TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

ایالات متحده آمریکا محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه در ایالات متحده تسلط رتبه بندی جهان و کشور نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از مکان مطالعه هیجان انگیز است. سیستم دانشگاه ایالتی هستند بخشی از دولت های ایالتی یارانه، و ممکن است بسیاری از دانشگاه ها در سراسر دولت، با صدها هزار نفر از دانش آموزان داشته باشد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد الهیات

Trinity International University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 years سپتامبر 2019 آمریکا Deerfield Dolton Davie Santa Ana + {تعداد} بیشتر

تمام مسیحیان به نام به وزرای انجیل، اما بسیاری از مشاغل مختلف که در آن مؤمن می توانید تماس پاسخ وجود دارد. MDiv ما طراحی شده است را آموزش کتاب مقدس، الهیات، فرهنگی و عملی جامع برای کسانی که تمایل آماده سازی برای برخی از فرم وزرا مسیحی یا رهبری دانشگاهی، همه در چارچوب اخلاق به طور گسترده انجیلی ترینیتی است.

استاد در کسب و کار و بازاریابی

UTH Florida University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 14 - 16 months زمان ثبت نام باز است آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

استاد کسب و کار و بازاریابی برنامه توسعه به ویژه مناطق مدیریت عمومی و بازاریابی است. تاکید ویژه در بازاریابی و اجزای لازم برای توسعه یک استراتژی بازار مانند توسعه محصول، قیمت گذاری، تجزیه و تحلیل بازار، تبلیغات، تبلیغات، مدیریت نیروی فروش و مدیریت نام تجاری قرار می گیرد.

استاد در کسب و کار و امور مالی

UTH Florida University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 14 - 16 months زمان ثبت نام باز است آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

استاد در کسب و کار و امور مالی برنامه توسعه به ویژه مناطق مدیریت عمومی و امور مالی. تاکید ویژه در مدیریت عملکرد مالی مانند دانش حسابداری مالی، قانون مالی، بازارهای مالی و ابزار تصمیم گیری قرار می گیرد.

کارشناسی ارشد در مدیریت و کسب و کار بین المللی

UTH Florida University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 14 - 16 months زمان ثبت نام باز است آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

استاد در برنامه مدیریت و کسب و کار بین المللی توسعه به ویژه زمینه های مدیریت به طور کلی و کسب و کار بین المللی است. تاکید ویژه در کسب و کار بین المللی و تجارت با گسترش دانش از قوانین و مقررات فراتر از یک کشور خاص قرار داده است. علاوه بر این، مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل و مدیریت تدارکات تجارت و امور مالی بین المللی نیز توسعه یافته است.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار - مدیریت کسب و کار ورزش

Webber International University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 19 months آگوست 2019 آمریکا Orlando

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار - کسب و کار بین المللی

Webber International University
آنلاین تمام وقت پاره وقت 19 - 38 months آگوست 2019 آمریکا Orlando + {تعداد} بیشتر

غلظت دانشگاه بین المللی وبر در کسب و کار بین المللی به دنبال آماده سازی فارغ التحصیلان با مهارت های به یک حرفه ای در تنظیمات مختلف کسب و کار بین المللی مهم است. تمرکز توسعه دانش آموز در مفاهیم نظری و کاربردی قابل اجرا به کسب و کار عامل در عرصه چند ملیتی است.

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش

Florida Southern College
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Lakeland Tampa

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در همکاری آموزش و یادگیری به سطح بعدی از مهارت ها و اعتبار برخوردار شده توسط معلمان انجام شده به دنبال پیشبرد یک حرفه ای در آموزش و پرورش فراهم می کند.

کارشناسی ارشد حسابداری

Florida Southern College
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Lakeland Tampa

16 ماه برنامه MAcc ما دانش آموزان برای بررسی خبره حسابداری عمومی و حرفه ای هیجان انگیز در حسابداری آماده.

کارشناسی ارشد در مدیریت توسعه محلی ISEAD / PFU

ISEAD Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین 16 - 16 months سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

در توافق با فرانسیسکو د پائولا سانتاندر، در کلمبیا رجیستری واجد شرایط از وزارت آموزش و پرورش ملی دانشگاه کلمبیا.قطعنامه شماره 4668 از 2012 مه 7 آغاز 2012 سپتامبر 15

MBA و مدیریت کسب و کار ISEAD / UPTC

ISEAD Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 14 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

استاد در اداره مدیریت و کسب و کار توسعه دانش، مهارت و شایستگی به ورزش به مواضع مدیریت و مسئولیت اجرایی است. استاد ما در شرکت کنندگان گرا کارآفرینی به کشف فرصت های کسب و کار است که افزودن ارزش به شرکت توسعه. ثبت واجد شرایط از وزارت آموزش و پرورش ملی کلمبیا.قطعنامه شماره 3863 از 2011 مه 11

MDL - کارشناسی ارشد در مدیریت و رهبری توسعه

ISEAD Business School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 13 months اکتبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

هدف از این برنامه این است که برای مدیران و تکنسین ها، مهارت ها و مهارت های مدیریتی لازم را برای مقابله با چالش های زیادی ..

gmcm - کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و بازاریابی

ISEAD Business School
آنلاین پاره وقت 13 months اکتبر 2019 کلمبیا Bogotá اسپانیا Madrid آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

این برنامه فراهم می کند مهارت ها و دانش لازم برای توسعه کسب و کار به طور موثر و بازاریابی تلاش هایی که نیاز به شرکت.

MDF - استاد اجرایی در آدرس مالی

ISEAD Business School
آنلاین تمام وقت 13 months اکتبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

تکامل کسب و کار نیاز حرفه ای تخصصی در مدیریت اقتصادی و مالی با تسلط جامع از تمام جنبه های مربوط به آن.

راه حل های آموزش و پرورش

Center for Creative Leadership
پردیس دانشگاهی پاره وقت سپتامبر 2019 آمریکا Greensboro سویس Davos Colorado Springs بلژیک Brussels Saint Petersburg College Park استرالیا Mount Eliza San Diego + {تعداد} بیشتر

مرکز 'ثانیه راه حل های سفارشی در مورد آینده توسعه رهبری می باشد. ما پرداختن به نیازهای توسعه فردی رهبر در حالی که ایجاد نظام مند، شیوه های توسعه رهبری یکپارچه در سازمان.

استاد روابط بین الملل و دیپلماسی

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
پردیس دانشگاهی آنلاین سپتامبر 2019 فرانسه Paris آلمان Heidelberg آمریکا Tampa + {تعداد} بیشتر

استاد Schiller International University در روابط بین الملل و دیپلماسی دانش آموزان را فرصتی برای تبدیل شدن به عوامل تغییر در روابط بین المللی می کند. این برنامه استاد سختگیرانه که در هیدلبرگ، پاریس، تامپا خلیج و پردیس های آموزش از راه دور برگزار می شود، دانشجویان را به چالش می کشد تا درک عمیق از امور بین الملل و دیپلماسی بین المللی را توسعه دهند. فارغ التحصیلان می توانند در امور دولتی، کسب و کار، روزنامه نگاری و غیره حرکت کنند.