TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد امور بهداشتی

William Woods University
آنلاین تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Fulton

آماده شدن برای نقش رهبری در زمینه مراقبت های بهداشتی در حال رشد از طریق تجربه در دنیای واقعی و کارهای عملی حرفه ای.

استاد از آموزش و پرورش در ساقه

William Woods University
آنلاین تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Fulton

دانش آموزان از هر سن و باید آماده عمیقا فکر می کنم در مورد حل مشکلات عاجل ترین در جهان است - کسانی که در دست است، و کسانی که از آینده است. ای هستند فردا محققان، رهبران، نوآوران و مربیان. متاسفانه، چند معلم آماده برای تدریس به تفاوت های ظریف ج specifi علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) می باشد.

کارشناسی ارشد آموزش (MED) در دو و میدانی / دولت فعالیت

William Woods University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 30 hours ژانویه 2020 آمریکا Fulton

پیشرو با مشخصات بالا یک برنامه مدرسه دو و میدانی / فعالیت نیاز به مهارت های در مدیریت امکانات، استخدام، تبلیغات، حقوق و خیلی بیشتر. استاد دانشگاه ویلیام وودز آموزش و پرورش در دو و میدانی فعالیت ها / اداره یکی از تعداد انگشت شماری از برنامه های در کشور که شما آموزش در این مهارت ها در تمام سطوح، از مدرسه از طریق مدرسه و دانشگاهی بالا است. دوره شما را به تدوین و فرموله شیوه های موثر برای استخدام ورزشکاران، مربیان، و مقامات آماده؛ مدیریت زمان؛ حفظ آماتوریسم. حقوق ورزشی؛ مدیریت و برنامه ریزی امکانات. مدیریت مالی و روابط عمومی و بازاریابی است.

کارشناسی ارشد آموزش عالی (MEd) در برنامه درسی و آموزش

William Woods University
آنلاین پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Fulton

این درجه شما را آماده می کند تا امروز با طراحی و برنامه درسی برای کلاس درس و ارزیابی اثربخشی آن به نیروهای فرهنگی، جمعیت شناختی، تکنولوژیک و دیگران پاسخ دهید. شما

استاد آموزش آنلاین (MEd) در آموزش سوارکاری

William Woods University
آنلاین پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Fulton

با به دست آوردن مدرک تحصیلی آنلاین در آموزش سوارکاری از William Woods University بازار آموزش سوارکاری جدید و در حال رشد را وارد کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا مهارت های آموزشی زمینه ای را که شما نیاز دارید از انتقال حرفه ای سوار به مربی سوارکاری به دست آورید.

استاد آموزش آنلاین (MEd) در آموزش و تکنولوژی

William Woods University
آنلاین پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Fulton

فناوری و رسانه در حال پیشروی در یادگیری، تدریس و آموزش در کلاس های سنتی و مرکز یادگیری سازمانی هستند. فناوری روش جدیدی برای یادگیری را تشویق می کند که همکاری، همکاری، حل مسائل و مهارت های تفکر نظری بالاتر را که در طول زندگی ارزشمند است را تقویت می کند.