MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد آموزش در مدیریت

Sierra Nevada College
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

یک رهبر موثر برای دانش آموزان ، خانواده ها ، معلمان و کارکنان از فرهنگ ها ، زمینه ها و سبک های یادگیری متنوع باشید. با اصول رهبری و نظارت سازمانی شروع کنید. استراتژی های مربوط ...

اطلاعات بیشتر

استاد هنر در آموزش

Sierra Nevada College
کارشناسی ارشد(MA)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

استراتژی های ابتکاری را بیاموزید تا به دانشجویان متنوع به طور م effectivelyثر آموزش دهید. روش های تدریس را که برای حوزه های مختلف موضوعی م effectiveثرترین هستند ، کاوش کنید. ب ...

اطلاعات بیشتر