School of Management
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Flint

استاد UM-سنگ چخماق از مدیریت عمومی (MPA) درجه، ارائه شده از طریق هوراس H. مدرسه Rackham تحصیلات تکمیلی، طراحی شده است برای آماده سازی مدیران به تجزیه و تحلیل مشکلات و حل آنها را به طور موثر.

برنامه گواهی مدیریت

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

تعهد به تعالی UMBS آموزشی در برنامه گواهی ما، که طراحی شده است که پاسخگویی به نیازهای کسب و کار پزشکان در سراسر جهان منعکس شده است.

کارشناسی ارشد مدیریت سلامت

Seidman College of Business, Grand Valley State University
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Grand Rapids

ماموریت MHA است برای آموزش و آماده کردن افراد برای نقش های مدیریتی و رهبری در زمینه به چالش کشیدن و پیچیده ای از دولت مراقبت های بهداشتی

برنامه های سفارشی

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

قطبهای علمی در میشیگان 'مدرسه راس از کسب و کار منحصر به فرد واجد شرایط برای سفارشی کردن یک راه حل برای نیازهای خاص خود را.

گواهی توسعه مدیریت

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 months سپتامبر 2019 آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

برنامه های گواهی ما نیز مدیران را یک فرصت به طرح های آموزش مداوم خود را به طور رسمی توسط شرکت های خود را به رسمیت شناخته شده، و کمک به آنها امن هر دو دانش و شناخت لازم را برای پیشرفت در حرفه خود.

کارشناسی ارشد حسابداری - macc

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months سپتامبر 2019 آمریکا Ann Arbor هندوستان Bengaluru امارات متحده عربی Dubai تایلند Bangkok + {تعداد} بیشتر

دانشکده حسابداری میشیگان است که به شدت برای فعالیت های تحقیقاتی دقیق خود، تجربه عملی و از همه مهمتر، آموزش عالی خود را در نظر گرفته.

کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات کامپیوتر

Seidman College of Business, Grand Valley State University
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Grand Rapids

کارشناسی ارشد رشته علوم در سیستم های اطلاعات کامپیوتر در گروه علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی در دانشگاه بزرگ دره دولت ارائه شده

کارشناسی ارشد حسابداری

Oakland University School of Business Administration
پردیس دانشگاهی تمام وقت آگوست 2019 آمریکا Rochester

MACC برای دانش آموزانی که علاقه مند به حرفه ای در حسابداری دولتی، شرکت های بزرگ و غیر تجاری هستند، طراحی شده است

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Seidman College of Business, Grand Valley State University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 16 months ژانویه 2020 آمریکا Grand Rapids + {تعداد} بیشتر

استاد Seidman مدیریت بازرگانی در دانشگاه بزرگ دره دولت سرمایه گذاری در حرفه ای، مالی، و رشد شخصی شما است

کارشناسی ارشد: برنامه توسعه اجرایی (EDP)

Kellogg School of Management at Northwestern University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 19 days ژوئن 2019 آمریکا Evanston Midland + {تعداد} بیشتر

در اینجا در مدرسه Kellogg ما روی نتایج تمرکز می کنیم. ما به شما دانش شناختی مبتنی بر نظریه و استراتژی های مشخص برای دستیابی به بهترین نتایج را ارائه می دهیم. ما برنامه ما را برای پاسخگویی به نیازهای گسترده ای از صنایع طراحی کرده ایم.

کارشناسی ارشد مدیریت و ساخت

Kellogg School of Management at Northwestern University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 آمریکا Evanston Midland + {تعداد} بیشتر

امروز 'ثانیه بازار جهانی نیاز به نوع جدیدی از مدیر رهبر: کس قادر به فیوز شیوه های استراتژیک کسب و کار با تکنولوژی برش لبه.MMM دو سال برنامه درجه دو از دانشکده مدیریت کلاگ و دانشکده مک کورمیک مهندسی در دانشگاه نورث وسترن است

استاد مدیریت

Aquinas College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 16 - 84 months سپتامبر 2019 آمریکا Grand Rapids + {تعداد} بیشتر

برنامه مدیریت استاد آکویناس (MM) ارائه می دهد دید گسترده ای از کسب و کار. دانشجویان فارغ التحصیل ما می آموزند که به طور استراتژیک فکر کنند، فرهنگ سازمانی را درک کنند و به طور موثر انگیزه افرادی را که قدرت کسب و کار دارند.

کارشناسی ارشد در رسانه های جدید و مدیریت ارتباطات

Ming Chuan University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 آمریکا Saginaw

اداره رسانه های جدید و ارتباطات (NMCA) قصد دارد تا متخصصین فناوری رسانه های جدید و متخصصانی که دارای دانش رسانه بازار بزرگ چین هستند، تمرین کنند. برنامه درسی NMCA دوره های گوناگون در پنج حوزه سرگرمی را برای دانش آموزانی که قصد دارند حرفه خود را در رسانه های جدید و چند رسانه ای و دانشجویانی که مایل به کار در شرکت های رسانه های فراملیتی هستند در آمریکا و یا در بزرگ چین کار کنند، فراهم می کند. آموزش کامل که NMCA ارائه می دهد، دانش آموزان در حال حاضر و در آینده به مزایای رقابتی در بازار کار کمک خواهد کرد.

کارشناسی ارشد هنر در روانشناسی بالینی (MA)

Michigan School of Professional Psychology
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 11 months سپتامبر 2019 آمریکا Farmington Hills + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد هنر در روان شناسی بالینی (MA) یک برنامه فشرده طراحی شده به دانش آموزان با دانش و مهارت برای تبدیل شدن به محدود روانشناسان دارای مجوز است.